Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Μ’αρεσει που δεν διαβαζετε το ονομα καλα :Ρ

1 Like

Ποσο στοκος πρεπει να ναι καποιος για να μπαινει σε ολη αυτη την διαδικασια…

user name sassenamsitsonikrak KARKINOS STIS MANES SAS γραμμένο ανάποδα.

Κρίμα, πολύ κρίμα. Οι admin που είναι;;;

2 Likes

Πωωωω φιλαράκι Vader η αλήθεια είναι ότι ζήλεψα…!!
Είναι once in a lifetime experience οπότε enjoy φιλαράκι…και γράψε και καμιά εντύπωση και σε μας εδώ μέσα μετά:grinning:
Πάντως στο product description αναφέρεται και το προσωπικό τηλεφώνημα (ελπίζω να μην σε πάρει ο Λόγκαν χαχα:grinning::grinning::rofl::rofl::rofl:) αλλά επίσης και το εξής:
Product Description
· Private meeting with band members…!!!

ΥΓ: 1800 είναι πολλά ρε γμτ…10 χρόνια πριν τα έδινα χαλαρά, τώρα αν πληρώσω αυτά θα πρέπει αυτόματα να συμπληρώσω και τα χαρτιά του διαζυγίου…!!

Δεν έδινα αυτά τα χρήματα ποτέ και για κανένα λόγο για οποιοδήποτε συγκρότημα.
Φυσικά καλά να περάσει ο φίλος και να μας πει τις εντυπώσεις του.

2 Likes

Όπως πλέον ανακοινώθηκε:

" Με την αυγή του νέου έτους, ανακοινώθηκε ο κιθαρίστας που θα πλαισιώσει τους Manowar στην επερχόμενη περιοδεία Final Battle .

Πρόκειται για τον E.V. Martel , μουσικό από την ηλικία των οκτώ ετών και αφοσιωμένο οπαδό των Manowar σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση, ο οποίος έχει συμμετάσχει στη μοναδική επίσημη tribute μπάντα, γνωρίζει κάθε τραγούδι και συνδυάζει στο στυλ του στοιχεία από όλους τους προηγούμενους κιθαρίστες.

Ο Joey DeMaio αναφέρει: «Δεν μπορώ να σκεφτώ κανέναν που να αξίζει περισσότερο να παίζει με τους Manowar από έναν οπαδό, κάποιον που έχει αφιερώσει όλη του την ζωή στους οπαδούς και την μουσική μας και που έχει αποδείξει ότι αποτελεί έναν πραγματικό Manowarrior!»

«Είναι τιμή μου να παίξω για τους καλύτερους οπαδούς στον κόσμο» δηλώνει ο E.V. Martel . «Ζω με το μήνυμα των Manowar την κάθε μου μέρα: Πίστεψε στον εαυτό σου και ακόμη και τα πιο τρελά σου όνειρα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα!»"

ΟΚ filler μουσικός, οπαδός κλπ, αλλά χάνουμε την ευκαιρία να δούμε ένα reunion με έναν Ross the Boss, ο οποίος έβγαζε φωτιές στο Up the Hammers περσυ και να πορωθούμε ακόμα περισσότερο ή εστω και έναν David Shankle…

Κριμα παντως που δεν γυρναει ο Ρος. Ελπιζω να μην επηρεασει το σετλιστ αυτη η προσθηκη

26 ημερες εχει να πει καποιος κατι για το Live. Ακουστηκε κατι για support κτλ ?

δύσκολο, ζητάνε φράγκα πολλά απο τα σαππορτ. Υπερβολικά πολλά για να θέλει να τα δώσει κάποιος. Το πιο πιθανό είναι να πάει ξεροσφύρι.

δυστυχως ετσι το κοβω μια και η τιμη ειναι ψιλοχαμηλη… Και ενας Δημητρης Κατης δεν θα με χαλουσε…:joy:

1 Like

Αμα έπαιζε ο Κατής, ο Λυτρωτής που να ανεβεί μετά ο Ντιμαίο, αφου θα είχε μαγαρίσει όλες τις γλυκιές παρθένες, ο Μητσάρας ?

2 Likes

Δύσκολο να δουμε άλλο ξένο όνομα παίδες. Εγώ ποντάρω σε Firewind πάντως.

1 Like

Προσωπικα δεν με απασχολει καθολου. Ο μονος λογος που θα θελα κανα σαπορτ ειναι για την γλυκα της αναμονης. Να ζεσταθει λιγο η ψυχολογια

Θα τους δω κ 6η Απριλη κ θα σας πω :stuck_out_tongue:

1 Like

Μαυρισε η ψυχη μου πρωινιατικα με το σετλιστ

χαλια οντως…
δε θα αλλαξει;

μάγκες άπατο το σετλιστ. τι χάλι είναι αυτό; τι αχταρμάς…

από πότε έγιναν fan favorites τα hand of doom, house of death (που σκατά είναι αυτά αλήθεια)

και δεν παίζουν battle hymn, secret of steel κλπ.

ημαρτον τζιζουζ και wtf μαζι

Δύο τινά μπορεί να συμβαίνουν! Ή αυτά δεν είναι τα πραγματικά fan favorites ή αυτοί που κατέθεσαν την άποψή τους δεν είναι πραγματικοί (true!) fans…
…και χωρίς Joey’s Speech δεν ξέρω τι να υποθέσω!

3 Likes

πωπω δεν έχω λόγια…

πάει αυτό ήταν μάγκες, αυτά πρόβαραν, αυτά είναι συγχρονισμένα στο video wall…

θα τα φαμε στη μάπα

αλλά αποχαιρετισμός χωρίς Battle Hymn ρε De Maio?

Aυτο με τις ψηφους παιδια ηταν μονο για Γερμανια απο οσο εχω καταλαβει. Δυστυχως φοβαμαι οτι ο ορχης ο Λογκαν μας γμσε. Που να προλαβει ο αλλος σε δυο μηνες να βγαλει απαιτητικα κομματια για μεγαλο τουρ. Μπορει να φταιει κ αυτο δηλαδη. Τι να πω δεν ξερω.
Κατι αλλο που χω καταλαβει ειναι οτι δυστυχως οι περισσοτεροι οπαδοι τους των τελευταιων χρονων δεν νιωθουν οσο εμεις με τα παλια. Γουσταρουν αυτες τις μπουρδες τυπου die for metal κτλ

Εν τω μεταξυ μεχρι περυσι ειχε μεσα και Mountains κ Secret of Steel. Ελεος δηλαδη!! Ουτε ενα απο τα μεγαλα επη!

1 Like