Χιππικο meeting στην αθηνα 9 Νοεμβριου

Αγαπητοι μου συμφορουμητες!
για δυο μερες θα αναπνεω τον Αθηναικο αερα σας!:smiley: εροχμε πεμπτη απογευμα!
ετσι παιρνω την προτοβουλια να κανουμε ενα meeting για σας ξαναδω αλλα κ να γνωρισω οσους δεν εχω γνωρισει!

ετσι λεω να βρεθουμε μεσημερακι/απογευμα παρασκευης για να σας γνωρισω τον χιππικο ερωτα!:hippy:
να ξερετε οτι θελω να φυγω κατα τις8 για να παω στο Live ε?
λοιπον περιμενω προτασεις για το που! (κανα μοναστιρακι λεω που ξερω κ πως να παω:p )

ραντεβού στην Αθήνα Σάκκη για να πιούμε ρετσίνα παλιά:D

Σαααααακηηηηηη! Θα σε δω! Θα σε αγγιξω!

Moυχαχαχαχαχαχαχαχα

Μερικοι τον εχουν δει…:stuck_out_tongue:

Σακαρε, θα τα ξαναπουμε κατα πασα πιθανοτητα 8)

κάτω τα χέρια από το παιδί μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ

εγώ θα τον αγγίξω πρώτη

Άλλαξε μέρα ή έλα μαζί στους Massacre.

Συμφωνάω με τον αποπάνω. 8)

Ή μπορουμε να τραυματισουμε τον κιθαριστα των Massacre και να παρει τη θεση του ο Sakis.Οποτε με ενα σμπαρο 2 τριγωνια

Ή, μπορείτε και οι 2 να αλλάξετε ημερομηνίες και να πάτε στο λαιβ μαζί του…

Ή μπορείτε να σταματήσετε να λέτε βλακομάρες, αυτό το λαηβ δε χάνεται. :stuck_out_tongue:

Ρε αρχιχιππη εχω σχολη γαμωτο μεχρι τις 9!Ελα ρεεεεεε… και το περιμενα καιρο αυτο!:frowning:

Ελπιζω να τα καταφερω.:-s

Πωπω. Κι έβλεπα το Γουντστοκ τις προάλλες… :roll:

απογευμα παιζουν αυτοι ρε?

καλη ιδεα! αυτοι blues παιζουν?:lol: :stuck_out_tongue:

να ποτε θα κανεις την πρωτη σου απουσια!:stuck_out_tongue:

ελα να το ζησεις κ απο κοντα!:lol: :hippy:

Σχετικό με την “Αθηναϊκή περιοδεία” του Βluezlick:
Πέμπτη 8/11 βράδυ ο Bluezlick και εγώ θα πάμε να δούμε τον Hubert Sumlin, κιθαρίστα του Howlin’ Wolf και γενικότερα μεγάλη μορφή των Blues στο Half Note στο Μετς.
Αν θέλει κανείς να έρθει μαζί μας στείλτε μου ένα ΠΜ έγκαιρα γιατί το μέρος λειτουργεί με τραπεζάκια και θα πρέπει να κανονίσουμε για να καθίσουμε μαζί.

Tώρα για Παρασκευή απόγευμα δεν ξέρω, θα εξαρτηθεί από τη δουλειά.

αλλαγη σχεδιων:

Hubert Sumlin Reschedules His Shows In Athens - 25 Oct. 2007

[I]The legendary bluesman chose to cancel his european tour due to ‘‘technical difficulties’’. We know you are upset but the management still does not give us a clear explanation. However, our associates informed us that he accepted an invitation from the legendary death metal masters Massacre to join them on stage! Don’t miss this one-in-a-lifetime experience!

Tickets cost 28 euros ε. Μη ξεχνιομαστ’ :!: [/I]

ολα λυνονται τελικα :!:

οκ, σοβαρα τωρα:

η μλκια ειναι οτι μενω στο μετς αλλα δε παιζει σαλιο. κριμα. θα ψηνομουν επειδη γενικα γουσταρω blues καταστασεις.:frowning:

ρα σπαε η ανακοινοση σου! :lol: :lol:

Τι ωρα, για κανονιστε… Εχουμε και δουλειες…:stuck_out_tongue:

κατσε ρε διαζεσε απο τωρα!
περιμενε!:stuck_out_tongue:

Εχμ, για ποιο live μιλάς; Γιατί αν αναφέρεσε στους Soft Machine κατά πάσα πιθανότητα θα μπορούμε να τα πούμε εκεί…