Meating Κυριακή 18/11 στην Αθήνα

Λοιπόν, ακούστε. Την Κυριακή κατεβαίνει ο σορτσάκιας στην Αθήνα (για να δούμε Fates, ΝΕ!) οπότε σκεφτήκαμε να αρπάχσουμε την ευκαιρία και να κάνουμε ενα meating. Πχιοι πσίνεστε, πείτε. Να κανονίσουμε και ώρα (η οποία είναι ψιλό-στάνταρ, βραδάκι δλδ) κλπ.
:slight_smile:

Meating? Δηλαδη θα φαμε κρεατα? Μεσα!

έχουμε πει ήδη στις 5 για τάβλι…:-s

οντως

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=5342&page=23

δε μπορειτε να το κανουμε στις 5;

Μπορει να γινει απλα μετα το ταβλι. Να παμε να φαμε, να πιουμε τιποτις ε.

Ναι! Φαγια/ποτα κερναει αυτος που κερδισε το τουρνουα…

γνωστός user θα δηλώσει ότι δεν μπορεί να έρθει τελικά…:lol: :lol:

Παιδιά εεεε δεν είναι κάπως χειμώνας για τάβλι???Λέω γω τώρα με το μικρό μου το μυαλό…

χειμώνας για τάβλι?
δλδ?:-k

Πότε κατεβαίνεις πες ρε. Να κάνουμε ένα προκαταρκτικό οναρ μπυρομίτινγκ μεταξύ μας…

και μετα αυτος που προτεινε την [SIZE=“3”]πανεξυπνη[/SIZE] αυτη ιδεα κερναει τον νικητη αγορες cd/βινυλιων για ενα μηνα :!:

ελπιζω να εχεις καλο σπιτι για υποθηκη :!:

εεεε μεσα θα παιζουμε, οχι εξω :stuck_out_tongue: δε νομιζω να ειμαστε τοσο ανωμαλοι. :stuck_out_tongue:

αν παμε στο οστρια κατα τις 5 θα βρουμε πιστευω μεσα να καθισουμε (δηλαδη να ειμαστε πιο ανετα). ο περισσοτερος κοσμος γενικα σκαει εξαρχεια πιο αργα, δηλ απο τις 6-7 και μετα. :yes:

για θησειο ξεχαστε το μιας και με τις προυποθεσεις που εχουμε δε βρισκουμε εκει για ταβλι

εγω λεω στις 5 στο οστρια (εξαρχεια) και αν μπορεσουν οι αλλοι να ερθουν νωριτερα εχει καλως. τι λετε; :wink:

ζαφροκα, να εχεις το χρημα ζεστο - ζεστο :!:

μέσα ω ρε

Ετσι. Γρηγορος και αποφασιστικος :!:

Θα φάμε και meat στο meating?

Όπως έγραψα και για το τάβλι, είναι πιθανό να έρθω, θα ξέρω την Κυριακή.

Ελπίζω να είναι χοιρινό, αφού ο ifrit γουστάρει άλλο meat

Συγκεκριμένα του σορτσάκια :lol: :lol: :lol:

hey baby i want you to say yeah
yeah
yeah
yeah
yeah

alright it’s an an an an an an an another piece of meeeeeeeeat

Λοιπον για την Κυριακη μαλλον δεν θα μπορεσω στις 5…Αν θελετε βγαλτε με απο τη λιστα…Το ανεφερα και στο αλλο thread…Αν τελικα ομως τα καταφερω βαλτε κανα post την τελικη αποφαση του χωρου και της ωρας…Να ξερω βρε αδερφε…

Λεπόν,πλατεία εξαρχίων στις 5.
νταξ?

Πιστεύω να τα καταφέρω κι εγώ!

Ελπιζω να γινει στο Οστρια που ειναι ηρεμα και οχι σε κανα παρακμιακο νταπαντουπαδικο.
Ελπιζω επισης να μην με παρει ο υπνος ορθιο και δε προλαβω να δω τις σκατοφατσες ολων σας.
Ελπιζω επισης γενικως γιατι η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια.