Master's Hammer VS Root

τι θα λεγατε για κατι τετοιο;


αυτο;

ή


αυτο;

Έχω ασχοληθεί ελάχιστα, αλλά πολλ σχετικά με ΤΣΕΧΙΑ δε γίνεται να μην κάνω το πρώτο ποστ.

μμμμ… Μάστερ’ς χάμμερ αλλά μη με λαμβάνετε υπ’όψιν.
Μόνο Τσέχες.

ασε τις Τσεχες και ακου και Root.

2in1 combo

Το μπλίντιν ήταν εκεί και έτρωγε βροχή με τον κουβά. \μ/

Μόνο Τσέχες.

α γαμησου, που βρεθηκε κει ο Big Boss;

ε στην Τσεχία ήταν το χεστιβάλ, πολωνία-τσεχία αλληλεγγύη στις έρλι ντέηζ, τι πιο λογικό από το να φωνάζανε οι μπέεμοτ (όπως τους λέγανε οι τσέχοι) τον Μπιγκ Μπος ή τον Στορμ στη σκηνή.
Σαν τον Σάκις που ανέβαζε τον Γκάνθερ των Ένσιεντ Ράιτς για ντουέτο ένα πράμα.

Μπδγ, ο Μπιγκ Μπος ως ψιλοκαραγκιοζάκος αντιμετωπίζεται μέσα στην τσέχικη σκηνή απ’ότι μας λέγανε οι τσέχοι.

Γι αυτό επαναλαμβάνω:

Μόνο Τσέχες.

Master’s Hammer για μενα.
Ritual και The Jilemnice Occultist ειναι απιστευτες δισκαρες.

ειχα ακουσει ενα γαματο δισκο root

που ειχε μεσα απο king diamond επιρροες μεχρι opeth

δυστυχως δεν θυμαμαι τιτλο

αλλα εχω μεινει με την αισθηση οτι πρεπει να τους ψαξω

δεν το έχω ψάξει όσο θά’πρεπε οπότε…

8)8)8)

εχουν και λιγο απο κινγκ, αλλα οπεθ με τιποτα. εκτος αν το γυρισαν στα 2 τελευταια που δεν εχω ακουσει. στα 90ς οι Root πεταξαν μονο τελειοτητες, με αποκορυφωμα το Temple in the Underworld. οι αλλοι δεν εχουν τοσα αλμπουμς, τα δυο που λεει ο ντεθστερ ειναι τα δυνατα τους σημεια. και μακρια απ’ το Šlágry.

Ρε Νομιστεράκι αυτά τα πόλς δεν είναι σωστά πράγματα…

Νομίζω root. μόνο και μόνο γιατί η φωνή του Big Boss είναι απίστευτη ηδονή, γιατί τέλος πάντων έχουν περισσότερο υλικό και περισσότερες περιόδους να διαλέξεις και γιατί νομίζω πως έχουν κάνει λιγότερα ηχητικά φάουλ.
Τα οποία μπορώ να ανιχνεύσω μόνο αντικειμενικά. Πουχου, καλή ώρα, το Slagry. Eίναι ιδιαίτερο, ας πούμς, κι έχει τρελή πλάκα. Και το τελευταίο κομμάτι γαμάει άγρια, αρκεί να φτάσεις μέχρις εκεί και να πιάσεις το στυλ του!

πρεπει να ειχα ακουσει το madness of the graves
νταξ μην φανταστεις οτι ολα τα κομματια θυμιζαν opeth
2-3 σημεια μου τους θυμισαν