Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Μία αλλαγή στο σετλίστ και μόνο θέλω. ΜΙΑ. Το bass solo να γίνει vocals solo. Και να πεθάνουμε όλοι μαζί αντάμα αδέρφια.

3 Likes

Manowarriors …Assemble

1 Like

Θα έχει και vocals solo, θα το κάνει ο αρχηγός μετά…

Πωλειται baby oil με βοτανα απο το περιβολι της παναγιας μας. Τα 3 25 ευρω τα 6 70 ευρω κ παιρνετε δωρο τους χειρογραφους στιχους απο το into glory ride θα ειστε οι μονοι που θα εχετε χειρογραφα του demaio τι λεμε τωρα; τρεμω μονο στην ιδεα.
Μαζι θα παρετε κ 3 βιβλια δωρο
-Κυνηγι με τοξο για αρχαριους
-20 τροποι να πιειτε μπυρα απο τα βυζια μιας γυναικας
-Ολη η αληθεια για τους posers, γραμμενο το 1992

9 Likes

Σε βλέπω σύντομα στη Βουλή…

5 Likes

Αδειούλα κ κάθοδος από Salonica σήμερα, έφτασε η ώρα…

1 Like

Ακονίζω σπαθί. Έχει κανείς baby oil+αντηλιακή προστασία 2σε1; Μου τελείωσε και δεν κάνει εξαγωγές η Βαλχάλα λόγω τουρ. Πήραν ρεπό οι Βαλκυρίες.

2 Likes

Χωρίς δικό σου baby oil, απλώς ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ.-

5 Likes
1 Like

Σταρχιδια μου ολα.
Βλέπω τον Eric στο Sword of the wind και κρατιεμαι μη με παρουν τα ζουμια στη δουλεια

1 Like
1 Like

1994 ηταν βεβαια

1 Like

Παιδιά ξερουμε αν η πεζογεφυρα απο Νιαρχο προς Πλατεια νερού θα είναι ανοιχτή ;

Νομιζω οτι στον Ιγκι ηταν κλειστη.

Γλίτωσα το ρεζιλίκι, με είχαν ανεβάσει στη σκηνή το προηγούμενο βράδυ (από το βιντεοσκοπημένο).

Ευτυχώς δεν μου την έπεσε ο Αρχηγός

2 Likes

Αμα ειναι κλειστη πως θα περασουμε απεναντι οσοι ερχομαστε απο Νιαρχο με τα ποδια?

Ολο και καποιον θα βρεις με αλογο :sweat_smile:

14 Likes

Εκλαψα!

Χαχαχαχαχα ρε μλκς θα μας πεθανετε!!

Πωωω το '94 νεουδι ημουν τοτε 18 χρονωνε, ειχαμε παρει το βαπτισμα του πυρος στο ΣΕΦ βεβαια, αλλα ηταν διαφορετικό να τους βλεπεις στα 5 μέτρα!!
Φοβερες ερμηνειες του Ερικ στο Achilles!!! και μετα ατελειωτο παρτυ, one hit after another ενα πραμα!!

1 Like

Κάνουν έργα εκεί από πίσω είναι κλειστός ο δρόμος.