Manowar- gods of war live

On July 6, 2007 Manowar will release their newest double live album. This over-two-hour-long manifestation of pure power will feature the entire setlist of the just completed leg of the “Demons, Dragons and Warriors Tour 2007” including songs like “The Oath”, “Mountain”, “Warriors Of The World”, “The Gods Made Heavy Metal” and songs from the new chart topping album “Gods Of War”

Αυτα συμφωνα με το σαιτ των μανογουαρ…

Ιδομεν…

ΠΟΠΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!8O
Και ελεγα αργησαν να βγαλουν νεο Live αλμπουμ!Μηπως επαθαν τιποτα τα παιδια?:smiley:
Ενα ακομα αχρειαστο Live μονο και μονο για τα φραγκα![-X

Το οποιο δεν προκειται να στηριξω… Μπορει να ακουω φανατικα Manowar, αλλα με τα τελευταια…

Πειρατικο, και πολυ ειναι…:stuck_out_tongue:

Νομιζω οτι πλεον αυτη η μεγαλη μπαντα δυστηχως προκαλει γελιο…
:lol: :lol:

Σωστά… Υπάρχουν άπειρα πράγματα που προηγούνται οπότε ούτε κατά διάνοια!!

Απλα ειναι μερικα τραγουδια που θελω να εχω σε live εκτελεσεις…

:lol: :lol: :lol: και άλλο live album οι Manowar??? :lol: το έχουνε χάσει τελείως μου φαίνεται…και μετά dvd “Hell On Earth” part 654 να υποθέσω ε? τι να πει κανείς…:frowning:

:lol: :lol: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Οι Manowar πλέον αποτελούν το καλυτερότερο και δωρεάν, χωρίς συνταγή ιατρού χορηγούμενο, αντικαταθλιπτικό και αγχολυτικό.

Με άλλα λόγια, γελάει πια μαζί τους τρελά ο κάθε πικραμένος!!! :smiley: :smiley:

YΓ. Μακάρι να σταματούσε γι? αυτούς ο χρόνος στο Kings Of Metal! Αλλά δυστυχώς… :frowning:

Γράφει πουθενά ότι είναι υποχρεωτικό να αγοράσει κάποιος ένα album ή ένα dvd; :-k

:metal: [SIZE=“4”]All Hail Manowar![/SIZE] :metal:

οπως προειπωθηκε, ναι αλλη μία λαιβ κυκλοφορια ειναι αχρειαστη και τους κανει ψιλογραφικους.[-X

παρολα αυτα αν εχει τιποτα mountains, secrets of steel, the oath κτλ που ειχαν στη περιοδεια, θα το σκεφτω καθως θελω να εχω τις εκτελεσεις αυτες στη συλλογη μου.:slight_smile:

Δεν το γραφει πουθενα, αλλα οπως ξερεις πολλες μπαντες εχουν ενα αρκετα πιστο κοινο που τις ακολουθει… Και δεν θελει να χανει κυκλοφοριες τους ακομα κι αν δεν εχουν τπτ καινουριο να προσφερουν… Πχ. αν καποιος εχει τα παντα απο Manowar, ε, θα το παρει κι αυτο το live χαριν συλλογης… Αυτο εκμεταλλευονται οι Manowar, και καποιες αλλες μπαντες (οι Theater ας πουμε)…

Πρώτα τους χαρακτηρίζεις γραφικούς και μετά λες “αν εχει τιποτα mountains, secrets of steel, the oath…θα το σκεφτω καθως θελω να εχω τις εκτελεσεις αυτες στη συλλογη μου…” :-k

Το πρώτο post το αναφέρει καθαρά: “This over-two-hour-long manifestation of pure power will feature the entire setlist of the just completed leg of the “Demons, Dragons and Warriors Tour 2007” including songs like “The Oath”, “Mountain”, “Warriors Of The World”, “The Gods Made Heavy Metal” and songs from the new chart topping album “Gods Of War”” :wink:

Δεν διαφωνούμε σε κάτι! :wink:

Aν θες να το αγοράσεις, το αγοράζεις…
Αν όχι, δεν το κάνεις!
Πού είναι το πρόβλημα; :-k

Αυτά τα “για χάρη συλλογής” δεν με αγγίζουν!
Έχω 3 - 4 μπάντες που πραγματικά παίρνω ό,τι γράφει πάνω το όνομά τους! :yes:
Δεν έχω πρόβλημα με αυτό! Το κάνω συνειδητά!
Από όλες τις άλλες (και ας είναι πολύ αγαπημένες και αυτές) αγοράζω τις κυκλοφορίες που θεωρώ σημαντικές! Όταν κάτι θεωρώ ότι δεν έχει να μου προσφέρει τίποτα, απλά δεν το αγοράζω! [-X

Χαιρετω την παρεα.Καινουργιος ειμαι.Ημουν απο τους τυχερους που βρεθηκαν στη συναυλια τους και πραγματικα εζησα αξεχαστες στιγμες γιατι πολυ απλα εσπειραν!!!8OΤραγουδια οπως τα mountains,secrets of steel,gloves of metal εκτελεστηκαν τελεια live:thumbup: .Το album σιγουρα θα γ*****.Σ’οποιον αρεσει.ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΛΙΩΣΩ:stereo:

+666

To νέο διπλό live άλμπουμ των MANOWAR, ?Gods Of War Live?, θα κυκλοφορήσει στις 6 Ιουλίου. Η διάρκειά του θα είναι περισσότερη απο 2 ώρες και θα περιέχει ολόκληρο το σετ της μπάντας απο την πρόσφατη περιοδεία της, ?Demons Dragons And Warriors Tour 2007?.

Σε αυτή την περιοδεία απ`ότι έχω ακούσει έσπειραν κανονικότατα και δεν έπαιξαν πολλά πράγματα απο την πατάτα που λέγεται Gods Of War.

as mhn sxoliasoume thn taktikh, studio live, studio live twn theater… gia paradeigma… pollous mporei na parei i mpala. auth h periodeia, kalws i kakws htan kalh… paizei nanai apo ta liga pragmata pou aksizoun… edw kai kairo…

etsi peiratika… na mhn poulaei diskos panw apo 2000 sthn ellada… \m/ etsi ki alliws,
gia ploutarxo einai to 90 %, opote ti na to idrwnoume to thema …

Το cd δεν πρόκειτε να το πάρω γιατί δεν είμαι fan των live cd.Η ουσία είναι όμως ότι οτι και να λέτε μερικοί εμπαθείς οι συγκεκριμένες συναυλίες των Manowar ήταν καταπληκτικές για οποιονδήποτε γουστάρει την μουσική τους οπότε το cdάκι για όποιον αγοράζει live cd θα κωλολέει.Άμα μάλιστα βγει και σε dvd τότε θα το αγοράσω σίγουρα μιας και όλα ta Hell On Earth είναι υπεραπολαυστικά και υπερπλήρη!Κράζετε μια ζωή Manowar αλλά με 30ε παίρνεις 2-3 dvd kai 15 ώρες υλικού ενώ άλλα γκρουπάκια βγάζουν καμιά μέτρια συναυλία τους και την πουλάνε μόνη της στα ίδια λεφτά και δεν λέτε τίποτα…

αλλα γκρουπακια ομως δεν βγαζουν ολες τους τις συναυλιες σε CD και DVD…

Και επισης τις τιμες δεν τις βαζει η μπαντα…

Τώρα όμως που η δισκογραφική είναι δική τους?ε?