Manowar

Τα dates ως τωρα εχουν μονο 3 (ναι ΤΡΕΙΣ) χωρες…
δεν υπαρχει περιπτωση να το τελειωσουν ετσι

Και 183 να έχουν, θα είμαστε η 184η…

Γτ είναι το Joey’s speech βαρετό;;; Σάματις θα το βλέπαμε εδώ, για να το βαρεθούμε κιόλας;; (μήπως είναι playback;)

Τι να πω μακάρι να έρθουν, και θα συγχωρήσω και την ομιλία του αρχηγού :stuck_out_tongue:
Πάντως θυμάμαι να διαβάζω για τις πρώτες τους συναυλίες εδώ ότι υπήρχαν υποψίες playback, μιας και το έθιξε ο τοξικός…

Για τα ντραμς του Ράινο λέγανε, αλλά δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Είχα φίλο ντράμερ που είχε πάει και μου είπε πως μια χαρά έπαιζε. Λογικά πρέπει κάποιοι να ακούγανε πρώτη φορά τρίγκερ και νομίζανε πως είναι ντραμ μασιν :stuck_out_tongue:

Δεν νομίζω να έπεσε και κανένας από τα σύννεφα με τον λόγο του ΝτεΜάιο ε…εδώ έβγαζε σε όλες τις προηγούμενες συναυλίες στην τελευταία περιοδεία δεν θα μιλούσε; Πρέπει να δούμε Manowar πάντως μια τελευταία φορά

2 Likes

Πρέπει γαμώ το σύμπαν…

2 Likes

Καλα μια ζωη οι Manowar ακουνε βλακειες για πραματα που κανουν αλλοι. Καμια σχεση με πλεημπακ ο Ραινο.
Το σετλιστ μονο και μονο που χει Mountains κ Secret of steel ειναι ηδη τελειο και 7 ανωτερο κλασεις απο οποιοδηποτε αλλο :stuck_out_tongue: Μονο θλιψη που κατα πασα πιθανοτητα δεν θα το ζησω!

1 Like

Επίσης…ΕΊΔΑ ΚΑΛΆ?ΛΈΕΙ SECRET OF STEEL?

3 Likes

Ναι το λέει, το αγαπημένο μου κομμάτι από τον αγαπημένο μου δίσκο τους!

5 Likes

Τα χαν παιξει και το 7 αυτα και με ακομα καλυτερο σετλιστ, αλλα και αυτο ειναι υπερσουπερ! Ξυπνα Ντεμαγιε. Ριξε τιμες.

1 Like

Έχω την εντύπωση πως δε θα κάνουν κανονικό τουρ, μακάρι να βγω λάθος.

Ουτε εγω το νομιζω και μαλιστα οταν τους το εθιξα στο fb με μπλοκαρανε…Απλα εγραψα οτι για μενα κανουν λαθος που εχουν πολυ ψηλες τιμες και παιζουν μονο σε λιγες χωρες που μπορουν να σηκωσουν αυτο το κοστος και οτι θα επρεπε να σκεφτουν την υστεροφημια και να αφησουν παντου το ενδοξο στιγμα τους μιας και ειναι η τελευταια τους περιοδεια. Ετσι ακριβως και πιο ευγενικα μαλλον και με μπλοκαραν :smiley:

4 Likes

Ντροπή σου να μιλάς έτσι!

2 Likes

Ναι ρε shadowking69, Secret Of Steel ρε πουστη μου…

Στους λογους του DeMaio θελω να αυτοκτονησω, ειναι απο τα χειροτερα πραγματα σε συναυλια.

@ Red_Viper Γιατι σε μπλοκαρανε? Γιατι ολοι οσο μεγαλωνουν γινονται ολο και πιο μαλακες?

2 Likes

Ντάξει μεταξύ μας για μένα οι Manowar πεθάναν μαζί με τον Σκοττ. Δισκογραφικά δε μου λένε κάτι χρόνια τώρα, τους είδα το '07 μια φορά ε και κάπου εκεί έκλεισα και το κεφάλαιο αυτό μαζί τους.

[quote=“angus7pl, post:2694, topic:1460, full:true”]@ Red_Viper Γιατι σε μπλοκαρανε?
[/quote]

Γιατί δεν ήταν τρου τα ερωτήματα και οι προβληματισμοί που έθεσε. Τι δεν καταλαβαίνεις;

4 Likes

Γτ προφανως εχουν οδηγια στο official page να μην αφηνουν κανενα αντιλογο. Ακομα και αν ειναι με αγαπη για την μπαντα. Δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως.

1 Like

Μακάρι να γινόταν ένα θαύμα και να τους βλέπαμε και από τα μέρη μας, αλλά το βλέπω απίθανο…

Παντως ο ΝτεΜαιο με στεναχωρει πραγματικα. Νομιζω οτι ειναι ενας χαζος φραγκοφονιας. Δηλαδη αν ειχαν λογικες απαιτησεις θεωρω οτι θα βγαζαν πολυ περισσοτερα χρηματα παιζοντας παντου και στην τελικη θα φευγαν και με πολυ πιο ψηλα το κεφαλι αν οντως αυτη ειναι η τελευταια τους περιοδεια. Αυτο ουσιαστικα τους ειχα γραψει χωρις το φραγκοφονιας :stuck_out_tongue:

5 Likes

Εδώ όταν ήταν νέοι ήταν κοκουρούκου, φαντάσου τώρα στα γεράματα :stuck_out_tongue:

Δισκογραφικά όντως έχουν τελειώσει εδώ και χρόνια, αλλά και μόνο τα 4 πρώτα τους να είχαν κυκλοφορήσει θα ήταν στο πάνθεον.

1 Like

Μαλακα ποσο ελεεινος ο DeMaio? Κριμα γιατι αυτη η μπαντα παντα δημιουργουσε παθη, αν ηταν σοβαροι ανθρωποι και επαγγελματιες θα ηταν ακομα μεγαλυτεροι και πιο αξιαγαπητοι, σε απομακρυνουν με τον τροπο τους με ολα αυτα…

1 Like