Manowar uk tour november 2011

από το official facebook page των manowar:

“MANOWAR will tour the UK in November. Get ready to have your faces melted. - MANOWAR -”

HAIL TO ENGLAND MOTHERFUCKERSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Αντε αρχιστε τις προσευχες στον Odin να μας ξαναρθουν με το καλο…

πλέον πιστεύω οτί μιλάμε για παραπάνω από καλές πιθανότητες να μας έρθουν.
ήδη έχουν ακουστεί πολύ οι φήμες για επικείμενη κάθοδο τους στην αθήνα τον νοέμβρη, οπότε αφού βγαίνουν εκείνη τη περίοδο για live μπορούμε να είμαστε αισιόδοξοι :smiley:
πάντως και να μην σκάσουν αθήνα εγώ έχω φύγει αγγλία 100% οπότε μπορώ ήδη να αρχίσω γυμναστήριο για να δείξουν πιο καλά τα λάδια πάνω μου8)

ΣΑΚΑΛΟΥΜΠ…ΜΠΛΑΚΑΒΟΥΒΟΥΒΟΥΜ…ΖΕΕΕΕΕΖΕΕΕΕΕΕΖΕΕΕΕΕ…ΓΟΥΑΠ…ΓΟΥΑΑΑΑΠ…ΑΔΣΓΗΑΔΦΗΒΑΑΞΣΝΩΑΞΣΛΩΝΑΞΣΩΝΑΟΣΞΩΝΑΟΣΟςειηφρ[οςειφβσαδξκωνΞΗΑΝΣ΄ΛΩΒΞΝΑΣAJLNGAQGKJNASVL;KNsvpiqjtg

αμα ερθουν απο τα μερη μας θα σκασουμε σιγουρα. αλλα για Αγγλια χλωμο με κοβω…δεν ειμαι ΤΟΣΟ αντρας :stuck_out_tongue:

Μακαρι να μας ξαναρθουνε ρε μαγκες και να ξαναζησουμε παλι την ιδια ηδονη οπως η φετινη στην θεσσαλονικη:roll:

Καλά, αν έρθουν Νοέμβριο Αθήνα, έχω ξέκινίσει από τον Ωκτόβριο με τα πόδια από Βέροια για Αθήνα! ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΧΑΣΩ!!!

Καλύτερα λονδίνο. πιο φτηνό βγαίνει απ’ότι αθήνα για μας τους βόρειους!!!

τι??? μόνο λονδίνο θα πάμε astaldo??? εδώ θα έχει ολόκληρο tour :metal:

Θα ξεκινήσουμε με Λονδίνο και μετά από πίσω! Νοικιάζουμε αμάξι και follow!!!

έτσι σε θέλω, έτοιμο για όλα:ok:
manowar manowar living on the road :drunk:

μακελειο.και ειμαι σιγουρος οτι θα μας ξαναεπισκεπτουν.και να ελπιζουμε σε κατι απο into glory ride?

Μακαρι αδερφε.Να ακουσω secret of steel,revelations,και gates of valhalla και δεν θελω τιποτα αλλο!!![SIZE=“7”]WHEREVER WE RIDE ITS METAL WE BRING FOUR KINGS OF METAL FOUR METAL KINGS!!![/SIZE]:metal::metal::metal:

για να δούμε! ηχογραφούν καινούργιο δίσκο ή … 8)

Το 07 βεβαια το τιμησανε δεοντως το into… με gloves of metal,march for revenge και secret of steel.Οχι οτι θα με χαλαγε βεβαια να το παιξουν και ολοκληρο αλλα για μενα η κουβεντα περι setlist ειναι βαρετη(ασε που την ακουω απο το 92!)
Τον Eric να ακουω να ουρλιαζει και τον chief να ποζαρει και ειμαι ενταξει…

ντάξει εννοείται πως ότι κι αν παίξουν θα έχουμε οργασμούς, δε τίθεται θέμα :!:προτιμήσεις τραγουδιών προ-live υπάχουν πάντα, απλά την ώρα που ακούς το from the united states of america και μετά δεν υπάρχει χώρος στο μυαλό για τέτοιες σκέψεις, έχει γεμίσει ατσάλι 8)

:yes::yes::metal::metal:

έχουμε νεότερα από το στρατόπεδο των θεών!

το tour θα είναι uk battle hymns 2011 tour, οπότε θα παίζει σετλιστ εφάμιλλο των προηγουμένων live! την πέμτη θα ανακοινωθούν οι ημερομηνίες…γυάλιζε σπαθιά αστάλδεεεε :lightsabre:

ΠΑΜΕ ΡΕ!8)

Τί δηλαδη σημερα θα μαθουμε αν ερθουν;