Martin Turner's Wishbone Ash, 20/1 Τριπολη,21/1 Καρδιτσα , 22-23/1 Αθήνα

Δείτε τους κωλόγυφτους, ασπρόμαυρες αφίσες πάντα, για να βγαίνει πιό φθηνά!

KΛΑΙΩ με την εισαγωγή πάνω-πάνω!

Σαββατο αποκλειεται γιατι παιζουν Spitfire, αλλα για Παρασκευη το σκεφτομαι…

το πλήρες όνομα να φανταστώ ότι δεν είναι wishbone ash ε?

20 ευρώ το φοιτητικό?Τέλεια!Θα πάω!!!

ENOEITAI πως θα ειμαι εκει!!! :):slight_smile:

Λολ με εισαγωγή, φαντάζεστε αν φέρει ξανά και Μέλβινς τι θα γράφει?

Για Θεσσαλονίκη τίποτα?

Είχα δει τους Martin Turner’s Wishbone Ash φέτος και πραγματικά έσπειραν.
Αυτούς δεν τους έχω δει. Είχαν παίξει καλά το 2008?

Αυτοί είναι και πάλι

Πάντως τους είχα δει σε εκείνη την επική συναυλία στην κατάλευκη από το χιόνι Αθήνα, κλπ, κλπ, και γούσταρα κάργα. Δε νομίζω όμως να ξαναπάω γιατι έχει πέσει και λίγο πείνα και έρχονται και οι goblin.

To ψηνω ασχημα… Αν κατσει μεσα σιγουρα!

Επειδη παιζουν πολλες συναυλιες και εξοδα τελευταια δυσκολο, αλλα θα το σκεφτω. Το κειμενο-εισαγωγη ειναι πραγματικα απιστευτο…

θεσσαλονικη θα μας ερθουνε???

Μάγκες Μαϊο 2007 ειδα τους σκέτο Wishbone Ash(Andy Powell) στα καμενα βούρλα(υπο πανσεληνο στην παραλία με λάδι θάλασσα οπου ειχαμε δυο fεγγάρια - καθρεφτιζόταν στην Ευβοϊκη θ.) ΜΑΓΕΨΑΝ
Αρχες 2008 βλέπω τους αλλους. Τους Martin Turners wishbone ash. και αυτοι καλοι αλλα οι άλλοι ενιναι λίγο καλύτεροι. Θυμαμαι οτι ελεγα να παρω και την καταπληκτικη μπλουζα που ειχε τον αργοναυτη μπροστα αλλα τοτε δεν φεραν μπλουζες.
Τωρα απο αυτα που γραφει το plakat προκειται για τους Martin Turners wishbone ash. Αρα επρεπε να το γραψουν ρητως για να μην μπερδευουν τον κόσμο…

sorry αλλα επειδη δεν τους εχω ψαξει και παρα πολυ… ποια ειναι η διαφορα??? η ιδια μπαντα δεν ειναι???:-k:-k

Ήμουν κι εγώ σε αυτή τη συναυλία - δε νομίζω ότι ήταν Μάϊος, είσαι σίγουρος; Η μπάντα πολύ καλή, οι θεατές πολύ λίγοι και κακοί με τους μηχανο-κάγκουρες να μας σπάνε τα νεύρα (camping μοτοσυκλετιστών γαρ). Το σίγουρο είναι ότι η μία μπάντα είναι ενεργή και η άλλη κάτι σαν tribute.

δηλαδη ο martin turner εφυγε απο τους wishbone ash και εφτιαψε μια tribute μπαντα αν καταλαβα καλα???

Υπάρχουν οι Wishbone Ash μόνο με τον Andy Powell απο την παλιά σύνθεση και οι Martin Turner’s Wishbone Ash (μόνο με τον Martin Turner απο την αρχική σύνθεση).

δηλαδη υπαρχουν 2 wishbone ash??? #-o#-o#-o#-o:D:D

και ποιοι ειναι οι αυθεντικοι??? ?:?