Ερωτηση για marshall και stratocaster

Σημερα ξεκιναει απο Αγγλια…Ω ναι…

Αντε! Με γεια και μερακι! Να σου ζησουν! (τετραδυμα) :stuck_out_tongue:
Με το καλο με το καλο, να το χαρεις! A,τελευταια ερωτηση… Το PLexi το πηρες μεταχειρισμενο? Ειπες μοντελο του 73? Μηπως το τσιμπησες απο εναν τυπο στην αθηνα (ανω γλυφαδα νομιζω)?

Ναι απο Αθηνα τον πηρα, λογικα απο αυτον που λες.Ξερεις κατι??

Απλα πετυχα εντελως ακυρα, παραπληγικα ακυρα δλδ, ενα θρεντ στο κιθαρα.τζι αρ. Εκανα ατελειωτο πλεξι μπερνιν στο ιντερνετ και μου εβγαλε σε καποια φαση ενα θρεντ που ελεγε πως πωλειται μοντελο του 73. Μεταχειρισμενο απο ιρλανδια, σερβιρισμενο, με καινουργιες λαμπες, με ασημνατες ζημιες στο εξωτερικο πλαστικο/δερμα τι σκατα ειναι αυτο, και λιγο χτυπιμενο ξυλο. Γιαννης νομιζω λεγεται αυτος που το πουλαει (πουλουσε μαλλον) (με φημες πως εχει παιξει και ο μπομπ μαρλει… (αλλα δεν μας πολυ νοιαζει και ο γκαρι μουρ να ειχε παιξει)).

Αν λεμε το ιδιο ατομο, κριμα ηθελα πολυ να το τσιμπισω… τωρα θα τσιμπισω κατι αλλο :stuck_out_tongue:

τεσπα! καλο πλεξινγκ!

Ναι αυτο το παλικαρι ειναι και εγω απ το κιθαρα τον βρηκα.Ειχε αλλαγμενες λαμπες και μου εδωσε επιπλεον τις παλιες(original δηλαδη).Ο τυπος το ειχε ψαξει παρα πολυ.
Μπορει και να ισχυει για bob marley k thin lizzy γιατι το 1973 ποσοι ειχαν marshall σπιτι τους?Αλλα δεν εχει να λεει.Το εξαρτημα ειναι κομματι ιστοριας και τεχνης.
Αντε περιμενω να συνδεθω με τον 1960…
Καλη χρονια!