Mattias IA Eklundh - 2 Φεβρουαρίου - Guitar Clinic- τιμή εισιτηρίου !10euro!

Η τιμή του εισιτηρίου είναι 10 euro, δυστυχώς από δικό μας λάθος η τιμή που αναγράφεται στο Metal Hammer είναι 25 euro.

Παρακαλώ, ενημερώστε τυχόν φίλους και γνωστούς που ενδιαφέρονται να παρακολουθήσουν το clinic, για τη σωστή τιμή του εισιτηρίου (10 euro).

Ευχαριστώ.

Πολύ καλό νέο!

Πρόκειται για αξιόλογο παίχτη με χαρακτηριστικό χιούμορ. Παίζει shred αλλά δεν το παίρνει και τόσο στα σοβαρά. 8)

Πες μας και αν θα έχετε προπώληση ή αν θα πρέπει να κάνουμε κράτηση κλπ.

Αυτός είχε ένα group, τους Freak Kitchen και είχαν κυκλοφορήσει 4 δισκάκια.

www.heavyharmonies.com/cgi-bin/band.cgi?BandNum=1990

οντως!!
αυτο ηθελα να πω και γω!!
εχει κυκλοφορησει 4 δισκους με τους φρικ κιτσεν και τωρα τον πηρανε χαμπαρι???
ωραια…

Κρατήσεις στο 2109595006

μεγάλη μορφή ο τύπος!!!
και η μουσική του είτε ως Freak Kitchen είτε στα προσωπικά του μου αρέσει πολύ.

να ρωτήσω κάτι σχετικά άσχετο?
είχε έρθει σχετικά πρόσφατα ο Petrucci για clinic και δεν μαθεύτηκε γενικότερα???

Όχι ο Petrucci δεν έχει έρθει για clinic.

Σίγουρα δεν θα περνούσε απαρατήρητο.

Promo Videos

καλος κιθαριστας , αλλα παιζει λες και εχει λοξιγκα η κιθαρα του :wink:

δεν θα τη παλευα να ερχομουν στο κλινικ .

Πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω τι παίζει για κράτηση κλπ. και έμαθα τα εξής:

-Η κυρία που απαντά στο τηλέφωνο δεν ξέρει πως θα εμφανιστεί ο Eklundh. Μου είπε πως στις 8 θα βγεί το support και μετά τις 11:30 “κανονικά οι 1550 και ο Κακέπης”. Απορία: O Eklundh το ξέρει πως πάιζει support στους 1550; :lol: :stuck_out_tongue:
Πέρα από την πλάκα, στους 1550 παίζει κιθάρα ένας καλός παίχτης και καλό παληκάρι που τον ξέρω πολλά χρόνια, ο Σάκης. Aξίζει όσοι πάμε να κάτσουμε και μετά να τους ακούσουμε.
-Ρώτησα για κράτηση έχοντας διαβάσει πως πρόκειται για σεμινάριο κλπ. Μου είπε πως κράτηση χρειάζομαι μόνο αν θέλω τραπέζι για 4 άτομα με χρέωση φιάλης κλπ. (όπως στα μπουζούκια και στις “ζωντανές σκηνές” που πάιζουν οι “έντεχνοι”). Άρα συμπεραίνω πως δεν υπάρχει ανάγκη κράτησης, το σεμινάριο είναι ανοιχτό σε όσους προσέλθουν και αρκεί να πάει κανείς στην πόρτα και να βγάλει εισητήριο των 10?.

Να’ μαι και γω σε ανταπόκριση από Καβάλα. Πήγα προχθές στο σεμινάριο του Eklundh στην Καβάλα. Λόγω δουλειάς, έχασα αρκετά, αλλά σίγουρα ήταν απολαυστικός… 'Εκανε συνεχώς χαβαλέ και είχε πολύ καλή επαφή με τον κόσμο. Απάντησε σε αρκετές ερωτήσεις και έδειξε στην κιθάρα πράματα που του ζητήσαν κιθαρίστες από το κοινό. Προσεχώς φωτογραφίες κ βίντεο…
Α, να μην ξεχάσω ότι για αυτό το σεμινάριο και για αρκετά προηγούμενα χρωστάμε πολλά στον Κώστα Παρασκευά, πρώην κιθαρίστα των Nemesis και ιδιοκτήτη του Nemesis Guitar School.

http://www.nemesisguitarschool.com/home.htm