Manowar - The Lord Of Steel

Οι Manowar ανακοιωσαν το τίτλο του νέου τους album, ο οποίος είναι “The Lord Of Steel” όπως και την ημερομηνία της ψηφιακής κυκλοφορίας, η οποία εχει οριστεί για της 16 Ιουνίου μέσω της επίσημης σελίδας τους στο facebook.

Υπαρχει θρεντ manowar αρχηγε :wink:

Thread για τη κυκλοφορία δε νομίζω οτι υπάρχει και δε νομίζω οτι είναι περιττο… Αν κανω λάθος σε κατι just let me know…

Τα του δίσκου εδώ!

fixed :stuck_out_tongue:

Α δεν θα λέγετε Hammer of the gods;;;

τίτλοι τραγουδιών που γνωρίζουμε ήδη:

Annihilation
El Gringo
Expendable
Hail, Kill And Die!
Righteous Glory
Touch The Sky

Θα ξενερώσω αν δεν υπάρχει τραγούδι με την λέξη “metal”. :stuck_out_tongue:

δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση… [-X

Hail,Kill and Die??? Ω Χριστε και Αποστολοι…Αμα μετα τις ρημαστεριες στο Μπατλ Χημνς αρχισουμε και τετοιους βιασμους σε κλασσικα…

[SPOILER]ΕΜΠΡΟΣ ΠΟΛΕΜΗΣΤΕΣ ΤΗΣ ΜΕΤΑΛ! (Παντα με δερματινο σωβρακακι)[/SPOILER]

Ελεος ρε ! Ενας ειναι ο ΥΜΝΟΣ, τι φτιαχνουν παρεμφερεις τιτλους. #-o

Απο τους τιτλους παντως φαινεται οτι θα ξαναεχουμε επιθετικα κομματια και οχι ξενερες με ορχηστρες, εισαγωγες, ιντερλουδια και μαλακιες. Παμε μωρη αρρωστια Ανταμς!!!

Άντε γιατί δεν αντέχεται η αναμονή!

Για να δουμε ρε μαγκες!!!

Κατα τ αλλα ειμαι περιεργος να δω κατα ποσο το εχουν ακομα. Το προηγουμενο δε μ αρεσε ρε γμτ, ηταν ο μονος δισκος Manowar που δε μου πε απολυτως τιποτα.

είστε πραγματικά πολύ ξενέρωτοι…αν το hail and kill γαμάει, φανταστείτε πόσο πιο πολύ θα γαμάει το haill,kill and die που έχει μια παραπάνω λέξη:!::stuck_out_tongue:
πέρα από τη πλάκα πάντως, ο ντε μάιος είπε ότι το συγκεκριμένο τραγούδι θα είναι από τα αγαπημένα των οπαδών για το καινούργιο δίσκο. (“you guys are gonna fucking love that one”).

παμε ενα στοιχημα οτι θα ναι φαση hail.HAIL.kill.KILL.die.die.die.die με τα κεφαλαια να τα δινει στο κοσμο.

*μαρεσει που σήμερα ήρθε το άλλο με το battle

http://www.myfavouritemagazines.co.uk/music-bookazines/metal-hammer-manowar/

Ρε μαγκες,μονο σε εμενα δεν μου αρεσει η φωνη του ερικ στα καινουργια τους αλμπουμ??

ΝΑΙ :stuck_out_tongue: