Marillion Weekend 2009

Οι Marillion διοργανώνουν το καθιερωμένο -κάθε 2 χρόνια- marillion weekend στην Ολλανδία φέτος…Βασικά θα έπρεπε να έχω ανοίξει το thread καιρό τώρα αλλά κάλιο αργά παρά ποτέ.
Είναι το Π-Σ-Κ 20-22.3.2009 και περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε εδώ : http://www.marillionweekend.com/

Αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται ας το εκδηλώσει εδώ, μπας και κανονίσουμε τίποτα:)

Eνδιαφέρον είναι σίγουρα, αλλά έχω άλλες προτεραιότητες ειδικά για τον Μάρτιο.:roll:

Αν πάντως το σκέφτεσαι σοβαρά και χρειάζεσαι κανένα tip ειδικά για Ολλανδία (μέρη-αποστάσεις-προτάσεις για διαμονή κλπ.) στείλε πμ γιατί έχω καλούς φίλους εκεί και ίσως να μπορούν να μας πουν κάποια πράγματα. :wink:

Εγώ λογικά θα είμαι Ολλανδία μερικές μέρες το Μάρτη ή τον Απρίλη. Αν συμπέσει τότε θα είναι φανταστική φάση

τι είναι αυτά τα καθειρωμένα μαρίλλιον γουήκεντς? δεν ακούγεται άσκημο σίγουρα.

Όντως και γω πρώτη φορά τα ακούω. Ινφο??

Ό,τι πληροφορίες χρείαζεστε θα τις βρείτε στο link που παραθέτω πιο πάνω…Δεν ξέρω τι θέλετε να ρωτήσετε που δεν το λέει το site αλλά άμα μπορώ να βοηθήσω πείτε μου…

Aπό ό,τι βλέπω στο link για accomodation μένουν πλέον μόνο τα “κοινοβιακά” :stuck_out_tongue: options των 6 και 8 person cottages…

Ένας ενδιαφερόμενος