Manowar

ουτε εγω τους ακουω, αλλα μεμονωμενα κομματια γουσταρω.και ναι ο adams ωραια φωνη.

Φορανε δερματινα σωβρακα,καβαλε αλογα,κρατανε σπαθια,νομιζουν οτι ζουν στο μεσαιωνα,ειναι αστειοι,βγαινουν στη σκηνη με μηχανες,αλοιβονται με μπεημπι οιλ,γ@μ@νε γκομενες στη σκηνη,κανουν γραφικοτητες και πολλα πολλα αλλα…:stuck_out_tongue:ρησπεκτ στον παλικαρο αποπανω,μεχρι και εμενα αγγιξε

εσύ είσαι προβοκάτορας με δίπλωμα, δεν μετράς :stuck_out_tongue:

Ένα χειροκρότημα για τον Λουπέν και παρακαλώ να του δοθεί άμεσα το Όσκαρ για το “πιο ουσιώδες ποστ έβερ”. :stuck_out_tongue:

πο,με Τραμπα στο φορουμ πανε οι παλιες καλες εποχες ανελεητου καυγα-δουλεματος-ψαρωματος και απενεχοποιημενης μ@λακινσης σε αυτο το τοπικ:/…

ήρθα να βάλω τάξη στα μανογουροτοπικς και να σας ξενερώσω όλους :p:lol:

διαβαζω για μερισματα,μεθοδους αξιολογησης επενδυτικων ευκαιριων και portofoli-ων ολη μερα και εχω την μια ευκαιρια να σπαμαρω χαρωπα και ομορφα τωρα που ανασαλεψα λιγο [SIZE=“4”]και δεν με αφηνεις!!![/SIZE]:stuck_out_tongue:

εδιτ,ουτε ο αποπανως!!!

Με το μπαρντόν αλλά ποιο μέλος των Manowar πέθανε για το metal;

Να φύγετε κύριε! Να πάτε (να σπαμμάρετε) αλλού!

έντιτ: Ώχου ρε Βικ.

βιάζεσαι εσύ! έχουνε χρόνια ακόμα! :smiley:

Νομίζω ότι δεν έχω ποστάρει εγώ (βαριέμαι να ψάξω όλο το τόπικ)

Δεν μ’αρέσουν οι MΑΝΟΓΟΥΟΡ και γενικά όλη η φάση του έπικ μέτσαλ, τους θεωρώ τέρμα γραφικούς κτλ. κτλ. αλλά άμα τους γουστάρετε, γούστο σας - καπέλο σας, σιγά μην τα χαλάσουμε για τους ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ

εγω μπηκα στο μεταλ οταν ζητησα απο εναν φιλο μου να μου γραψει το hail to england και το κings of metal και απο τοτε πορωθηκα.Βεβαια απο τοτε εχω καιρο να ακουσω,κανουν και αυτοι τις γραφικοτητες τους με τα σπαθια,τις ασπιδες κλπ λες και βγηκαν απο βιβλιο του τολκιν,βγαλανε και καποτες με το ονομα τους,εβγαλαν και τραγουδι σε 1847,84 γλωσσες και δικαιως τρωνε κραξιμο.Αλλα αν τα ξεχασεις αυτα και μεινεις στην μουσικη των πρωτων δισκων τους θα καταλαβεις οτι προκειται για τεραστιο συγκροτημα που προσεφερε πολλα στο μεταλ.

Δε περίμενα ποτέ τέτοιο ποστ από σένα.

Πρέπει να καταλάβετε πως οι λεγόμενοι anti-manowarικοί, όσοι έχουν πρόβλημα, δεν το έχουν με τους Μanowar, αλλά με τους οπαδούς τους.

Mπααα, μην κρίνεις εξ’ ιδίον.

Oι αντιμανουγουορικοί κατεληξαν να ειναι χειροτεροι και απο τους σκορπιονιστές…:!:

Αλλά όχι και απ’ τους αντισκορπιονιστές.

να γίνει πολλ.

παιζει καπου ΜΑΝΟWAR παρτυ…ειδα χθες αφισα εξω απο το αντεγκραου.

ολος ο καλος κοσμος θα΄ναι εκει!:lol:

ανοιχτομυαλοι,προοδευτικοι,μοντερνιστες,εχθροι του δερματινου παντελονιου και τις ψαλιδας στη μουστακα, καθως και μαλλιαδες με φεγγιτη/σολαρ ακιουμουλατορζ,

Θα ειναι ΣΟΥΠΕΡ!:lol:

αχχαχχαχαχα όχι ρε φίλε
Όσοι παρευρισκόμενοι βρουν γκόμενα στο πάρτυ και θέλουν να απαυτώσουν αυτοστιγμεί επιτρέπεται να χρησιμοποιήσουν καπότες άλλου κατασκευαστή;

Ντρέσσινγκ κόουντ το προβλεπόμενο; :lol:

Η ΜΑΝΟΓΟΥΟΡ ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΛΙ ΜΟΥΣΙΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝΕ ΚΑΠΟΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΩΜΑ ΤΟΥΣ ΑΠΑΝΟ ΚΑΙ ΚΑΒΑΛΑΝΕ ΜΗΧΑΝΕΣ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΒΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑΝΕ ΚΑΙ ΓΟΥΝΙΝΑ ΣΟΒΡΑΚΑ ΝΑΟΥΜ. ΝΑΙ. ΑΥΤΟ.

πάμε γερά, συνεχίζουμε έτσι!

:thumbup: