Mayhem [22/10/2010]@Αθήνα, [24/10/2010]@Θεσσαλονίκη

μιλαμε για τον αιωσφορο το λεβιαθαν το σατανα βρε αδερφε … ασε τον Χριστο στη θεση του

κρισπι ,θα θελαν αλλα οχι ειναι η αληθεια … σεβομαι ομως το δυνατο ποιντ του Φεθρυ αναλογιζομενος την αναιτιοτητα ενος τετοιου live…

Ό,τι να 'ναι, ο Ανγκμαρ τους είδε από σπόντα σε φεστιβαλ και έχει και άποψη. Ο Αττιλα επέστρεψε δριμύτατος, έβγαλαν τον καλύτερο δίσκο τους από το '94 (!!) και τώρα περνάνε στην επόμενη φάση έτοιμοι να συνεχίσουν να κόβουν κώλους.

Τι δεν καταλαβαίνετε.

Ο βασικός συνθέτης του καλύτερου δίσκου από το 87… ε sorry από το 94 (!!), δεν είναι πλέον στη σύνθεση

Καλύτερα, γιατί το Ordo Ad Chao δεν παίζει να είναι δική του ιδέα και δεύτερον γιατί στα λαιβ έπαιζε σκατά. Βασικά ήταν παντελώς άχρηστος στα λαιβ. Τώρα ελπίζω να έχουν καλό ήχο με 2 κιθάρες.

δυστυχώς δεν έχω παρευρεθεί σε live οπότε κάτι θα ξέρεις. Πάντως στα credits του δίσκου, βλάσφεμερ λέει.

Γενικά μη με παίρνεις στα σοβαρά, γιατί ο αγαπημένος μου mayhem δίσκος είναι το grand declaration 8)

Όλοι οι δίσκοι Μέηχεμ γαμάνε, να το ξέρεις!

Καλά, το γνωρίζω. Πάντως, μακάρι να βγάλουν κάτι καλό και με τα παλικάρια που είναι τώρα στις κιθάρες. Δεν θα χαλαστούμε

Βρίσκω αστείο να μιλάμε για φράγκα τώρα και όχι από το 95 και μετά που κότσαραν και κάτι μπούρδες τύπου The TRUE Mayhem στο logo. Συν ένα σωρό παπαρολογίες του Blasphemer σε συνεντεύξεις λες και η μπάντα ήταν δικό του δημιούργημα ξερωγώ.

Οπότε αποφασίστε ή τους κράζουμε που συνέχισαν από τότε που πέθανε ο Euro ή το βουλώνουμε. Λες και με τον Blasphemer βγάλανε ποτέ κάναν δίσκο γενικής αποδοχής.

τα επιχειρηματα σου με σκοτωνουν :lol:

στο πανε οτι θα συνεχισουν να κοβουν κωλους ? ακουσες υλικο ? Μιλησες με τον Χρηστακη που ναι τακτικος επισκεπτης μας εστω βρε αδερφε ? Η΄απλα ενοραση ?
Ελα αηδιες ε … στα @@ μας τρου ξε τρου και αρχικες συνθεσεις , στην τελικη ο Ατιλας ειναι ο τελευταιος τραγουδιστης τους αλλα τον λεμε πιο τρου απολους. Επισης οταν φτανουμε να συζηταμε σοβαρα δηλωσεις μπλακ μεταλ γρκουπ , εχει περασει το σημειο το οποιο επρεπε να αναρωτηθουμε τι δεν παει καλα με μας.

Το ολο ποιντ ειναι …γιατι live ? το αν εχουν υπηρεσιακη συνθεση και το τι θα βγαλουν οντως χωρις ΤΟΝ βασικο συνθετη, μετα το θανατο του Ευρώ, ειναι για αλλο τοπικ λογικα.

Ποσταρετε κι εσεις τα δικα σας εξωφυλλα, μπορει να ψοφησει παραπανω το θεμα.

Για να γουστάρουμε!

αν σου περισσευουν κ αλλα 25ευρα , δωκε μου κανενα κ μενα ε … :stuck_out_tongue:

τελικά ρε παιδιά… με τι σύνθεση θα παίξουν;;;;

4-4-2 :stuck_out_tongue:

καμια λεπτομερεια ασ πουμε που θα παιξουν η ποσο θα εχει…

Μπα ακομη νωρις ειναι αλλα τιμη πιστευω 25-30 ανετα…

και εγω καπου εκει υπολογιζω απο 30 και πανω…και κανα γκαγκαριν το πιο λογικο…

αμυντικό δηλαδή ε;;;… χμμ… :p:p:p:p:p

μμμ… πολλά μου ακούγονται… και την επόμενη μέρα έχει Belphegor!!! :D:D:D

Δεν ακούγονται πολλά.
Είναι πολλά.
Άμα είναι όντως 30 θα το σκεφτώ πολύ αν θα πάω.