Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Φιλε μου μην νομιζεις οτι κανω διακρισεις. Τα ιδια πιστευω για την συντριπτικη πλειοψηφια :stuck_out_tongue:

1 Like

Να σαι καλά βρε :joy:

1 Like

Δε σκάω ευρώ για να δω Άνταμς και Ντεμαιο. Έχω δει παλιά μανογουορ κομπλέ. Μόνο άμα παίξει τπτ πρόσκληση η διαγωνισμός θα πάω φέτος.

1 Like

εγω τα εσκασα ηδη,ευτυχως που τους ειδα θεσνικη 2μερο

Η αλλαγη αυτη εγινε γιατι η συναυλια ξεκινησε στις 12 τα μεσανυχτα μετα τα μενω φευγω των manowar…

Δεν ήταν αυτός ο λόγος. Ήταν προσχεδιασμένο λόγω απουσίας των σκηνικών του “gods of war” που συνόδευαν το encore στις πιο “απομακρυσμένες” χωρες, το πλοίο που φλέγεται κλπ και ευτυχώς πρόσθεσαν τα blood of my enemies, και φυσικά το march for revenge! Το ίδιο παίχτηκε και στην Ρωσία δύο τρεις μέρες μετά.

Και πόσο γαμάτο που δεν υπήρχε το setlist.fm και δεν είχαμε ιδέα τι επρόκειτο να συμβεί!

Με τους συγκεκριμένους, ευτυχώς που υπάρχει :stuck_out_tongue:.

4 Likes

Χαχα στην συγκεκριμένη περίπτωση ναι! Να το έχουμε χωνέψει μέχρι τότε και να πάμε απλά για διασκέδαση, δύο τρεις μπυριτσες και όλα καλά :wink:

1 Like

Μην ξεχνάμε ότι σε 5-10 χρόνια δεν θα έχουμε καν αυτή την επιλογή. Όχι μόνο με τους manowar, με κανέναν

1 Like

Άσχημα μπλέξαμε

Διαβάστε να φρίξετε

DeMaio noted that the album’s title should not confuse fans and this is not the band’s “farewell tour.”
“It’s funny when people say ‘farewell tour’. It makes me laugh because we never said we’re never going to tour. We never said we’re going to break up,” he said.
The tour is set to promote the band’s new album called “The Final Battle,” which is to come out in three parts later this year, DeMaio said.

Άλμπουμ σε τρία μέρη, ροκ όπερα , έχει μεγάλη πλάκα ο τύπος. Μια στολή μεγα ναπολεων του λείπει …

3 Likes

Γτπ εντελώς, βέβαια δεν είναι ούτε οι πρώτοι ούτε οι τελευταίοι που κάνουν κάτι τέτοιο.

1 Like

Κούρασαν και αυτοί

2 Likes

Next…

επηρεάστηκαν από no more tours για το όνομα ;;. Ή τους Σκορπιονς ;; :joy:

καραγκιοζιλίκια

Έχει πλάκα που αυτό το “η τελευταία περιοδεία πριν την επόμενη, που μπορεί και να μην είναι η τελευταία”, το έχουν κάνει τόσες και τόσες μπάντες και το συζητάμε σαν είδηση, που το κάνει ο Αρχηγός. Είδηση θα ήταν το αντίθετο…

1 Like

Σε μια προσπάθεια να αλλάξω λίγο το κλίμα… ο ντράμερ είναι φανταστικός…,… μοτεράκι και ακριβέστατος

2 Likes

Πραγματικά αυτό το ξεφτιλικι με τις ντεμεκ τελευταίες περιοδείες -ευκαιριες για περισσότερη κονομα- έχει παραγινει. Έχω αγοράσει εισιτήριο αλλά θα το δώσω συνυπολογίζοντας και το σετλιστ, εάν αυτό δεν τροποποιηθεί. Έχω λάτρεψει Manowar μέχρι και το πολύ καλό Warriors of the World αλλά νιώθω μαλακας που εδώσα 35 euros για τη final tour και τα fun favorites για να με κοροϊδεύουν έτσι. Υπο άλλες συνθήκες παιζοταν. Συν ότι πια το στυλακι τους γενικότερα στην καλύτερη μου φέρνει σε γραφικούς (και στη νορμάλ γελοίους) όταν τους βλέπω. Αυτά…

Γιατι τι στυλακι ειχαν παλιοτερα ;

Το ίδιο εγώ μεγάλωσα…

4 Likes