Mastodon - Crack The Skye

διερρευσε και το divinations

Πωωωωω 8O !!! Τι θεικό εξώφυλλο είναι αυτό ρε σεις!!! Μιλάμε από τα καλύτερα που έχω δει στα 00’ς!!!

τι λέει signal? το άκουσες?

(single είναι αυτό?)

άθλιο εξώφυλλο! Καταρχάς οι 2 αρκούδες είναι copy paste με αντικατοπτρισμό. Βαρέθηκαν να φτιάξουν άλλες 2 αρκούδες?

ειμαι στη δουλεια
το ακουσα πολυ χαμηλα
δεν μπορω να εκφερω γνωμη
απο τι καταλαβα ειναι πιο prog
με πιο εξευγενισμενα φωνητικα
και ενα σολο προς το τελος που πρεπει να γαμαει!!! :slight_smile:

το εξωφυλλο ειναι του single (?) divinations

+1 Από μάστοντον έχω συνηθίσει σε τέλεια εξώφυλλα, και αυτό είναι κάλτσα.:thumbdown:

εμένα μου φαίνεται πολύ παιδικό και πολύχρωμο :frowning:

Τι λέτε ρε ? Βλέπουμε το ίδιο εξώφυλλο ? Εμένα δείχνει 4 αρκούδες και τον Ταμτάκο(σαν αυτές στον Γυφτοαριστοκράτη).
Καλά ρε πείτε ότι θέλετε πάντως είναι θεικό και θα διχάσει την κοινή γνώμη :stuck_out_tongue:

Μία ακρόαση μόνο, δε μπορώ να κρίνω. Τα φωνητικά είναι πιο μαζεμένα.
Το εξώφυλλο είναι χάλια.

καλά ρε έπιταφ δεν είπαμε και τίποτα, απλά δε μας αρέσει το εξώφυλλο του σινγκλ.
Στην τελική ας είναι καλό το δισκάκι και ας έχει και τη μούρη μου για εξώφυλλο… :smiley:

Eτσι ειναι καλυτερα, γιατι:

Λατρευω τις δουλειες του Ρομανο για τα εξωφυλλα των Μαστοντον (τους ιδιους εννοειται). Δεν ξερω αν το χει κανει αυτος βεβαια.

Αλλα αυτο εδω δε με ενθουσιαζει(το θετω κομψα:-s)

Η δυαδικοτητα σ’ αυτο το εξωφυλλο ειναι λιγο ελλειψη φαντασιας, οπως ειπωθηκε και για το σινγκλ. Καποιου ειδους αντικατοπτρισμος ειναι.

Iδωμεν. Ποτε δεν κρινουμε ενα βιβλιο απο το εξωφυλλο.

Ειδικα αν εχει την ιμο φατσα του μπλιντιν :p:lol:

Edit: το βλεπω, το ξαναβλεπω, αλλα δεν μπορω να το χωνεψω. Ελπιζω να ειναι το εξωφυλλο του ομοτιτλου κομματιου (αν βγει σινγκλ, δεν εχω ιδεα). Αλλα προς το παρον αυτο που εχει διαρρευσει ειναι οτι αυτο ειναι του δισκου

Εδιτ @βλιδιν: φωτο εννουσα, oυχι φατσα :wink:

νταξ, ο αντικατοπτρισμός από μόνος του δεν είναι απαραίτητα άσχημος, ο Seldon Hunt πχ τον έχει αναγάγει σε επιστήμη! :respect:
Το άλμπουμ έχει σαφώς καλύτερο εξώφυλλο από το σινγκλ, αλλά πάλι “λίγο” είναι.
Θα περιμένουμε να το ακούσουμε πάντως.

[SPOILER]και άμα ένα εξώφυλλο έχει και την ήμο μούρη μου, πάει καρφί για βραβείο! :stuck_out_tongue:

έντιτ. το κατάλαβα ότι έλεγες για τη φωτό. Εξάλλου όλοι ξέρουν ότι είμαι ΤΡΟΥ και σκληρός σαν ατσάλι! 8)[/SPOILER]

Ρε,εμενα μου αρεσει το εξωφυλλο,ωραια ψυχεδελια ειναι…πολυ space κ πιου πιου σκηνικο…δεν εχω ακουσει ακομα τπτ γαμωτο,και γω θελω…αντε να βγει απιτελους…

Προφανώς και είναι απογοήτευση το εξώφυλλο του δίσκου, όταν στο παρελθόν μας έχουν συνηθήσει σε εξώφυλλα όπως αυτά:

Το εξωφυλλο τα σπαει. Του single.

Μου θυμιζει πολυ τη φαση των βιντεο γκειμς και γουσταρω.

Δεν μου λένε και τίποτα τα εξώφυλλα αλλά σημασία έχει η μουσική και δυστυχώς δεν έχω ακούσει ούτε νότα ακόμα. Περιμένω εντυπώσεις από εσάς που θα το ακούσετε νωρίτερα…

εμενα μαρεσουν και τα 2

μαρεσει που αλλαξε λιγο το στυλ του

για να δουμε και τι θα λεει και ο δισκος

παντως το κομματι με προδιαθεσε αρκετα καλα
αν και μικρης διαρκειας
οι κιθαρες σκιζουν

Μία χαρά είναι το εξώφυλλο ρε σεις, απλά ξενίζει γιατί είναι πολύ διαφορετικό από τα προηγούμενά τους.

Θα κρατηθώ και δεν θα ακούσω το κομμάτι που διέρευσε, όταν γίνει επιτέλους μία διαρροή της προκοπής, θα αρχίσει το λιώσιμο…

Mια χαρά τα εξώφυλλα είναι…αναμένω τον δίσκο