Συναυλια manowar-αναβολη

Πες τα Angel in black!!Οι Manowar θα έρθουν και θα σπείρουν!!!θα μας ανταμείψουν για την υπομονή μας και την αιώνια λατρεία μας γι’αυτούς!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Hail and kill…Manowar!!!

Angel in Black και slekkas είστε gay ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Manowar ρε νουνιά…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ.ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΕΦΥΓΑ!!!

ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΑΝΟWAR

Παλικάρια δε παίζεστε με τίποτα.
Για να καταλάβετε,όταν είδα το ίδιο post να τραβάει απ’τον Φλεβάρη μέχρι εγγραφή τράβηξα για πάρτυ σας.

Στο θέμα μας τώρα.

Οι Manowar δεν ήρθανε,πράγμα που νομίζω θα αντέξουμε.
Κάτι άκουσα βέβαια πως πρόκειται να ξανάρθουν αλλά σ’αυτή την περίπτωση μου προκύπτει ένα σχετικό έλλειμα χρημάτων και χιούμορ,πράγμα που αποκλείει την περίπτωση να δωσουμε ραντεβού εκεί.
Ήρθε όμως ο Ross,που είχε παρατήσει το θίασο πριν ακόμα τα τζουσουξουρού φορέσουν ανάποδα μπροστινά,και έπαιξε αυτά που έπρεπε να παίζουν,όπως πρέπει να παίζονται.
Ο Ross όμως -όπως προέβλεψε ο Angel_In_Black,δεν ήρθε μόνος του.
Μαζί ήτανε οι τρακόσοι,ο τσάρλι μπράουν,οι σουλιώτισες και χθές στη συμπρωτεύουσα έκασε μύτη και ο αδικοσκοτωμένος υπολοχαγός της Αλβανίας,προφανώς και με την επέτειο αφορμή.
Αυτοί που έλειψαν από την εκδήλωση όμως,ήτανε κάτι τύποι που σχολιάζουν με εμπνευσμένα αστειάκια εικοσαετίας πως ο κόσμος πάει και τα χώνει στους γέρους!(Αντί για τους ελπιδοφόρους πιτσιρικάδες Mastodon ας πούμε,lol)
Εγώ στη θέση τους θα χαιρόμουν γιατί έτσι δε χρειάζεται να ανανεώνουν το χιούμορ και τη θεματολογία τους.:wink:

Μεγάλη φαγούρα βλέπω με τους Manowar παιδιά.
Νόμιζα πως ο μπλάστερ ήτανε κανένας μεμονωμένος προβληματικός από τα τέλη του '80,αλλά μια με σύντομη ματιά που έριξα στο forum βλέπω πως το θέμα μπορεί νά΄ναι και επιδημικό.
Για προσέξτε το!

Φιλικά,Αντώνης.