Mayfair 27/10/12 Λάρισα - 28/10/12 Αθήνα

τους Killimanjar-αιους τους ανεφερα ακριβως επειδη δεν ειναι και το πιο γνωστο γκρουπ που υπαρχει και ομως ειχα μαθει οτι ειχαν πολυ κοσμο και μαλιστα ψιλοασχετους με την φαση.
Οποτε υπεθεσα(αφελως?) οτι υπαρχει κοσμος που δινει το παρον χωρις απαραιτητα να εχει ψαχτει πολυ με την καθε μπαντα που ερχεται ή ακομα καλυτερα, οτι ασχολειται και ψαχνεται με διαφορες μουσικες, με αφορμη την αναγγελια καποιας συναυλιας.
και μεταξυ μας, δεν νομιζω οτι θα γινοταν και κανενας χαμος στην θεσ/νικη(για τα δεδομενα μας παντα)

εδιτ: οπως και να εχει, σε συνδιασμο με την 26η, εμενα μου κατσε ταμαμ για σουπερ σ/κ στον καμπο 8)

ελάτε να το διαπιστώσετε πόσοι θα είμαστε! :smiley:

Εγώ είμαι της άποψης ότι δε μετράει η ποσότητα αλλά η ποιότητα περισσότερο. Βέβαια αν έχει και 10 άτομα από κάτω ξενερώνεις… κάτι που στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι απίθανο.

ε προφανώς. αν έρθουν 40 άτομα για προθέρμανση αντζελας δημητριου δεν έχει νόημα. αλλά απο την άλλη χρειάζεται και ενα χ κοινό για να υπάρξουν ανάλογες προσπάθειες

poso exei to eisitirio 8a mas peite h to kratate kryfo? an peite tha erthw ki egw, alliws na eiste treis ki o koukos, na akyrwthei, na einai xalia:!:

θεσ/νικη παντως στους Kadavar/La Otracina ημασταν 35 ατομα και, ειδικα οι πρωτοι, τα εδωσαν ολα

πλακα-πλακα, θυμαμαι και κατι Karmakosmetix, Madder Mortem, Brotherhood of Sleep πριν απο 2 βδομαδες και 2-3 λαηβακια ακομα, που ημασταν εντελως “οικογενειακα” και ομως ολοι ειχαν περασει απροσμενα καλα :wink:

Όντως ο αριθμός των εισιτηρίων που θα πουληθούν έχει νόημα για τους διοργανωτές και για ανάλογες συναυλίες.
Οφ τόπικ: Πολλά οικογενειακά λάιβ έχει συμβεί να μένουν αξέχαστα. Εγώ δεν ξεχνάω Θεσσαλονίκη στο 8μπολ με Φρίντμαν μια απλή καθημερινή και λίγο κόσμο αλλά είχα περάσει υπέροχα.

Μη μασάτε ρε… μια χαρά θα είμαστε και κόσμο θα έχει!!!

Άσχετο, αλλά μαλακία που θα είναι μόνο ο Mario κι ο Rene(απ’ όσο ξέρω δηλαδή)από την αυθεντική σύνθεση εννοώντας. Επίσης, ξέρει κανείς από πού παίρνουμε τικέτα για Αθήνα;

15άρι άκουσα ότι είναι

Προπώληση εισιτηρίων:

? THE DRUGSTORE -οποιαδήποτε στιγμή της ημέρας ή της νύχτας καθ’ όλη τη διάρκεια της 24ωρης λειτουργίας του (Αραχώβης 10 και Ιπποκράτους 69, Παρυφές Εξαρχείων, τηλ.: 211-4015779 & 6979-709743)

? www.ticketarena.gr: ΑΓΟΡΑ ONLINE Ή ΜΕΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ ΚΑΛΩΝΤΑΣ ΤΟ 212-100 37 88. ΤΡΟΠΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ: ΜΕΤΡΗΤΑ-ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ, ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΣΕ ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ, PAYPAL, ΧΡΕΩΣΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ, ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΚΑΡΤΑ.

? www.ticketpro.gr

? TICKET HOUSE(Πανεπιστημίου 42, εντός Στοάς, Κέντρο Αθήνας, τηλ.: 210-36 08 366)

Και να πετάξω και ένα βιντεάκι (πόσο μ’αρέσει εκτός του τραγουδιού και το animation)
http://www.youtube.com/watch?v=AJoYzMPohYw&feature=youtu.be

Τσιμπήσαμε από Ticket House! Κατά τ’ άλλα είχε αρκετό κόσμο στο γκισέ, όλοι για Φοίβο! \m/

και διάβασα μεχρι τα βολταρισμενα και χάρηκα :lol:

Αυτές τις μέρες θα βγουν τα εισιτήρια για Λάρισα! 16 ευρώ και ώρα έναρξης 10.

http://www.youtube.com/watch?v=1AblZcl8i5Y&feature=share
promo video

[SPOILER]Προς το τέλος δείχνει και το πιο παλιό κτίριο της σχολής μας στην Ταχυδρομείου, συγκίνηση.[/SPOILER]

Πλακα πλακα η Λαρισα… prog metal πολη. Sieges Even, Fates Warning, Threshold, Mayfair… βεβαια, μια φορα το χρονο ή και πιο αραια περνουν τετοια, αλλα να πεις σε σχεση με αλλες πολεις της επαρχιας…

και shadow gallery και shadow gallery :smiley:

[SPOILER]κατά τ άλλα μια χαρά μπουζουκούπολη είναι, απλά είναι μεγάλη και μαζεύει και από όλη τη Θεσσαλία κόσμο[/SPOILER]

Εχετε δει πραγματα που δεν εχουν δει Ευρωπαικες πρωτευουσες φιλος… ;p Ενταξει, θα μου πεις τι βλεπουν αυτοι γενικα, το λεω μεταξυ σοβαρου και αστειου, αλλα η Ελλαδα ειναι το καλυτερο μερος για 90ς καλτ ονοματα τυπου Μεηφερ. Επειδη ενα στανταρ ακροατηριο υπαρχει.

βάζουμε πλώρη για soul cages τώρα. Active λέει στο μεταλαρκάιβς. Τους πρήζουμε στο fb με μηνύματα αγάπης για το πόσο πολύ τους γουστάρουμε στην Ελλάδα και στο τέλος θα έρθουν και τζάμπα για να παίξουν και θα μας πούνε και φχαριστώ (και ότι είμαστε το καλύτερο κοινό που έχουν παίξει φυσικά)