Mastodon - 9 δεκεμβρίου

Οι Mastodon 9 dekemvriou sto gagarin.

Mallon , gia na endiaferei ton meso Ellhna fan tou rock/metal, prepei to sugrothma na einai toulaxiston 30 xronwn…
Katantia…

Όντως έχεις δίκιο… Οι Mastodon είναι πολύ αδικημένοι από τα metal μέσα ενημέρωσης…

??ma exei ginei xamos me tous mastodon re paidia,eidika me to leviathan-an den kano lathos kai sto metal hammer vgike diskos tis xronias kai diafora alla-kai pali kala na leme(an analogistoume pos exei i katastasi edo)

pados,we’ll be there :twisted: :twisted: kai anipomono!!

Κι εγώ εννοείται, αλλά να μην βγουν αδικημένοι και οι MASTODON…

Οοοοοπαα ρε παιδια.
Αδικημενοι οι Mastodon;;;
Εχω την εντυπωση οτι μαλλον αυτο δεν ισχυει. Εδω μας εχουν φαει τα αυτια, οι νεοι MetallicA λεει και μπλα μπλα μπλα.Κατι λεει παντως και το sticker πανω στο CD τους, το Leviathan.
Προσωπικη μου αποψη βεβαια ειναι οτι το Remission πραγματικα γ@μει και δερνει αλυπητα!!! Οταν το πηρα και το ακουσα εμεινα… 8O 8O
Απο την αλλη τωρα το Leviathan δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε τοσο πολυ οσο το πρωτο.Ακουγοντας το η εκφραση του προσωπου μου ηταν καπως διαφορρετικη… :? :? .
Το οτι εχουν παντως να δωσουν πολλα, αυτο ειναι σιγουρο.
Και μαλλον δεν ειναι αδικημενοι.

Οι Mastodon είναι μπαντάρα. Μην ξεχνάς τους High On Fire φίλε babis. Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι στο rocking ή αν μιλάς γενικά, πάντως έχουν γίνει κριτικές για τα άλμπουμ και των 2 συγκροτημάτων που θα μας επισκεφτούν στις 9 του Δεκέμβρη.Cheers

File den anaferomai sto rocking oute eipa egw oti einai adikhmenoi apo kapoion.
Apla anefera to gegonos oti kathomaste (h pleiopshfia twn Ellhnwn rock/metalhead) kai suzhtame gia to parelthon kai xanoume tis nees bantes pou vgainoun kai ananewnoun th mousikh.

Θα συμφωνήσω.
Κατ’αρχήν σε καμμία περίπτωση δεν είναι αδικημένοι, ίσα-ίσα που προωθούνται κάργα!
Το συγκρότημα δεν το ήξερα κι εμπιστεύτηκα τις κριτικές του rocking για το Leviathan και το πήρα κι οφείλω να ομολογήσω ότι δεν μου άρεσε καθόλου!
Βέβαια, δεν έχω ακούσει οτιδήποτε άλλο από αυτούς, οπότε δεν μπορώ να πω κάτι παραπάνω.
Το μόνο σίγουρο, είναι ότι δύσκολα θα δώσω λεφτά να πάρω κι άλλο cd τους!!

Α! ρε slekkas,ειδες; αυτα παθαινεις οταν εμπιστευεσαι τις κριτικες του Rocking.gr!

Κριμα παντως γιατι αν η πρωτη εντυπωση εναι η κακη, μετα δυσκολα αλλαζεις.Εγω δεν θα σου πω να αγορασεις το πρωτο τους, το “Remission”, απλα βρες το απο καπου και ακουσε το (αν εμενα Αθηνα, ευχαριστως να στο δανειζα). Για μενα τουλαχιστον η διαφορα ειναι τεραστια.

(Πλακα κανω βεβαια παραπανω, ετσι; Μην πεσετε να με φατε!!!)

Το συμπέρασμα είναι σαφές. Μην παραπλανείστε από τις κριτικές αχαχαχαχαχααχαχ 8)

Αφήστε τις κριτικές για άλλα τόπικς ωρέ αχρείοι. Αύριο μεθαύριο παίρνω και το χαρτάκι μου και τα λέμε εκεί.

pws sas fanhkan telika oi mastodon?
egw pisteuw htan polu kaloi. Pragmatika exoun proxwrhsei th mousikh (rock, metal, hardcore, progressive, valte oti thelete mesa tha eiste).

¨Από τις καλύτερες συναυλίες που έχω παρακολουθήσει. Εύγε!