Meating Κυριακή 18/11 στην Αθήνα

ε,ναι,για οστρια λεμε,αλλα είναι φρόνιμο να βρεθούμε μπλατεία αρχικά

Ωραια αν τα καταφερω τελικα θα ξερω που θα ερθω…Ελπιζω και εγω γιατι οπως ειπε η αντιγραφη του frontman των Stratovarius η ελπιδα πεθαινει τελευταια…!!!

frontman των Stratovarius ειναι ο Kotipelto :stuck_out_tongue:

Τελος παντων καταλαβες τι ηθελα να πω…Μην το κανουμε και θεμα τωρα…lol…!!!

:-k Ετσι κι αλλιως καθε μηνα αγοραζω οσα cd θελω… :stuck_out_tongue:

Δηλαδη θα παιξεις; Cool :!:

Οποτε πλατεια Εξαθλιων στις 5. Αν (λεμε τωρα) καποιος αργησει θα μας βρει στο Οστρια. Οι παικτες αν αργησουν να στειλουν κανα σμς να τους περιμενουμε. Άντε να νικήσω γρηγορα και μετα να πουμε καμια μλκια.

Σα πολυ σιγουρος ακουγομαι. Χμ. Λεω να φερω τα τυχερα μου ζαρια :!:

Εγω θα προτεινα να παιξετε με cd αντι με λεφτα!!!Να βλεπω φατσες σε καθε ζαρια και εγκεφαλικα να ερχονται και να φευγουν :smiley: :smiley:

κανονιστε τι κρεατα θα φερει ο καθενας τη κυριακη για το meating . εγω τα παϊδάκια παντως . ρε αλλαξτε τον τιτλο δεν μπορω να τον βλεπω :lol: #-o #-o

Aφού είναι meating δεν πάμε στα Βλαχικα καλύτερα?:-k #-o :lol:

τρελός είσαι ρε?κυριακή στα βλάχικα?

το ξαναγράφω για να διευκολύνω τους γιούζερζ

Πλατεία στο άντρο των αναρχικών,στις 5

Γνωρισαμε ενα Σορτσακι. Καλο. Λιγο τρομαχτικο ωρες ωρες.
Φαγαμε τσουβλακια ακουγοντας αηδιες.
Ομορφα ηταν.
Αυτα.

…απολαύσαμε ένα απόσπασμα από την ποιητική συλλογή “μια κυριακή που’βρεχε”…

Εμορφα περασαμε λοιπον εψες εις το καφεπωλειο “Οστρια” αν και ο Ανγκμαρ ητο λιγο αγχωμενος.Ελπιζω να του περασε :stuck_out_tongue:
Γνωρισα σορτσακια (ναι θελω κι αλλο δε πηρα τη ολη τη δοση),ιφριτιδιο (πολυ μουλωχτο τον κοβω.Πολυ ηρεμος αλλα ειχε κατι ξεσπασματα περιεργα :stuck_out_tongue: ),Σετιεντ νουμερο 6 (αναμενουμε τρελο προτζεκτ :smiley: ) και Λενα ΜΔΜ (μακραν η ωραιοτερη χρηστρια του φορουμ μεχρι στιγμης - μετα τον Καρβου βεβαια - )
Αναμενουμε για το επομενο!!!

λεπον καλα περασαμε παιδες στο meAting . χαρηκα που σας ειδα ολους και τους παλιους καβουροδεινοσαυρους , αλλα και τους νουμπαντες . hails σε σορτσακια , ιφριτουλα και λενα μουδουμου (εσενα τολκκι σε ειχα ξαναδει:p ). και προταση … την αλλη φορα το επομενο meeting να γηνει σε στριπτιτζαντικο και να φερουμε και ταβλια απο το σπιτι … για να μαζευτει λαος .8)

Προτρέχεις… Δεν έκανα ακόμα την αλλαγή φύλου.

Μου λείπουν 500? ακόμα:(

(Προς Τολκκι: )
:oops: :oops: :oops:

Ω ναι, ήταν ωραία. Χάρηκα που γνώρισα τόσα αξιότιμα μέλη και που ξαναείδα τους υπόλοιπους! Μπορώ να πω δε, οτι αναπτύχθηκαν ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες θεωρίες -που όμως πραγματικά θέλουν πολύ σκέψη ακόμα- και ειπώθηκαν ιστορικές ατάκες που τιμούν την παράδοση του φόρουμ και που δικαιολογούν τον όρο “meating”. :roll:

τι λες ρε? Εγώ θα πάω στο Nip Tuck… Δε θα πάω όπου κι όπου. Σιγά μη γίνω σαν τους μπαζόλες από πάνω:p

(και εγώ δε θα είμαι Ex-Men, αλλά Power Ranger… η ροζ)

παρακαλούνται όσοι δεν ήρθαν να μη σπαμάρουν.
ευχαριστώ.

Παρακαλούνται όσοι πήγαν, να γράψουν κάτι παραπάνω για το meating γιατί βαρεθήκαμε να περιμένουμε. Ποιος κέρδισε στο τάβλι?