Map Of Metal - Just Awesome!

[Size=5]http://mapofmetal.com/#/home[/SIZE]

Δεν εχω δει κατι πιο ολοκληρωμενο, αρτιστικο και καλογουστο site!
Συν του οτι καλυπτει ολα…μα ολα τα φασματα της “σκληρης μουσικης” με αααπειρα τραγουδια!

Δεν ξερω αν το΄χετε ξαναναφερει ή εχετε βρεθει το δρομο μου οτι πραγματικα πιστευω οτι αξιζει της προσοχης σας.

Παραλειψη που βρηκα σε ενα γρηγορο scanning ειναι η ελλειψη των Ved Buens Ende και το οτι πχ τους Sabbath τους εχει σε 2 κατηγοριες και οχι στην δικια τους και μονο

8O φιλε ειναι καλο!μονο που μ κολλαει λιγο…αλλα δειχνει πολυ προσεγμενο…

τωρα ειδα και την Greek Black Metal κατηγορια :smiley:

επειδη πατάω σαν χαζος πάνω στα είδη της μουσικής στο χαρτι και δεν γίνεται τιποτα.Για εξήγησε λίγο…:-s

εδιτ οκ το πέτυχα

αστο…ακου ενφορσερ

εδιτ οκ το παιρνω πισω

καλή φάση:D

[SPOILER]ειδικά αν βαριέσαι να φτιάχνεις πλέιλιστς, όπως εγώ:p[/SPOILER]

bump :smiley:

πολύ καλό, άμα θέλει κάποιος να ξεκινίσει να ακούει μεταλ είναι ότι πρέπει για να βρει νέα ειδή/μπάντες

Fake, μην το κάνεις bump κάθε τρεις και λίγο γιατί θα σε κράξουν :p:D

Πολύ καλό…πραγματικά εξαιρετικό…θα τσεκάρω καλύτερα το βράδυ…μιλάμε για χάσιμο:):!:

Εξαιρετικη σελιδα και πολυ ωραια σχεδιασμενη! Μια ερωτηση: Τα κομματια ειναι στανταρ αυτα? Δηλαδη, αλλαζουν μετα απο καποιο καιρο ή οι playlists ειναι σταθερες?

ωραίο !

βέβαια στο speed metal έχει τους Purple … :-s

κατά τα άλλα είναι ωραία σελίδα . κατατοπιστική για όποιον δν ξέρει και πολλά πράγματα για μια υποκατηγορία του είδους .

καλα κάνει και τους έχει,μονο για τα εν λόγω κομματια όμως:wink:

Πολυ ωραίο,bookmark αμέσως,το ραπ μέταλ είναι πολύ ενδιαφερον αν και ήξερα μονο το I’m the man,έτοιμα playlist και ξέρεις αναλυτικά τι ακούς.

Ενα μεγάλο μπράβο fake που μας το έδειξες :slight_smile:

Όλη την μέρα αήμερα, μαυτό αχολούμε…μιλάμε για χάσιμο:):!:

πολύ καλό, απλά σε κάποια σημεία κάνει κάποια λάθοι. βάζει τους slayer για death metal, δεν πειράζει όμως κατατάλλα είναι χρήσιμο!

Πρέπει να αλλάζουν…αλλά πως:? :slight_smile: :!: