Manowar

ακουω τον λογο και ειναι σαν να τον ακουγα εχτες…εγω εχω ακομα σε καλη κατασταση μια full print που ειχανε

Demon’s Whip all over μπλουζα. Την εχω ακομα σε καλη κατασταση, αλλα δυστυχως ειχαμε μια αστοχια στο μεγεθος :unamused:

Εμενα ηταν τεραστια στα πιτσιρικας 17 τοτε, και τωρα μου ειναι οκ !!

2 Likes

Εμένα μου είναι σε πολύ καλή κατάσταση από τότε και είμαι και σε θέση να τη φοράω ακόμα!!! Σταθερός τύπος ο τοξικός σας!

2 Likes

εβγαινες μ αυτο το πραγμα εκτος σπιτιου;

βγηκα πριν κανα εξαμηνο παντως…σαν πιο πιτσιρικας ελαχιστες φορες.

Τις Απόκριες; Έχω κι εγώ ένα allover των Kiss, πιο “φιλικό” νομίζω, αλλά παίζει να το έχω φορέσει κάτω από 4 φορές.

3 Likes

Πρέπει να έχω πάει 3 4 φορές βόλτα τον ΠΟΟΟΛΥΥ παλιό καιρό. Πέραν τούτου σε κάποιες συναυλίες. Τελευταία, over the wall πρώτη μέρα φέτος με Wolf, Memory Garden κλπ…

3 Likes

Τι θα πει ο κόσμος αν βγεις με τέτοιο ρούχο έξω…

Ωραίο είναι πάντως. Με βερμουδίτσα (!) το καλοκαίρι ή μέσα από το πέτσινο, μια χαρά… Το '92 η EMP έβγαλε αρκετά τέτοια. Kαι οι Guardian είχαν και οι Tankard και οι Running Wild από όσο θυμάμαι πρόχειρα (αυτό το ασπρόμαυρο στυλ με το λόγκο με χρώμα). Το all over των Metallica ήταν το μέγιστο αίσχος πραγματικά:

2 Likes

Στην ανασταση με το δευτε λαβετε φως πρεπει να ηταν…αχααχα

Πλακα πλακα 3 απο το φορουμ την εχουμε

Βασικά με all over print ΔΕΝ βγαίνεις από το σπίτι αν έχεις στοιχειώδη σεβασμό προς τον εαυτό σου. :stuck_out_tongue: (εκτός κι αν είναι απόκριες που λέει και ο Παντελής)

Εντάξει βγαίνεις αλλα είναι πολύ άσχημες ρε πουστη μου.

5 Likes

:astonished:

https://tshirtslayer.com/tshirt-or-longsleeve/testament-tshirt-0

Πάντα την ήθελα αυτήν :frowning: (όπως φαίνεται και στα σχόλια…)

Είχα μακρυμανικη με κουκούλα το Kings of Metal… που στο καλό να είναι αυτή αραγε;!

Παιδιά συμπαθάτε με, αλλά η συγκεκριμένη all over των Θεών, ΓΑΜΕΙ…

2 Likes

και εμενα προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ και καποια απο τα παραπανω τα ακουω βερεσε!

2 Likes

Και εγω με ολοβερ δεν βγαινω :stuck_out_tongue: Εχω μια ομως κανονικη Kings of Metal απο το 93. Γκριζα πια και τρυπια σαν εμενταλ. Την φυλαω σαν πανοπλια κειμηλιο

2 Likes

All over ποτέ και για κανένα λόγο και για μένα, εντάξει είμαι ΤΡΟΥ αλλά είμαι και τρέντουλας :stuck_out_tongue:

3 Likes

Πάρτε και ένα χαβαλεδιάρικο αρθράκι που γράψαμε με τον Χρήστο.

8 Likes

Ανατρίχιασα στην ιδέα και μόνο, άντε μαλάκες τώρα με κάνατε να κάνω headbanging στο γραφείο ενώ έχει απόλυτη ησυχία!

2 Likes