Νέο άλμπουμ από τον Manson

Σύμφωνα με πρόσφατες δηλώσεις του στο MTV o Manson έχει ήδη ολοκληρώσει το νέο του άλμπουμ το οποίο θα είναι το έκτο του και θα κυκλοφορήσει την ερχόμενη άνοιξη. Όπως αποκάλυψε θα είναι το πιο κιθαριστικό και πρωτότυπο υλικό που έχει γράψει ως τώρα.

Συγκεκριμένα ο Manson δήλωσε στο MTV: "Αυτός ο δίσκος έχει μια πολύ δυσάρεστη συμπεριφορά προς τον εαυτό του και περιμένω χωρίς να είμαι κάποιος που λέει τα ίδια για κάθε δίσκο ότι θα είναι κάτι διαφορετικό συναισθηματικά και ηχητικά από ότι έχω κάνει μέχρι τώρα. Οι στίχοι είναι πολύ ρομαντικοί. Εχω βρει μια γυναίκα με την οποία ταιριάζω. ".
H είδηση για το νέο του άλμπουμ δίνει τέλος στις φήμες που είχαν ακουστεί ότι ο Manson θα σταματούσε την καριέρα του στην μουσική για να ασχοληθεί με τον κινηματογράφο.

ΑΝΤΕ ΑΝΤΕ.

ΑΝΤΕ κιολας.
Ειχε παντως δηλωσει νωριτερα οτι ΔΕΝ θα σταματησει να βγαζει μουσικη, απλα ισως βαλει αλλες προτεραιοτητες, οπως η ταινια που παιζει με την Lucy Lu και ενα film που σκηνοθετει ο ιδιος και λεγεται fantasmagoria.
Μα΄στα, για να δουμε τι θα δουμε.Υπομονη.

Εγω παλι ειχα ακουσει οτι θα ηθελε να παιξει τον χανιμπαλ :lol:

Χανιμπαλ;;;!!! Πρωτη φορα το ακουω!

Στην ταινια παντως μετην Lucy Lu, οπου εχει να κανει με εξωγηινους το σεναριο, αυτος πολυ απλα παιζει τον ρολο ενος… μπαρμαν!!

Cameo εμφανηση θα εχει και στο “Beat The Devil” του Toni Scott με πρωταγωνιστες τον Gary Oldman και James Brown.

“The heart is deceitful above all things” λεγεται ακομα μια ταινια οπου παιζει ο κυριος και εχει ηδη προβληθει νομιζω στην Αμερικη.

Αρκετα δραστηριος ο κυριος, θα ελεγα.

:lol: :lol: :lol: :lol:

No kidding :stuck_out_tongue:

Η καινούρια του δουλειά, θα κυκλοφορήσει μαζί με την σειρά προϊόντων [λευκές πούδρες, μανό, κραγιόν κ.τ.λ.] που συζητάει αυτόν τον καιρό με μεγάλη εταιρία καλλυντικών;
[size=2]Μήπως μαζί με το cd θα δίνουν και μια πούδρα, γιατί η δικιά μου τέλειωσε? [/size] :roll:

Μια μούτζα στο 4.

Οντως αν δεν κανω λαθος θα κυκλοφορησει και αρωμα Manson…

http://www.rockfm.gr/detail.asp?article_id=2874&cat_id=18

Θα εχει μια μυρωδια καφριλας…

Hip hop και metal πάνε μαζί

Ο Marilyn Manson θα συνεργαστεί με τον star της R&B, Ne-Yo, για το νέο album του δεύτερου.

:-s:-s

To thread προφανώς αφορά τον προηγούμενο δίσκο του Μανσον.

Αν ενδιαφέρεσαι μπορείς να ανοίξεις καινούριο thread :slight_smile:

Βασικα οχι δεν πολυενδιαφερομαι να ανοιξω thread,δεν νομιζω οτι πειραζει που ειναι το thread για προηγουμενο δισκο,αλλωστε ουτε 2 σελιδες δεν εχουν γραφτει.