Manowar!

Ρε παιδια, οταν ενα συγκροτημα εχει βγαλει πολλους δισκους, λογικο ειναι να μοιαζουν ορισμενα τραγουδια μεταξυ τους. Βεβαια οταν αυτο γινεται πολλες φορες σημαινει οτι τοτε εχουν προβλημα συνθεσης.

μην μπερδευεις την π@τσ@ με τιν βουρτσα! :wink:

[quote=“bluezlick”]

μην μπερδευεις την π@τσ@ με τιν βουρτσα! :wink:[/quote]

Eλπιζω η π@τσ@ να μην αναφερεται στους maiden…

Toτε παω πασο…Κατι παραπανω ξερεις…Εγω εχω δει dvd τους κ λογικο ειναι να παρουσιαζουν καλυτερα τις συναυλειες τους.
Παντως οπως και να 'χει το πραγμα εγω θα παω να τους δω…και τοτε μπορει να μπορω να μιλησω απο πρωτο χερι… :wink:

Όπου κι αν αναφέρεται εδώ μιλάμε για Manowar. Μην το κάνουμε κι εδώ στάβλο.

Οχι, δεν εχω καμμια τετοια προθεση. Απλα αλλο συγκροτημα οι ACDC και αλλο οι Maiden. Καμμια σχεση δεν εχουν μεταξυ τους. Και βεβαι αλλη μαι φορα ειμαστε off topic…

Και πολυ καλα θα κανεις να πας … δεν ειπα ποτε κατι τετοιο , ειναι πολυ καλο να μπορει καποιος να διαμορφωσει μια αποψη απο πρωτο χερι … γιατι δεν ξερω αν το εχεις παρατηρησει και εσυ , σε πολλα θεματα εχει πεσει πολυ παπαγαλια και καθοδηγησει και αυτο δεν τιμαει καθολου αυτους που το κανουν. Παντως υπαρχει περιπτωση να ειμαι και γω μεσα και να χαζευω το Live.

Κανεις δεν εθαψε ουτε ακυρωσε οτι εχουν προσφερει οι Maiden αλλα πρεπει να παραδεχθεις πως κανενας δισκος τους με την “επανενωμενη” συνθεση δεν ικανοποιησε!!!

Άποψή σου και σεβαστή

Σε λιγο θα μας πεις πως υπαρχει κ οργανωμενη επιθεση στους MAiden…[/quote]

Δεν πρόκειται να το πώ κι ούτε το υποστηρίζω…

Τέλοσπάντων έκανα ένα πικρόγλυκο σχολιασμό για το οτι κάποιοι λένε για τους Maiden οτι αντιγράφουν τους εαυτούς τους κι οτι πολύ απλά κανένας απο όλους αυτούς δεν λέει το ίδιο για τις άλλες μπάντες που ανέφερα…

Και προς Θεού…δνε είπα οτι μοιάζουν ή οτι έχουν κάποια σχέση μεταξύ τους…

μάλλον κάποιοι άλλοι μπερδεύουν την π@τσ@ με την οδοντόβουρτσα…

cheers mates…

μην μπερδευεις την π@τσ@ με τιν βουρτσα! :wink:[/quote]

Eλπιζω η π@τσ@ να μην αναφερεται στους maiden…[/quote]
κ ομως!

μην μπερδευεις την π@τσ@ με τιν βουρτσα! :wink:[/quote]

Eλπιζω η π@τσ@ να μην αναφερεται στους maiden…[/quote]
κ ομως![/quote]

Το να συγκρινεις τους maiden και τους ACDC ειναι αστειο… Ειναι 2 τελειως διαφορετικα σχηματα, με τεραστια προσφορα και των 2 στον σκληρο ηχο…

δεν το εκανα εγω…διαβασε λιγο…
αστειοι ειναι για μενα οι maiden

kai gia mena polys laos alla den to lew…

ah, to ep, kobei gloutous… em anesh ! etsi etsi, epistrofh se daimonismenh forma, kai klisadoura tou thanata ! AUTO !

Μολις πηρα το sons of odin.Μια φορα το ακουσα.Μ’αρεσε, μου φανηκε περισσοτερο heavy αν και στο gods of war βαρεθηκα λιγο.Πιστευω οτι το νεο album θα ειναι καλυτερο απο το προηγουμενο αλλα δεν παιρνω και ορκο.