Mayfair 27/10/12 Λάρισα - 28/10/12 Αθήνα

Και Λάρισα θα έχει σίγουρα! Είναι τέρμα ψημένοι! :slight_smile: :slight_smile:

δεν τους λεει κάποιος αν έχουν καμία κόπια παρατημένη να την φέρουν.
αν και θα πέσουν οι ακρίδες :stuck_out_tongue:

Μακελειό θα γίνει ρε! :slight_smile:

Από ότι βλέπω στο φεισμπουκ του συγκροτήματος φαίνονται πολύ ενθουσιασμένοι που θα παίξουν στην Ελλάδα. Καλα να είμαστε και να μην τύχει καμία στραβή και θα το τιμήσουμε το λάιβ. Να τους κάνουμε και καμία ξενάγηση. Να δω και τιμές εισιτηρίων αν και δε νομίζω να είναι ακριβό.

ρε μηπως να ερθω 25-27 Λαρισα για Planet of Zeus και Mayfair???

[SPOILER]λεφτα που θα βρω δεν ξερω βεβαια… :-k[/SPOILER]

We are currently mastering our first album “Behind” at the studio “little big beat” (www.littlebigbeat.com)!

More news soon (when and how we publish the stuff) !

Το περίμενα λίγο φτηνότερο, κάπου στα 15, αλλά θα τιμήσουμε όπως και να έχει.

ε λέει ενα εισιτήριο και για τις δυο εκδηλώσεις…που ειναι κάπως βέβαια…

η δεύτερη εκδήλωση ποια είναι, το meet and greet :lol:

λάρισα ξέρουμε τιμή;

Μια εκδρομή θέλουμε από Θεσσαλονίκη για Λάρισα.Ουτοπία…

Τρενάκι και είσαι κομπλέ

επίσης προχθές με τον deckard αναρωτιόμασταν να θα είμαστε σε ατομα πάνω απο μια σειρά μπροστά.

Εγώ ένα θα σου πω… έρχομαι από Καβάλα και θα συναντήσω και δυο αδερφούς από Πάτρα! Εεεεε τι διάολο δε θα μαζευτούμε;;;

οκ.είμαστε 5-6 μέχρι τώρα. πάμε μωρέ όνειρο :stuck_out_tongue:

Θα με παίξετε και εμένα?:stuck_out_tongue:

6 αγοράκια και μια κοπέλα. Live της χρονιάς!

*χωρίς πλάκα τώρα, όποιος μπορεί να έρθει. αυτές ειναι φάσεις που δεν χάνονται

τοσο πολυ εχει πεσει ο κοσμος στην λαρισα?

ειχα μαθει στους Killimanjaro δεν επεφτε καρφιτσα και γενικα οι συναυλιες μαζευαν κοσμο.
Απο θεσ/νικη παντως υπολογιζε (τουλαχιστον)αλλους 2(+ οποιον καταφερω να πεισω απο τους πολυαριθμους λαρισαιους φιλους μου 8) )

κάτι θα χει. Δεν θα παίζουμε και μπάλα μέσα. Αλλά λογικά δεν θα γεμίσει. Στους Shadow gallery (που έπαιζαν και σαλόνικα, αλλά είναι πολύ πιο μεγάλο όνομα) ήταν σχεδόν γεμάτο

Oxi ο κόσμος στη λαρισα δεν εχει πέσει(αν και γίνονται πολλά live) αλλά πόσοι να είναι αυτοί που έχουν ασχοληθεί με Mayfair?:-k

*η σύγκριση με Shadow gallery ειναι εκτός βάσης.:stuck_out_tongue:

ε προγκ παίζουν και οι δύο :stuck_out_tongue:

λογικά θα φέρουν και οι innosense γκόμενες/φίλους/συγγενείς/σκυλιά/γατία κτλ. οπότε κάτι θα υπάρχει