Manowar - Principal, Θεσσαλονίκη[17.3.2011] + [18.3.2011] + [19.3.2011]

Θεσσαλονίκη έτοιμη; MANOWAR, 18 Μαρτίου στο PRINCIPAL! Προπώληση αποκλειστικά στο Ticket Arena για τις πρώτες 15 ημέρες!

ticket: 45Ε

8O 8O 8O 8O

:vibrate:

ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ ΣΕ ΛΕΩ!!!

45 λέει πολλά αλλά… ΣΤΑ @@ ΜΟΥ!!!

Πωωωωωωω α ρε και να ειναι το Live μονο ΣΑΛΟΝΙΚΑ. Να ανεβουν και 1 φορα οι Αθηναιοι για live Σαλονικα. Ολο εμεις κατεβαινουμε να ουμ… :smiley:

Μάλλον μόνο πάνω θα είναι!

ΕΛΑ ΡΕ ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!

Πω πω αυτό θα μπει τσακ μπαμ ανακοίνωση! Αν μάθει κανένας άμα παίζουν πολύ παλιά καλά τύπου bridge of death και τέτοια να το πει μπορεί να κάνω μια εξαίρεση…

Principal και 45 ευρώ??? Δεν παίζει!!! Το βλέπω να μεταφέρεται σε κανα ΠΑΟΚ επειγόντως…

Πολλά τα 45 ευρω αλλά δε γαμιέται…MANOWAR ΡΕΕΕΕΕΕ

Πολύ πιθανό!

Τραμπάκουλα περιμένω να στείλεις στα ασαπ μειλ στον Κύρκο να μεταβιβάσει τα εξής:

[B]Θέλουμε setlist μόνο με τους ύμνους!!![/B]

Μόνο αυτό και τίποτε άλλο. Αν και λογικά θα ακούσουμε όλο το Battle Hymns!

μανογουορ στο πρινσιπαλ?ζντοινγκ.

αν ανακοινωνοταν πριν 6 χρονια θα επαιρνα το πλαστικο σπαθι και μια βρακα και θα πηγαινα απο σημερα,τωρα και με το 45αρι στο 50-50 ειμαι.αλλα με ρουχα.

Εγώ πάλι τα δίνω άνετα. Το θέμα θα είναι μην είναι το setlist όπως του τελευταίου tour μόνο καινούρια. Εκεί θα τα κλάψω!!!

Εδω ρε μαλακες και γω ψηνομαι…Manowar μπροστα σε κοινο 1000 ατομων??? Γαμω τις φασεις…

Κατεβαστε τους κι απο δω.

σταματήστε να λέτε άνετα και άνετα…θα φτάσουν τα εισιτήρια 100 ευρο

ΑΜΑ ΕΡΘΕΙ ΤΗΜ ΜΠΙΜΠΙΚΑΣ ΑΗΣΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣΜΟΝΤ87 ΟΜΩΣ ΠΑΩ ΓΥΜΝΟΣ ΑΛΕΙΜΜΕΝΟΣ ΜΕ ΛΑΔΙ

τόσους χωράει ?

1200-1300 το παρα πολυ νομιζω.ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΣΤΕ ΛΑΔΩΜΕΝΟΙ ΑΡΑ ΧΩΡΑΜΕ ΟΛΟΙ

Εεεε άντε λίγο παραπάνω!

αχαχαχαχαχαχ!
γελασα μονη μου. =|
ΓΚΕΙ βορειε.

Ο [B]Vakis[/B]??? Δεν θα ερθει??? Ξεχασες τον Vakis…

τον βακη τον βλεπω καθε μερα γυμνο αλειμμενο με λαδι.
και μερεντα καμια φορα.