Meating Κυριακή 18/11 στην Αθήνα

2-3 φορές που έχει υπάρξει “άφτερ” στα μύτινγκς,περνάμε γαμάτα,με ποτά και φυσικά δεν είναι πολλά άτομα για πολλούς και διάφορους λόγους…
πολύ γκέι ήταν τα τελευταία μύτινγκς

Ναι αλλά αν κανονίσουμε εξαρχής ποτό θα μαζευτούμε πολλά ατομα. :roll:

Εγώ πάντως προτείνω κυριακή κλασσικά…

Κρασα.-

ναι,πως το θες…:roll:
μόνο ποτό,όχι σε μεζεδοπωλεία κλπ

καλα το λες. αφου σας τρωω ζωντανους :!:

αν θελησετε κανενα ακομα… εγω ειμαι μεσα. ε;

Ρε, δεν έχετε καταλάβει ακόμα πως όλα αυτά με τα τάβλια είναι ένα στημένο, ύπουλο κόλπο, για να μας φάει ο Angmar τις περιουσίες? Τάχα meetings και έτσι. Όλα έτσι ξεκινάνε. Πάμε για ταβλάκι, βάλτε και λίγα χρήματα βρε παιδιά. Και ξανά, και ξανά. Και πάντα κερδίζει. Έχει και λίγο σασπένς στον τελικό, για να φαίνεται πιο φυσικό. Και την επόμενη, φέρτε και κανένα περιουσιακό στοιχείο, κανέναν πολύτιμο δίσκο π,χ, έτσι, για σασπένς βρε παιδί μου. Και μετά θα το πάμε σε λογαριασμούς τραπέζης και έτσι. Και μετά, άφαντος ο Angmar, ώσπου μαθαίνουμε πως ύστερα απο πολλά χρόνια άνοιξε ξενοδοχειακές επιχειρήσεις στη Χαβάη. Όλα εκεί οδηγούν, heed my warning…

Δεν παει ετσι τυχαια ο Γιαννης…Εχει σχεδιο…

Το επόμενο meeting θα έχει κρασί.

Nα’ρθω κι εγω?:slight_smile:

Ψτ, χαλαρα θα γινει christman-pre-eve συναντηση για την παρτη σου. κανονισε την πορεια σου :!:

πάντως όσον αφορά αυτό το pre xmas meeting,έχω να προτείνω ένα super μεζεδοπωλείο στο Ν.Κόσμο.το έλεγα και σε red pyramid-ellanor τις προάλλες.CRAZY FOOD!!!

Oταν μιλαμε για φαγητο ειμαστε μεσα ακομα και ο ουρανος να μας εχει πεσει στο κεφαλι

Πότε θα πάμε μαϊστράλι ρε?

Ε κανονιστε και παμε και τωρα κανενα προβλημα :smiley:

.-

εσυ προσεχε, μη φας πολυ και παχυνεις :!:

Ωραίος!!!

  • 2 τελεις και παυλες

καλά,ας κανονιστεί ένα “αντρικό” meeting αρχικά για πιώματα,φαγάκι τρώτε και σπίτι σας:p

να χαλάμε και λεφτά όξω:-k