Αποτέλεσμα πρώτου μου meeting!

Το λιγότερο που μπορώ να πω είναι… σκέτη καταστροφή! Δώσαμε ραντεβού στο μετρό απ’έξω και οι κοπελιές ΟΥΤΕ που φάνηκαν! Καλά, τι να πω!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Πλάκα κάνω φυσικά, γιατί και βρεθήκαμε και για καφέ πήγαμε και για (τα περίφημα) ρακόμελα στου Ψυρρή και τα είπαμε και γελάσαμε πολύ και πολύ καλά γενικά περάσαμε! :stuck_out_tongue: Θα “σχολάγαμε” και αργότερα, αλλά ας όψεται το ό,τι δεν είχε μετρό μετά τις 12 (και τ’ αμάξιμ ήταν αλλού)! Τέτοια και καλύτερα την άλλη φορά! :wink:

ΥΓ. Α, Μαρία και Θάλεια, την επόμενη φορά θα’χω και τα cd που δεν σας έγραψα τώρα! :wink: 8)

lolz sw8hkan :stuck_out_tongue:

ti deutera omos den irthate sto texas… :cry:

Τα cd θα τα πάρουν την επόμενη φορά και αυτό είναι γεγονός… αρκεί να κανονίσουμε σαν άνθρωποι μια ώρα από νωρίς και να έχουμε αρκετό περιθώριο χρόνου να τα πούμε, όπως ακριβώς έγινε και σήμερα! :wink:

Χρύσα, εγώ μόλις σήμερα έφτασα… θα ξαναφύγω Δευτέρα, αλλά ή αύριο ή το άλλο σ/κο κάτι μπορεί να γίνει! :wink:

Εσείς καλοπερνάτε έξω και εμείς αγωνιούμε για τον Σάκη; Απαπα.

Λοιπόν το λέω από τώρα. Ετοιμαστείτε για μεγάλο meeting κατά τις 20 Ιουνίου.
Θα ανοιχτεί βέβαια θέμα να κανονίσουμε πότε θα γίνει, ανάλογα με το πότε βολεύει τον καθένα.

Ηλία, τότε θα’ναι πολύ ωραία ρε συ. Μακάρι να μουν εδώ! Μαζική σύναξη καιτς! :wink:

Σοβαρά , και εγώ ήμουν Τexas την Δευτέρα αλλά δεν σε είδα … :frowning:

ti tha mporousa na sxoliasw?? ta sexy kitrina gualia pou epsaxna se olo to monashraki???
thn atherina pou mou thn vgalate apo thn muth?? …

SOVARA : [nai lampro to kanw kai auto :P] perasame teleia …an kai prospathisa poluuuuuuuuuuuuuu na eimai sovarh…to na se methisw kai na petaksw apo ton gkremo den katafera alla thn epomenh fora… ;)…thanks gia thn kalh parea…kai elpizoume na ta ksanapoume…

y.g ta cd den ta glutwneis…xairetismata kai apo thn thaleia :slight_smile:

Σοβαρά , και εγώ ήμουν Τexas την Δευτέρα αλλά δεν σε είδα … :([/quote]

Κι εγω ημουνα texas την Δευτερα αλλα δεν ειδα κανεναν…

Καλα, αορατοι εισασταν ολοι;

Λουστηκαμε με AJAX…
Tα κανει αορατα…

Μαρία (και Θάλεια), εννοείται θα ξαναγίνει… ελπίζω σύντομα!! Τα cd… “ψήνονταιιι”! :wink:

Πρόσεξε μην τα καψεις όμως … οκ ?

20 IOUNIOUUUUUUUUUU YIOUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :smiley:

Λουστηκαμε με AJAX…
Tα κανει αορατα…[/quote]

Χαχαχαχα!!!
Με διπλο αμμονιαζολ…

Πρόσεξε μην τα καψεις όμως … οκ ?[/quote]

les na pathoume tetoia zhmia???

Πρόσεξε μην τα καψεις όμως … οκ ?[/quote]

les na pathoume tetoia zhmia???[/quote]

Δεν παίζει! Είμαι πολύ καλός μάγειρας! :stuck_out_tongue: Το πιάσατε το υπονοούμενο μεγάλοι μεγάλοι έτσι?! :lol: :lol:

mageiras? esu? afou olo paraggelneis ap’ksw!! :twisted:

olo sta eukola pas mallon…xixixiixix

Να απαντάνε μόνο όσοι πιάνουν το υπονοούμενο παρακαλώ :stuck_out_tongue:

Και σιγά μη μαγειρεύω, αν μπορώ να το βρω έτοιμο! Για κορόιδα ψάχνετε? Όχι εδώ! :wink: :stuck_out_tongue:

kai alloi to pianoun alla den milaneeeeeeeeeeeeeeeeee!!!