Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

+2 tickets και απο εμάς.
Το ότι έχει πάει 2 και ακόμα να εξαντληθούν τα early bird νομίζω ψιλοδείχνει το πως θα πάει η προσέλευση. οχι;

Μπα απλά τα αφήνουν να υπάρχουν. Στο roxx διάβασα ότι μέσα στην πρώτη ώρα πουλήθηκαν εκατοντάδες

Παίδες και στην αγορά εισιτηρίου από κατάστημα σου δίνουν φωτοτυπία…σαν τελείως άσχετος με αυτόν τον τρόπο αγοράς, είναι λογικό να μην αναγράφεται πάνω στο εισιτήριο κάποιο στοιχείο (περα απο αυτα της συναυλίας) που να δείχνει ότι είναι το μοναδικό (όπως αν είχες κανονικά αποκομμα); Όχι τίποτε άλλο, μην βρεθεί κανένας κατά την είσοδο και σου πει ότι δεν ισχύει και μετά τρέχεις…

το barcode ειναι μοναδικο, αμα τωρα καποιος στο παρει και βγαλει φωτοτυπια και μπει πριν απο σενα θα εχεις προβλημα

Έχει και μοναδικό αριθμό το εισιτήριο.

Δηλαδή και φωτοτυπία να το βγάλει κάποιος, γι’αυτον που θα πάει πρώτος ισχύει στην ουσια, άσχετα αν είσαι εσύ ή άλλος; Ρωτάω και πάλι, για μην βρεθει κανένας στον έλεγχο και σου πει το οτιδήποτε σε περίπτωση που δεν είναι ονομαστικό κτλ…

To oνομαστικό δεν παίζει σημασία τελικά. Στα print at home εισιτήρια, δυστυχώς, όποιος μπει πρώτος, μπήκε.

1 Like

έχει τύχει σε λαιβ που μου χάρισαν εισιτήριο να πάω από τις 6 (άνοιγμα 8:30) γιατί νόμιζα ότι ήταν φάρσα…τελικά ήταν όντως και ο δεύτερος που του είχαν δώσει το ίδιο δεν μπορούσε να μπει xD

επισης εχω σκεφτει πολλες φορες που ανεβαζουν κανονικα τα εισιτηρια τους στο ιντερνετ να τα εκτυπωσω και να μπω (μηπως καταλαβουν ποσο στοκοι ειναι) αλλα δεν ξερω αν μετα μπορουν να σε βρουν κάπως :stuck_out_tongue:

1 Like

Ναι. Έτσι κι αλλιώς, στα πεδία του ονόματος δηλώνεις ότι θέλεις.

βρε γαμω το e-penis καποιων που βλεπω και βγαζουν φωτογραφια το τικετο με το barcode εμφανη, δεν μπορουν να καταλαβουν οτι ενας καλοθελητης να βρεθει την πατησε? :slight_smile:

2 Likes

Μερικοί βγάζουν και την κάρτα τους :stuck_out_tongue:. Μην το ψάχνεις :joy:

Mην ξεχνάτε! Στην είσοδό σας στη συναυλία, θα σας δοθεί δωρεάν, έγχρωμο hard copy αναμνηστικό εισιτήριο!

7 Likes

Δεν βγάζουν και μια εφαρμογή με Barcode σαν τις αεροπορικές εταιρείες;;;;

Δεν έχω εκτυπωτή πλάκα πλάκα :stuck_out_tongue:

Ισχύει; :stuck_out_tongue:

Τα κλείσαμε και εμείς τα εισιτηριάκια μας!! Δεν μπορούσα να κρατηθώ!!

αδερφέ copy paste από το νέο δελτίο τύπου του φεστιβάλ το πήρα. Φύγαν ήδη κάτι χιλιάρικα τικετα με εκατοντάδες ήδη το 1ο λεπτό!!!

1 Like

Έχουν ρε, όλοι. Δε χρειάζεται να έχεις εκτυπωμένο το εισιτήριο, τα scanners σκανάρουν και από την οθόνη του κινητού.

Καλά, δεν πάτε σε live καθόλου :stuck_out_tongue:;

3 Likes

Ωραία! Κι εγώ αυτό κατάλαβα αρχικά επειδή οντως έμοιαζε με πρόταση από δελτίο τύπου, αλλά δε βρήκα κάτι σχετικό και σκέφτηκα μήπως κάνεις πλάκα!

Οπότε έβαλα και το (:stuck_out_tongue:) για να μη φανεί ηλίθια η ερώτηση. Φαίνεται ότι θα γίνει χαμός, θα έρθει και κόσμος από το εξωτερικό.

δεν πάμε με χαρτιά Α4 και με email. Πάμε σαν πρωτόγονοι…με hard copy εισιτήριο :stuck_out_tongue:

Μονο κατι μεταλλαδικα δεν εχουν ηλεκτρονικο. Ασε, σε καταλαβα :stuck_out_tongue:

2 Likes