Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Εμεις θα ειμαστε εκει…

1 Like

Σημερα δεν θα ειμαι στην συναυλια κατι που εχω αποφασισει απο την αρχη που ανακοινωθηκε για πολλους λογους. Απο την μια προσωπικοι λογοι το εκαναν δυσκολο να μπορεσω αυτη την περιοδο και απο την αλλη οι πολλες ξενερες που εχω φαει απο αυτη την μπαντα που μουσικα λατρευα σε μεγαλο βαθμο αλλα σε ολα τα υπολοιπα με εχουν “χαλασει” ασχημα παρα πολλες φορες και δεν ηθελα να εχω μια ακομα τετοια εμπειρια. Αν δεν υπηρχε ο δευτερος λογος ισως να το παλευα να ειμαι εκει, αλλα τωρα δεν μπηκα καν στην διαδικασια.

Ευχομαι ομως ολοψυχα σε οσους πατε να περασετε τελεια και να μην σας ξενερωσει η μπαντα με τις αυτοκαταστροφικες της συνηθειες.

6 Likes

sto fb psaxnoun kamia 10aria atoma akoma

χαχαχα όχι όμως στη τιμή που θέλουν…προτιμώ να το δώσω έξω απ τη πλατεία σε κανένα αλάνι που δεν έχει να μπει παρά να δώσω σε πονηρούς το εισιτήριο 35…αλλά σε ευχαριστώ πολυ!

καλα μεχρι 40 πιστευω θα μπορεις, παραπανω δυσκολο

Αυτή ακριβώς είναι η τιμή!! Και δεν περνάει η ώρα με τπτ γαμώ το 11 γαμώ

By afternoon we drive,3 friends side by side.

Αντε καλά να περασουμε

1 Like

Παιδες, φιλαρακι μου πουλαει εισιτηριο 30ε

Κινηση πολυ γτχμ το νου σας

1 Like

Κατέβαινα την Κηφισίας και μέτρησα τουλάχιστον 7 αυτοκίνητα με μεταλλάδες μέσα. Μπορεί να μην πάω γιατί δεν μου αρέσουν καθόλου, αλλά σας χάρηκα ρε αλάνια, να περάσετε τέλεια!

8 Likes

Αρχίστε να φτάνετε σιγά σιγά γιατί ο “πύργος” με τους ηχολήπτες είναι ο, τι χειρότερο έχω δει τόσα χρόνια που βλέπω συναυλίες

Αν είσαι πίσω από αυτούς απλά δεν βλέπεις το σόου. Τόσο απλά

2 Likes

Βάζουν και τους VIP εκεί νομίζω

1 Like

Βαλχαλα ερχομαστε…

2 Likes

Μεχρι τωρα ανετα μπαινεις πολυ κοντα στη σκηνη, ο κοσμος χαζευει γυρω γυρω.

Εδιτ, μπλουζακια 45 λεει :joy:. Παιδικα 30

1 Like

Πολυ ακυρος ο πυργος

Μάζεψε κοσμο παιδες

45 ευρω το μπλουζακι λεει

Μετα την συναυλια ας πεθανουν

1 Like

Θα έπαιρνα, αλλά έχω δηλώσει το Ε9…

Άκου 45…χαχαχα

1 Like

Ναι αλλά η μπυρα έχει 3.5€!!!