MARDUK - IMMOLATION 08/09 @ 8ball, Thessaloniki & 09/09 @ Kyttaro,Athens

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=12444


Σύμφωνα με ανακοίνωση του διοργανωτή, οι Σουηδοί black metallers, Marduk θα έρθουν στην Θεσσαλονίκη το [SIZE=“5”]Σαββατο 08 Σεπτεμβρίου[/SIZE].

Μαζί τους, για πρώτη φορά στην Ελλάδα, οι Νεοϋορκέζοι death metallers Immolation.

Περισσότερες πληροφορίες σύντομα.

Και γαμώ. Το live των Marduk το 2010 ήταν πολύ καλό. Εννοείται πως θέλω να τους ξαναδω.

Αθήνα; :frowning:

επιτελους live Immolation!
και γαμω!

Immolation.Μαλιστα.
[SIZE=“4”]ΦΕΡΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ ΓΑΜΩ[/SIZE]

[SPOILER]…μόνους τους.[/SPOILER]

Ώστε ανακοινώθηκε. Άκουσα μέσα στο Σ/Κ από φίλο πως “υπήρχε μία φήμη…”

[SPOILER][B][COLOR=“Red”][SIZE=“5”]ΙΜΜΟLΑΤΙΟΝ. LIVE. ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΩΡΟ.[/SIZE][/COLOR][/B][SPOILER]Δάκρυα, μόνο δάκρυα.
Και ας είναι και Θεσσαλονίκη μόνο.[/SPOILER][/SPOILER]

γαμιστε τους Marduk μονο ΙΜΜΟLATION!!!AYTA EINAI!!!1

θέλουμε και Αθήνα

…έτσι…κιένα ταξιδάκι προς τα πάνω, δεν με χαλάει…και για τους δύο:):!:

Είχα χάσει το 2010 Marduk. Στεναχώρια. Επίσης, φέτος θα δω Immolation Brutal Assault. Αλλά φυσικά δε συγκρίνεται με το να τους βλέπω Θεσσαλονίκη μαζί με [B]Marduk[/B] . Τρομερό λάιβ θα γίνει σίγουρα.

Από λάθος γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου. 8 είναι η συναυλία

Ας διορθώσει κάποιος admin tον τίτλο τότε :wink:

:yahoo:

Καλη φαση, αλλα δυσκολα παω Θεσσαλονικη πλεον για συναυλια. Χιλιες φορες να κλεισω για καποια αλλη ημερομηνια με μια low cost αεροπορικη και να δωσω πεντε δεκαρες παραπανω, ξερω πως θα το ευχαριστηθω πολυ περισσοτερο.

Oταν λεμε Immolation εννοουμε αυτους του Dawn of Possession, του Failures κτλ κτλ.

Ααααα, και Αθηνα ρεεεεε!!!

Eιναι πολυ μακρια η Σαλονικα ρε πουστη μου.
Μονο οι βενζινες πηγαινε-ελα ειναι 120-140 ευρω…

Αναλογα τι βασεις εχει ο καθενας, εγω ας πουμε ουτε μερος εχω να μεινω στη Θεσσαλονικη, ουτε αμαξι, οποτε το να πηγαινα καπου εξω μη σας πω οτι θα μου εβγαινε τα ιδια λεφτα. ;-s Κριμα που πεφτει πανω σε δυσκολο μηνα, Σεπτεμβρη δεν μπορω να φυγω ουτε για αστειο. Ισως αν συνεχισουν τα dates μεχρι Οκτωβρη να κανω καμια τρελα για να τους δω και σε club.

Κρατηστε Marduk, κατεβαστε Immolation. Και γρηγορα.

ευτυχως θα δω με το καλο Immolation στο party-san…οποιος γουσταρει extremies ας ριξει μια ματια στο billing!απλα σκοτωνει!τεσπα φτανει offtopic :stuck_out_tongue: