Mayhem - De Mysteriis Dom Sathanas

πόσο μάλλον από βινύλιο, ε τζιμ; :!::!::!: δεν μας είπες όμως τι σε εξιτάρει, τουλάχιστον το τρολλ έκανε προσπάθεια :p:p:p:p

Άσε μας βρε Δημήτρη που βάζεις ίσα και όμοια αυτούς τους τύπους που κάνουν θόρυβο με τους ΑΝΤΡΕΣ:!:

έδιτ. παρανοικό;

Σε cd το διαθέτωμεν αυτό… Αδυνατώ ν’ανταγωνιστώ το συγκεκριμένο τρολ. I’m not worthy! :expressionless:

Εμένα μ’αρέσει ο Θόρυβος! Η μουσική είναι για ΦΛΩΡΟΥΣ (με γούνινα βρακάκια) ! :lightsabre:

[SPOILER]έλα τέλος. σοβαρευτείτε, θα το κλειδώσουν[/SPOILER]

Αυτοί είναι φλώροι και ποζεράδες γιατί το παίζουν πολύ evil και στήνουν κάτι μοσχαροκεφαλές στη σκηνή!:lol:

[SPOILER]Εντάξει, τέλος και από μένα…:p:p[/SPOILER]

Όπως και να χει ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ WINDIR, DARKTHRONE KAI IMMORTAL!!! ΑΓΑΠΑΜΕ ΕΠΙΣΗΣ VED BUENS ENDE KAI IN THE WOODS… (καλά κι ας μην είναι true Norwegian Black Metal). Τί λες Κρισπ;

@Στοναποπάνω: Ναι, εκεί πήγαινε το ‘παρανοικό’…

Και Naer Mataron και δεν ακουω κουβεντα!:stuck_out_tongue:

insert_εγκεφαλικο_here

Απορω με τον εαυτο μου ειναι η αληθεια.

Οχι ρε Angmar,γιατι εσβησες τις επιστολες?Ηταν πολυ ενδιαφερουσες,καλο ειναι να τις δουνε κι αλλοι!
Η εκτη,ειναι οπως ειπες κι εσυ η πιο ‘‘περιεργη’’,δειχνει για τι ειδους ατομο ηθελε να περασει ο Euronymous ενω δεν ηταν τετοιος…

Γιατι ο Νομιστερακης εχει δικιο. Ζητα μσν ή βγειτε για καφε να τα πειτε.

O Chris φταιει. :stuck_out_tongue:

Αν ο Νομιστερακης εχει δικιο τοτε ο ηλιος θα ανατειλει απο τη δυση!

Επρεπε να χα παει για μπυρα στο γκαζι τελικα. Αλλα την ειχα αραξει τοοοοσοοοο ωραια… με τη πιτσα μου, τις μπυρες μου, τη μουσικουλα μου, λεω πουυυ να βγαιιιινω τωρα… επρεπε να χα παει για μπυρα στο γκαζι τελικα.

πάντα στη διάθεση της μαύρης ελίτ ο λαός του ροκινγκ, μέχρι να σπάσει ο χειμώνας, μέχρι να ξεπροβάλει ο μαύρος ανθός.

Παίζει να έκανα το πιο επιτυχημένο bump των τελευταίων ετών. :smiley:

Έδιτ: Και πήγα και για μπύρα στο Γκάζι. 8)

Ωραία, κάνε ένα θρεντ τώρα και για Hellhammer - Apocalyptic Raids να συζητήσουμε κάτι εξίσου επίκαιρο. :stuck_out_tongue:

Κάτι μου λέει πως θα ξεκινήσει καινούργια μόδα στο rocking. Για να δούμε :roll:

Μόδα spamming; Μπαααα έχει καθιερωθεί εδώ κ καιρό

Ναι αλλά τώρα θα έχει πιο συγκεκριμένο στόχο.