Manowar - Principal, Θεσσαλονίκη[17.3.2011] + [18.3.2011] + [19.3.2011]

Κόψτε τώρα σκηνικό που με έκατσε!

17/3 dri
18/3 manowar
19/3 death angel
20/3 paradise lost
όλα τα παραπάνω σαλόνικα

αυτά βερολίνο
22/3 tso
23/3 madball

λενα ψησου κι εσυ
:!:

Δεν το κανετε ενα μηνα μετα??? Ε ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ ΜΑΝΟΒΑΡ???

Θεριε εισαι φλωρος γιατι οταν οι αλλες μπαντες παιζουν οι Manowar σκοτωνουν.

Το ειπα μεταξυ σοβαρου κι αστειου αυτο. =p

Γμτ θελω να ξαναδω Manowar αλλα τα τρενα κι οι βενζινες εχουν παει στο Θεο. Φερτε τους κι απο δω.

Και πισωκολλητό τρενάκι να κάνουμε όλο το principal πάλι ούτε για αστείο δεν θα χωρέσουμε:lol::lol::lol:

Πραγματικά για κανένα λόγο!

εγω τελευταιοοοος !!!

Εσεις δηλαδη το λαδι το βαζετε για ειστε ψημενοι;!

Σκαω.
Εντακσει.
Θα παρω και την προβια μου.

:lol::lol::lol::lol::lol:

#-o

ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ ΡΕΕΕΕ!!!

αθηνα ντεν εκι;

Και επίσημα:

The demands from the Greek fans have been answered and MANOWAR will be heading to Thessaloniki to bring TRUE metal to Greece on March 18, 2011 at the Principal Club Theater!

After confirming shows in the UK and in the USA, now it’s time for Continental Europe to witness the raw power of a live performance by the Kings Of Metal once again!

[B]In addition to performing MANOWAR classics, the band will perform the entire Battle Hymns record in celebration of the release of Battle Hymns 2011.[/B]

The time to strike is now! Stin ygeia mas!

Κλαίω με τα bold!!!

τι principal μωρε! μονο τους βουλγαρους που θα κατεβουν (απο τη βουλγαρια εννοω :p) σκεφτειτε

Ξενερώνω λίγο με το BH στην ολότητα του. Γαμώ ο δίσκος αλλά πόσα θα μείνουν έξω;

Τι είναι αυτό το Principal? μεγάλο?? Έπος!!! Αρκεί να φανούν αντάξιοι!!

Εξαρτάται πόση ώρα θα παίξουν! Με ένα διώρω τίγκα στα κλασσικά νομίζω είμαστε καλά!!!

Όχι… 1200-1300 άτομα

stin ygeia mas re guys napoume.

Το σκέφτηκα για μιά στιγμή, αλλά πρινσιπαλ με 45 ευρώ και και ΤΙΓΚΑ κόσμο, ΔΕΕΕΕΝ.
Παγαίντε το στο Παλατάκι, και το συζητάμε.

αυτα που λεγαμε …Manowar χωρις Αθηνα

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ

Κατι οργανωμενο για τη μετακινηση ομως παιδες,γιατι με 55,20 το τρενο δε γινεται δουλεια.Tωρα για χωρητικοτητα,εγω προσωπικα απο τη πρωτη στιγμη που ειχε πει ο Τραμπ για κατι αναλογο σε μικρο χωρο για Αθηνα,ειχα ψηθει ασχημα.Βεβαια προφανως δε θα ναι 4ωρο και λοιπα που λεγαμε τοτε εμεις,αλλα τοτε λεγαμε και για 100+ εβρα και τα λοιπα.

[B][COLOR=“DarkRed”]BY MOONLIGHT WE RIDE,ONE THOUSAND(και κατι)SIDE BY SIDE[/COLOR][/B]

Εισιτήρια πότε βγαίνουν ???

Ticket house στην Αθήνα [B][SIZE=“4”]ΠΟΤΕ[/SIZE][/B] θα έχει ???

(Αθήνα δεν παίζει ε ??? στα τέτοια μας … :p:p)

το θεμα ειναι αν θα χωρεσουν οι χαρλεϊ στη σκηνη