March Metal Day 2008

Τους Nightwish καλα καναν και τους φερανε…

Οι Trivium πραγματι ειναι καλο ονομα, αλλα για το Medrano…:wink:

Αν εχουν κλεισει ως heads η νυχτερινη ευχη, τοτε για τους πριστ μου φαινεται απιθανο…

Aν εχει παλι 2 σκηνες δεν ειναι καθολου απιθανο.Αν και φανταζομαι οτι θα φαμε τους μειντεν παλι στη μαπα

Μακαρι!!

:papas: :papas: [-o< [-o< [-o< [-o<

Τι μακαρι ρε κερατόπυργε

Και οι Nightwish για το Caramela καλοί είναι…

:lol:

Μην πας… Σηκω φυγε οπως τοτε με τους μανοβαρ…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Kανονικά οι Νάιτγουις είναι για να ανοίγουν τις συναυλίες του Κόκκοτα ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΛΕΜΕ.

Οι Nightwish για headliners μου φαίνονται λίγοι… Για 2ο όνομα καλοί είναι, αλλά δεν έχουν τη δυναμική να σταθούν σαν 1ο, imo… Αυτό δεν σημαίνει πως έχω κακή άποψη για το συγκρότημα…

Οι Maiden ανακοίνωσαν τη συμμετοχή τους στο Wacken στις 2 Αυγούστου, οπότε στην Ευρώοη θα περιοδεύσουν μέσα Ιουλίου και Αύγουστο…

Αν οι Nightwish, οι τωρινοί Nightwish, είναι headliners, καλά να περάσετε… :?

Για ένα μόνο group θα πήγαινα σε αυτό το festival!

Τους υπέρτατους θεούς Titan Force!
Θα κάνουν ένα και μοναδικό live στην Γερμανία τον Απρίλιο, ανάβω λαμπάδες μήπως έρθουν ένα μήνα πριν και εδώ… [-o< :papas:

Δηλαδή, αν ήταν οι προπέρσινοι τι θα άλλαζε; :-k

Η Τarja…

:wink: :lol:

Οι Nightwish δεν ειναι/ηταν ουτε η Tarja ουτε η Anette…:wink:

Συμφωνω.Ποιος αλλος εκτος του Κωλοποναϊνεν θα μπορουσε να φτασει μια μπαντα τοσο ψηλα με clopy paste :smiley:

Μία από αυτές τις τρείς μπάντες θα με έπειθε να κατέβω…

ΠΕΣΤΑ!!!

Έλεος,θα γεμίσουμε πάλι 15 χρονα…έλεος!

Προτιμώ άν είναι headliners οι Nigtwish να χτυπήσω ένα Γονίδη :stuck_out_tongue:

:wink: Προς Θεού,δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα 15χρονα,μήν παρεξηγηθώ…

Πού ήσουνα εσύ βρε παιδάκι μου;;;;;;;; ΠΕΣΤΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕ!
Μία με τους Muse, μία με τους Kamelot, σ’ έχω κατασυμπαθήσει και ας μη σε ξέρω ρε! :lol:

Αν γινόταν να συνδυαστούν οι Kamelot με Nightwish (θα’θελα και Rhapsody που δεν τους είδα πέρυσι αλλά μην τα θέλουμε όλα δικά μας) θα’ταν τρρρρρρρρρομερή ημέρα!

Ούτε και γω, ούτε και γω!!! :wink: (αρκεί να είναι κοριτσάκια,ε?)

Αυτο διωκεται απο το νομο :stuck_out_tongue:

οι Kamelot που λετε οντως θα κολλουσαν πολυ στο ολο πακετο και θα μαζευαν επιπλεον κοσμο καθως ειναι αρκετα δημοφιλεις εδω. νταξ, οταν ηρθαν μαζι με τον kotipelto στο gagarin τα σπασανε. ειχαν βγαλει και τη δισκαρα ‘‘black halo’’ εξ αλλου, και ηταν αναμενομενο. αντε με το καλο, να παμε να τους δουμε.