Manowar @Release Athens Festival 14/6/2019

Σεφ 13.000
MMD 2.300 εκ των εσω το νουμερό. επίσης είχαν καθυστερησεί ένα χρόνο, τα λεγομενα “τεχνικα προβλήματα”, επειδή δεν είχαν δεί φράγκα.

τι σημαίνει το

κάτι ακυρώσεις επί ακυρώσεων δεν θυμάσαι? Βγαίναν τα εισιτήρια και μετά λέγαν “αναβαλλεται” . Ε, ένα χρόνο κράτησε αυτό.

1 Like

ναι ισχύει :grin: . Και όταν αγοράζεις απ τον χώρο της συναυλίας ως επί το πλείστον . Άρα πάω σχεδόν πάντα τελευταία στιγμή χαχαχα

Ακομα να τελειωσουν τα early bird? :thinking:
Δεν κανουμε τιποτα

Νομίζω ότι το release δεν ειναι τόσο ξεφτίλες…όταν είναι να ανακοινώσουν και αλλα ονόματα σταματάνε τα early bird…μπορεί να έχω και λάθος

όχι ρε φίλε, η ημερομηνία ήταν φιξαρισμένη. Ακύρωναν θυμάμαι Ρωσία Ελλάδα και κάτι άλλους μάλλον επειδή δεν είχαν λάβει προκαταβολή.

και προφανώς όταν πληρώθηκαν, έγιναν όλα comfirm ξανά…

Σύμφωνα με το metalhammer της εποχής που εχω και απο ιδία άποψη 9 χιλιαρικα. Και 4 χιλιάρικα την μεταλλική ημερα του μαρτιου απο την ιδια πηγη

Manowar-Disturbed: Το sold-out και οι νέες τιμές της προπώλησης

Η ανταπόκρισή σας την πρώτη ημέρα της προπώλησης για τη συναυλία των Manowar ήταν εντυπωσιακή!
Τα early bird εισιτήρια στην πραγματικότητα έχουν ήδη εξαντληθεί, αλλά αποφασίσαμε να διατηρήσουμε την ίδια τιμή μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής 2/12.
Από τη Δευτέρα 3/12, η τιμή θα διαμορφωθεί στα 41 ευρώ (για ένα) και 75 ευρώ (για δύο). Τα διπλά εισιτήρια θα είναι περιορισμένα σε αριθμό.
Η προπώληση συνεχίζεται σε πολύ γρήγορους ρυθμούς!

MANOWAR

Διάθεση:
Τηλεφωνικά στο 11876
Online
www.viva.gr
Release Athens
Φυσικά σημεία
Στα καταστήματα Reload, Seven Spots, Καταστήματα Wind, Ευριπίδης, στον πολυχώρο Yoleni’s (Σόλωνος 9, καθημερινά 8:00-00:00, Σάββατο 9:00-00:00, Κυριακή 10:00-20:00), στο Viva Kiosk Συντάγματος (Πλ. Συντάγματος 4, καθημερινά 9:00-21:00) και στο Viva Spot Τεχνόπολης (μέσα στον χώρο της Τεχνόπολης, είσοδος από οδό Περσεφόνης, Δευτ-Σαβ 11:00-19:00)

DISTURBED

Το ίδιο εντυπωσιακή ήταν η ανταπόκρισή σας και για την πρώτη εμφάνιση των Disturbed στη χώρα μας!
Τα εισιτήρια των 33 ευρώ είναι πλέον σχεδόν εξαντλημένα! Η διάθεσή τους θα συνεχιστεί μέχρι τα μεσάνυχτα της Κυριακής 2/12. Από τη Δευτέρα 3/12, η τιμή διαμορφώνεται στα 36 ευρώ.

Διάθεση:
Τηλεφωνικά στο 11876
Online
www.viva.gr
Release Athens
Φυσικά σημεία
Στα καταστήματα Reload, Seven Spots, Καταστήματα Wind, Ευριπίδης, στον πολυχώρο Yoleni’s (Σόλωνος 9, καθημερινά 8:00-00:00, Σάββατο 9:00-00:00, Κυριακή 10:00-20:00), στο Viva Kiosk Συντάγματος (Πλ. Συντάγματος 4, καθημερινά 9:00-21:00) και στο Viva Spot Τεχνόπολης (μέσα στον χώρο της Τεχνόπολης, είσοδος από οδό Περσεφόνης, Δευτ-Σαβ 11:00-19:00)

2 Likes

Σωστός!

2 Likes

μ’ αυτά και μ’ αυτά με έπεισε ο “αλήτης” να του τα σκάσω από τώρα :stuck_out_tongue:

τα 2 στην τιμή των 70 ευρώ παρά ήταν καλή προσφορά

Με τον Iggy δε μας είπανε τι έγινε :stuck_out_tongue:.

1 Like

Ωχ ανεβαίνουν… DIDI ΠΟΝΑΣ??

Δεν ξέρω αν πονάει πάντως από αλλού το περιμέναμε και από αλλού μας ήρθε, μιλάμε για εξαιρετικές κινήσεις μέχρι στιγμής. Να τα λέμε κι αυτά

3 Likes

Το μπουμπουνισα και εγω το διπλο με τον αδερφο μου, ακονιζω το σπαθι και ετοιμαζω το baby oil :sunglasses:

2 Likes

θα σας φέρει τίποτα Γκοστ ο Λώρης και θα κωλοτουμπιάσετε-ουμε . Κάτι θα κάνει και αυτός . Ακόμα και άσχετο με το μεταλ να είναι ή να μην μας/με αφορά , κάτι καλό θα φέρει

1 Like

ερώτημα. ειναι ενα κομμάτι που πρέπει να πάνε και οι 2 μαζί, ή 2 ξεχωριστά ? Θέλουμε 2 αατομα να κατέβουμε αλλα ο ένας με τραίνο ο άλλος με αεροπλάνο, και αμα είναι να βρεθουμε εκεί. Δεν έχω προλάβει να το ψάξω.

2 εισιτήρια θα πάρετε, δεν απαιτείται να είστε παρέα.

good to know, γιατι έχουμε άλλα για αλλα πλάνα για τη μέρα, οπότε είπαμε να βρεθουμε εκεί. Θενκς για το ινφο, αφου απο εβδομάδα θα το εψαχνα έτσι κι αλλιώς.

Μακάρι! Και φυσικά κι εκεί θα πάμε και θα πούμε και τον καλό μας λόγο…