March metal day 2009 {Φήμες}

γεια σας παιδια.καινουργιος στο φορυμ και θελω να μοιραστω κατι μαζι σας.Ακουσα πως στο φετινο march metal day θα εμφανιστουν οι Ιn flames , opeth, cradle of filth ,kai machine head.πειτε μου αν ξερετε τπτ…γιατι το διαβασα σε ενα αλλο φορυμ και δεν ξερω κατα ποσο αληθευει…

Μην τα λες ετσι αυτα…
Θα πεθανω παιδια…

Εγώ άκουσα ότι θα έχει Rush, Metallica, Maiden, In Flames, Mariah Carey και Gojira.

Λιγο νωρις δεν ειναι για march?

απωθημενο το χα να τη δω λαιβ… μακαρι να γινει πραγαμτικοτητα [-o<

cant liiiiive if living is without youuuuuuu

In Flames και οτι ναναι!!!

εγω εχω ακούσει για slipknot kai bodom (δεν ειμαι fan…)

in flames ε?
αυτα ειναι! 8O

:lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανεις ετσι?

ΕΓΩ ΑΚΟΥΣΑ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΙΞΟΥΝ OI LED ZEPPELIN, PINK FLOYD, BLACK SABBATH (MAZI ME DIO KAI TON OZZY ΟΠΟΥ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝΕ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ ΤΟ ΓΝΩΜΙΚΟ “ΤΗ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ”, JIMI HENDRIX,THE DOORS, GRATEFULL DEAD, THIN LIZZY (ME PHIL LYNOTT ΕΝΝΟΕΙΤΕ), SUPERTRAMP (ME RODGER HODSON)
, JANIS JOPLIN, THE WHO, AEROSMITH ME SUPPORT AC/DC. ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΟΥΦΑ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ…ΜΕ ΤΗΝ ΡΙΓΑΝΗ.

Α ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ Η MADONNA ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ MARCH METAL DAY.

Όποιος ξανασπαμάρει, θα ψάχνει το ποστ του. Αν κάποιος έχει να γράψει κάποια βάσιμη φήμη, καλώς. Αλλιώς μην συνεχίσετε.

επειδή είναι πάρα πολύ νωρίς να συζητάμε για φήμες οι οποίες ΔΕΝ υφίστανται κ επειδή όπως βλέπετε το παρόν θρεντ καταλαμβάνεται από ποστ χωρίς ουσία, το κλειδώνουμε κ τα ξαναλέμε την άνοιξη, εποχή που αυτή η συζήτηση θα έχει και νόημα και κάποια αλήθεια…