Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Secret of steel

Το επαιξαν το 2017, εχει βίντεο

Σαν το battle hymn που από πίσω στη Ζυρίχη έπαιζε κ πάλι το βιντεο του 2017.

Κάτι μου λέει πως θα το παίξουν αύριο.

1 Like

Κλειστή ήταν και στον Marley και στον Iggy.

Ας παίξουν ο,τι γουστάρουν. Ας βγάλουν λόγο αλά Φιντέλ (12ωρο). Ας έχει ζέστη και αέρα. Ας ακούσω σόλο μπάσο τρία τέταρτα(νοτ). Ας είμαστε σα σαρδέλες. Ας βόσκουμε σα γελάδια. Ας φάμε τσαπού. Ας φύγουμε απογοητευμένοι. Ας γυρίσουμε σπίτι ξημερώματα. Ας έχει κλείσει ο λαιμός μας. Ας πάνε να γαμηθούν οι Μάνογουορ. Ας πάμε να γαμηθούμε και μεις. Ας γίνει ο,τι ναναι…

Το εικοσάχρονο παιδί μέσα μου, που περιμένει με προσμονή την αυριανή μέρα, δεν μου το παίρνει κανείς.

12 Likes

ας ρίξουμε τσαπου :stuck_out_tongue:

4 Likes

Αυτή είναι η μαγεία της μουσικής

Ηλεκτρικος και μετρο κλειστα μεχρι 18,00, τραμ κλειστο μεχρι 14,00. Αυτο σημαινει κινηση μεχρι τις 19,00 τουλαχιστον κ κονσερβοποιηση στα τρολλευ-λεωφορεια. Ξεκινηστε νωρις

Ε ρε γαμώτο μου, και δουλεία, και απεργία , άρα και πολύ αμάξι… να δω τι ώρα θα φτάσω (και παρκάρω φυσικά)

πηρα αδεια παλι καλα αντε να κατεβαινα απο το Μαρουσι για Φαληρο με το 550 κονσερβοποιημενος.

1 Like

Παιχτηκε στο soundcheck https://www.facebook.com/giannhs2/videos/2554783154540216/?hc_location=ufi

5 Likes

hector’s final hour ντε

1 Like

θα κατέβω απ τη(τα) φιλαδέλφεια στο φάληρο απ το “ποτάμι” . Βλέπω να είμαστε σαν το Deep impact ( θρυλική σκηνή με ακινητοποιημένα αυτ-τα και τον Φροντο να τρέχει με motocross να γλιτώσει απ το τσουνάμι . Για τους άνιωθους που δεν την έχουν δει )

2 Likes

Επος

1 Like

Πραγματικά κάποια από τα παραπάνω σχόλια θα άξιζε να τα διαβάσουν οι ίδιοι οι Manowar ή ο Αρχηγός, το ίδιο κάνει!

1 Like

Καυλομερες

Εσεις ακουτε μανογουορ στη δουλεια ή ειστε απο αυτους που γουσταρουν το reload;

3 Likes

Πωωωωωω μας καυλωσες πρωινιατικα!!!

1 Like

Ελα αγορακι μου leave the hall

2 Likes

Θρι σανς χαβ αϊ…

3 Likes

Ε ρε καυλες

Στρόοοοοοοοονγκ γουίντς
μάαααααατζικ μιστ…

Έφτασα γραφείο και δεν περνάει η ώρα λέμε…

2 Likes

Απίστευτες λαλακίες που γράφουν χατζηφλωρακια. Εχω γνωρίσει κανα δυο άτομα που ήταν απο το ΠΟΠΑΓΑΝΔΑ. ΓΤΠ.