MANOWAR vs SLAYER

Πολύ gay τα μέχρι στιγμής δημοψηφίσματα…

SLAYER.

Logout και πάλι SLAYER.

Submit Vote & View Results! :smiley:

Coming soon… “LOCK VS DELETE N BAN”… Δύσκολη επιλογή για τον φτωχό mod…

Ίσως το πιο αντιπροσωπευτικόι poll των 80’s… Επικάδες ενατίον Θρασάδων… Το επόμενο πιο αντιπροσωπευτικό είναι Europe εναντίον Bon Jovi, αλλά δεν θέλω να πληγώσω τον Ανδρέα και τον Σειρηνάκη…

Ίσως το πιο αντιπροσωπευτικόι poll των 80’s… Επικάδες ενατίον Θρασάδων… [/quote]
Ε τότε να έβαζες epic vs thrash :stuck_out_tongue:
Η έστω Virgin Steele η Warlord vs Kreator η Sepultura
Αλλά τι να περιμένεις από έναν γραφικό!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

:twisted: MANOWAR :twisted:

k μετα θες να σου μαθω κιθαρα…

Γουνινα βρακακια VS γενειαδες ως τα βυζια? Φχαριστω, δεν θα παρω.

Ίσως το πιο αντιπροσωπευτικόι poll των 80’s… Επικάδες ενατίον Θρασάδων… [/quote]
Ε τότε να έβαζες epic vs thrash :stuck_out_tongue:
Η έστω Virgin Steele η Warlord vs Kreator η Sepultura
Αλλά τι να περιμένεις από έναν γραφικό!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Οι Manowar και οι Slayer είναι μακράν καλύτεροι απ’ αυτούς που ανέφερες… Πλην Worlord βέβαια…

Ίσως το πιο αντιπροσωπευτικόι poll των 80’s… Επικάδες ενατίον Θρασάδων… [/quote]
Ε τότε να έβαζες epic vs thrash :stuck_out_tongue:
Η έστω Virgin Steele η Warlord vs Kreator η Sepultura
Αλλά τι να περιμένεις από έναν γραφικό!
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Οι Manowar και οι Slayer είναι μακράν καλύτεροι απ’ αυτούς που ανέφερες… Πλην Worlord βέβαια…[/quote]
Για το ποιός είναι καλύτερος δεν ξέρω… Αυτό πού ξέρω είναι ότι αυτές οι μπάντες μου αρέσουν πιο πολύ από τους Manowar, οι οποίοι είναι γραφικοί με περικεφαλαία :stuck_out_tongue:
Δεν λέω η μουσική τους μου αρέσει, αλλά σαν άτομα είναι καραγκιόζηδες κ ψώνια.
Επίσης και οι Kreator και οι Sepultura (και πααααααρα πολλές ακόμη thrash μπάντες) μου αρέσουν πολυ περισσότερο από τους Slayer :wink:

Α, κι αν είχα να επιλέξω στο ποιό από τα 2 είδη είναι περισσότερο του γούστου μου, αυτό θα ήταν σίγουρα το thrash! Από epic μόνο οι 3 μπάντες που ανέφερα μου αρέσουν, ενώ υπάρχουν και κάποιες άλλες πού δεν μπορώ να τις ακούσω με τίποτα. (Manilla Road, Cirith Ungol) Χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν τους σέβομαι!

Λοιπόν έχουμε και λέμε

το άκυρο
του άκυρου
το άκυρο
ω άκυρο

Πιο άκυρο δημοψήφισμα απ’αυτό δν έχω ξαναδεί, πωωωωω…

k μετα θες να σου μαθω κιθαρα…[/quote]

πες πες πες. Ό,τι πιο άκυρο έχει αντικρίσει το μάτι μου μέχρι σημερα… Εντελώς “γκντουπ!”… Ό,τι να είναι ρε παιδιά… Δηλαδή είναι ντροπή. Συγκρίνουμε τους θεούς με τους… ημίθεους! Και δεν το πιστεύω ότι βγήκαν και ισοπαλία… Η δική μου ψήφος έφερε τους Slayer μπροστά… Φτου σας ρε! Ρεμάλια…

Μanowar ΡΕ!

Μη χτυπήσεις πρόσεχε μ’αυτά που κρατάς…
Τι είπες; Manowar? Χμ… Μάλλον χτύπησες…

πεσ’τα ρε therion να σου δώκω την ευχή μου!
bluezlick? μην με απειλείς εμένα… γιατί θα σε κάνω να υποφέρεις…

Ταπεινωσε τον, καν’τον να νιωσει πορνη!

Και οι 2 είναι κολοσσοί αλλά οι SLAYER είναι SLAYER.O νοών νοείτω.Οn and on south of heaven.

Δωκε την μου ρε witch!Eνα εχω να πω…27 Οκτωβριου Θεσσαλονικη και 25 Νοεμβριου Αθηνα…Θα γινει της ιεροδουλης,με ή χωρις σπαθια και γουνινα βρακακια!!

up the Hammers ΡΕΕΕΕ!

την ευχή μου την έχεις!!!
θέλω ντοκουμέντα απο την συναυλία γιατί δυστυχώς θα λείπω… :frowning: