Παίζει κανείς Master League (PES);

Επειδη τωρα δεν εχω χρονο θα επανελθω καποια στιγμη…Για πειτε εσεις…!!!

Εδω και 2-3 βδομαδες παιζει Master League Online.
Εθιστικοτατο!!!

εχει σχεδον 2 βδομαδες που παιζω master league…τελειωνω δευτερη σεζον τωρα…εχω ενα θεμα βεβαια γιατι εχω μεινει με 17 παικτες και πρεπει να σκιστω τη μεταγραφικη το καλοκαιρι…αλλα ειμαι με +34 μυρια στα κερδη μεχρι στιγμης…με ηδη αλλαγμενη 11αδα λογω κατακτησης πρωταθληματος και europa τη πρωτη χρονια…

οποιος ψαχνει επιθετικο για τα παντα,απλα τσιμπατε Riva χθες…

εγω πηρα deportivo και ειναι η πρωτη ομαδα με την οποια δεν μπορεσα να παρω πρωταθλημα
ειχα 14 ποντους διαφορα στη μεση της σεζον και μειωσα στον εναν και βγηκα τελικα δευτερος
τωρα δευτερη σεζον και ειμαι μπροστα με πεντε και βλεπω να το παιρνω ευκολα

τα μεγαλυτερα επιτευγματα μου ειναι πρωταθλημα με μαλαγα,αλμερια,χαλ (στην πρωτη χρονια ολα)
περισσοτερα χρονια που εχω παιξει ειναι 2008/2009 - 2012/2013 (βαριεμαι ευκολα,με ολες τις αλλες ομαδες το πολυ δυο χρονια παιζω)
και περισσοτερες συνεχομενες νικες 54 (οχι μονο μαστερ λιγκ)

εγω με ΠΑΟΚ παιζω…πρωτη χρονια δεν εκανα πολλες μεταγραφες…πηρα Palmieri απο ομαδα παιδων που γαμαει,τον εχω ακομα βασικο…πηρα Riva που τον βρηκα ελευθερο και φθηνο…Nedved επισης φθηνο…και ξοδευτηκα λιγο παραπανω για Pele αλλα με εβγαλε ασπροπροσωπο…και γω ιδια φαση με σενα …τελευταια αγωνιστικη ημουν στους -2…φερνει Χ η πρωτη…κερδιζω εγω…και το παιρνω απο γκολ…

παντως γενικα,εγω προσωπικα δε βασιζομαι σε παικτες ονοματα,ασχετα απο πελέ που τον πηρα για καυλα…εχει παρα πολυ καλους παικτες με 85-90 γενικη αξιολογηση και τιμη κατω απο 800 χιλιαδες.andrezinho π.χ…και γαμω τα μπακ.

εγω τον τελευταιο καιρο παιρνω κατι πεθαμενους (ζωντανους δηλαδη αλλα που εχει τελειωσει η καριερα τους )
οπως morientes,gabri,luque,duff,gudjonsen και τετοιους

το χω κοψει να παιρνω αγνωστους παικτες δεκαεφταχρονους γιατι ολοι εχουν ακριβως το ιδιο στυλ και καθολου προσωπικοτητα,
και ο παικτης που με βολευει περισσοτερο απο καθε αλλον και κανω παπαδες ειναι ο aguero

morientes κατω απο 80 δεν εχει?ηθελα να τον παρω …μετραει?

ενταξει τα βαζει τα γκολακια του

προτεινω ομως luque εχει σουταρα