Mayhem live in Greece

Ναι μολις επιβεβαιωθηκε η φημη οτι οι τρισμεγιστοι και θεουλες και και και Mayhem θα περασουν απο Ελλαδα μια βολτα.

[COLOR=#ffffff][B][FONT=Arial][SIZE=1] 24/11/2007[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1] Athens (GR)
[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=1] 25/11/2007[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1][COLOR=#ff0000] Tessaloniki (GR)

[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=1][SIZE=3]Και τωρα μπορουμε να τρελαθουμε! Αργκκκκκ! Καρνατζ!! :vibrate:[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=1]
[/SIZE][/FONT]
[/COLOR]

γιεα. αρκει να εχει μεχρι 22-23

Μια ερωτηση πεφτει ιδια μερα με Helloween?:-k

[SIZE=“5”]Γιέα![/SIZE] Εγώ θα φέρω τσεκούρι… :lightsabre:

:lol:

edit:

LOL

Eγω θα φερω αυτον.

αντε επιτελους ανακοινωθηκε. ακουγα διαφορες μουρμουρες και ελεγα μπας και ηταν μουφες.

:bounce: :bounce: :bounce: :bounce: αυτα ειναι!θα μας επισκεθτοθν 2 top black metal μπαντες αυτον τον χειμωνα!τι καλυτερο!!:slight_smile:

MAYHEM-LIVE IN THESSALONIKH 2001 KAI 2005 SOON UP LOAD

Ιδια μερα με Helloween οπως βλεπω… αυτο ομως δεν νομιζω να επηρεασει τη συγκεκριμενοι συναυλια καθως οι 2 μπαντες απευθυνονται σε διαφορετικο κοινο. Η μηπως οχι; :-s

Mayhem ή Helloween??:-k

Ειναι μεγαλο το διλημμα…:-k :-k

Δεν υπάρχει δίλημμα.

εννοείται ότι δεν υπάρχει ΗELLOWEEN θα πάμε

Χαχαχαχαχα! Ναι. Θα πάρω μαζί μου και τις κούκλες μου να τις υπογράψουν μετά το live. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Οχι, θα παρω μια ταφοπλακα να μου υπογραψουν μετα το live…

Και τον αναποδο σταυρο μη ξεχασω…

Βάλτα σε καροτσάκι μην πιαστεί η μέση σου. Και μην σπαμάρετε στο thread των Mayhem.

Aντε μπραβο. Θα σκεφτομαι το λαηβ που εχασα (Helloween) μεσα στη χεστρα του κλαμπ ενω παιζουν τα σαπορτ των Mayhem.

α έχεις και κούκλες??? μπράβο

νόμιζα οτι παίζεις ακόμα με αρκουδάκια

Αυτά μου τα υπέγραψαν στο τελευταίο live, που έκανα πιτ με τη στρουμφοπαρέα μου.

Λεπον τελος το σπαμ στο τοπικ των θεων μην αμολησω τους λυκους τους φορουμ και σας κανουν εντιτ.

Όπως λένε και οι θεοί Destroyer 666

Summon the werewolf blood
Summon the wolves of war
Unchain the wolves
Unchain the wolves
Unchain the wolves
Unchain the wolves
Unchain the wolves
Unchain the wolves
Set the night on fire