Martin Turner's Wishbone Ash, 20/1 Τριπολη,21/1 Καρδιτσα , 22-23/1 Αθήνα

Υπάρχουν οι Wishbone Ash με τον Powell που περιοδεύουν ως Wishbone Ash (σκέτο) και ηχογραφούν ακόμα. Οι Martin Turner’s Wishbone Ash είναι ο Turner με κάποιους μουσικούς που βρήκε και εμφανίστηκαν πρόσφατα κάνοντας συναυλίες για την επέτειο του Argus, αν θυμάμαι καλά, παίζοντάς το ολόκληρο.

OK… προφανως εδω περιμενουμε τους Martin Τurner’s Wishbone ash!!!

οπως και να χει θα παω… :):slight_smile:

θέλω να μου πει κάποιος τελικά ποιο είναι ώστε να αλλάξω τον τίτλο στο topic για να μην υπάρχει μπέρδεμα.:slight_smile:


Now playing: Dark Tranquillity - I, Deception
via FoxyTunes

Αυτους περιμενουμε.

Οποτε αν θες μπορεις ν’αλλαξεις το τιτλο του thread:).

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ συναυλία στα καμμένα βούρλα με Andy Powel να πηγαίνει τη μπάντα “φέτες” και με ένα ήχο κρύσταλλο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ και αυτή των Ted Turners αλλά οι “Υπεύθυνοι” του live είχαν φροντίσει να στοιβάξουν σαν ζώα τόσο κόσμο για λίγα ευρώ παραπάνω.

Ηθελα να ξερα ρε τυχάρπαστοι τι θα γίνει εαν κάτσει καμιά στραβή.

Από τότε έχω ξαναπεί να μην πατήσω το πόδι σε εκείνη την κωλότρυπα οπότε …καλά να περάσετε.

Ναι ηταν μαιος 2007 26. το χρτακι εγραφε 24-28 ιουνιου αλλα ηταν λαθος.
Ηταν Μάιος.
οπως ξερεις η πανελληνια συναντηση μοτοσυκλετιστων γινεται παντα το τριήμερο του
αγιου πνευματος.

Λογική τιμή, έχω ακούσει καλά λόγια για το προηγούμενο live, ίσως το τιμήσω.

rodeo

Με το Rodeo δεν έχω κανένα ιδιαίτερο πρόβλημα αν εννοείς αυτό…

just sayin’

σαλονικη δεν εχει φετος???

Ωραια ωραια… Και οτι το σκεφτομουν οτι θα ηθελα να τους δω live τωρα τελευταια, πετυχα την αφισα στην Στουρναρη τυχαια. Ουτε καν απο εδω δε το ειδα ο φλωρος.
Καλη η τιμουλα, rodeo δεν εχω παει ποτε και δεν ξερω τι παιζει αλλα ευκαιρια ειναι.
Αμα δεν παιζει δουλεια ή πρακτικη τοτε θα παω :smiley:

Eπειδη Ελλαδα δεν ειναι μονο η Αθηνα,ας ενημερωθει ο κοσμος οτι θα παιξουν Καρδιτσα και Τριπολη

http://www.wishboneash.co.uk/livedates/1.aspx

Θα πας Καρδίτσα να υποθέσω;
Εγω λογικά θα τιμήσω την μία από τις δύο βραδιές στην Αθήνα, και την άλλη θα πάω να δώ τον Dennis Chambers να παίζει με τον Φακανά (παίζει ακριβώς τις ίδιες ημερομηνίες)

Ναι,πολυ θα το ηθελα γιατι οταν πριν δυο χρονια ειχαν παιξει Λαρισα τους εχασα γιατι προτιμησα να καθησω να δω Παναθηναικο με Rangers,εκεινο το 0-0.Δυστυχως ομως ειναι καθημερινη,Πεμπτη και δεν ξερω πως θα τα βολεψω με τη δουλεια.

Ετοιμος ο τιτλος :slight_smile:
Ωραιος jiopas γιατι υπαρχουν ατομα που βλεπουν Αθηνα στον τιτλο και
δεν μπαινουν καν στον κοπο να δουν το thread.

Έφαγες τη σούπα! :smiley:
Και εγώ έχω κακή παράδοση όσες φορές έχω προτιμήσει την μπάλα από live. Το 2002 θυσίασα την πρώτη από τις δύο βραδιές Purple στον Λυκαβηττό για να δώ το Μακάμπι Χάιφα- Ολυμπιακός με τις γνωστές καταστροφικές συνέπειες… :?#-o[-X

ουι ουι!! τι λε ρα ζντν καρδιτα;;

μη το γελάτε καθόλου ! επαρχία 4 LIFE !! ποιός τρέχει αθήνα ; θα μείνουμε καρδίτσα . βολεύουν κ οι μέρες …:D:D θα δούμε , πάντως το κόβω να επισκέπτομαι την καρδίτσα !:):slight_smile:

δν ξερω παντως θα προτιμουσα να ερθουν του Powel…