Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Λέγοντας “άτομα μη σχετικά με το είδος”, τι ακριβώς εννοείς;
Δεν πιστεύω να υπάρχουν από κάτω 15χρονα που ακουν το “Μαμά” ή 40άρηδες οπαδοί των James… την ώρα που ο Ντε Μάγιος θα πίνει μπύρα από κουτάκι πάνω στα boobies κάποιας “πολεμίστριας”!!!
Ω ΘΕΟΙ, τι εικόναΙ!!! Χαχαχα :star_struck:

Μας ξεμεινε εισιτηριο για Παρασκευη, αν θελει καποιος στα 35 ενημερωνει!

Πάτησαν έδαφος, γι αυτό βροντάει

11 Likes

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

1 Like

Υποθετω οτι ο φιλος αναφερεται στο οτι για πρωτη φορα παιζουν σποτάκια Manowar σε κατι Red FM , το Whatsapp κανει διαγωνισμο δινοντας εισιτηρια και για Manowar κλπ.Οκ ειναι στα γενικα πλαισια του Release, αλλα εχει πλακα να ακους σε mainstream σταθμους "κερδιστε εισιτηρια για Iggy Pop, Manowar κλπ, κλπ. Ως αποτελεσμα εχω ατομα στη δουλεια (που νομιζουν οτι οι Queen παιζουν heavy metal ενα πραμα), να μου λενε αν κερδισουν εισιτηρια να παμε μαζι κλπ.
Τελος, ενω εχουμε πολλες συναυλιες φετος, οι Manowar τελικα ειναι το πιο μεγαλο αμιγως κλασικο μεταλ συγκροτημα της χρονιας, ενω πχ περσυ ειχες Maiden, Priest, πραγμα που φαινεται να ωθει και μερικους πιο νεους μεταλλαδες που μεχρι πριν λιγο τους κοροιδευαν να λενε “ε ας παμε φετος να δουμε και μια φορα Manowar”, “παιζει να ειναι και η τελευταια τους περιοδεια” οπως τεχνηέντως ειχε αφεθει να εννοηθεί…
Τεσπα, Παρασκευη κοντη γιορτη, θα δουμε…

1 Like

τι ετοιμαζουν στην Πλατεια Νερου? ΔΗΑΔΟΣΤΑΙ!!

2 Likes

θα εχουμε και παπα μαζι για να προλαβουμε οτι αιφνιδιο προκυψει…επιτοπου εξορκισμοι και κηδειες δηλαδη.

Κάπου εδώ, ανάμεσα στις τελευταίες πρόβες και προετοιμασίες για την εμφάνιση μας, στο επερχόμενο live των τεράστιων Manowar, θα θέλαμε να αφιερώσουμε μία στιγμή για να ευχαριστήσουμε τον εξαίρετο φίλο και ταλαντούχο τραγουδιστή, Γιάννη Παπανικολάου (Diviner)για την τιμή που μας κάνει με το να καλύψει προσωρινά τη θέση αυτή, ελλείψει μόνιμου τραγουδιστή ακόμα, ως ένας εκλεκτός καλεσμένος μας!

2 Likes

Πανω σε αυτο που λες ο SportFM αποψε στις 2 εχει διωρη εκπομπη αφιερωμα σε Μανογουωρ!

Μόλις διάβασα ότι την Παρασκευή δεν θα έχει μετρό από 12.00 μέχρι 18.00 σε περίπτωση που κάποιος κοινός θνητός ήθελε να το χρησιμοποιήσει…

K την κυριακη ειχε τριωρο το βραδυ. 2 με 5
https://m.mixcloud.com/destinova21/αφιέρωμα-στον-manowar-σπορ-fm-946-10619-εν-κατακλείδι-παναγιώτης-ρήλλος/

Κοντοζυγώνει η ώρα της τελευταίας μάχης, συμπολεμιστές μου :laughing:

Σε λίγες ώρες μπαίνω στο σιδερένιο πουλί με προορισμό τη γη των θεών! Τα λέμε στο battlefield!

ΥΓ: Θα φοράω ένα T-shirt του φετινού Netherlands Deathfest, cheers!

6 Likes

power and dominion…

1 Like

Είπατε, είπατε, στο τέλος με πείσατε… εντός ολίγων ωρών ξεκινάω κι εγώ για Αθήνα!

5 Likes

Τελειώνουν οι καυλαντες για σετλιστ, σαπορτ, ζέστες, κλπ. Άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά…

7 Likes

Άμα δείτε κανέναν πάνω σε άλογο εγώ θα είμαι. :racehorse:

5 Likes

ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΤΙ; ΝΑ ΚΑΝΩ ΛίΓΟ;

Σταντ εντ φάιτ ΤΟΥΓΚΕΔΑ

3 Likes

πωλουνται 2 εισιτηρια μαζι 70 ευρω

Πωλείται καθαρόαιμο στέπας, ετοιμοπαράδοτο, με σέλα εποχής και δώρο ξίφος και πανοπλία Βησιγότθου. Ο ιδιοκτήτης θα πάει γονυπετής στην πλατεία Νερού, ύστερα από τάμα.

7 Likes

Εγώ θα κατέβω καβάλα σε horse made of steel για να κάψω τη νύχτα…

2 Likes