Ανεπισημο Meeting

To πρωτο ανεπισημο meeting του rocking.gr πηρε μερος στην Τεχνοπολη, στο Γκαζι… Οσοι ηρθατε γουσταραμε πολυ, οσοι δεν ηρθατε, απλα χασατε…

Cheers!!!8)

ποιοι είστε κείθε?

Στους Firewind ω ρε!!!

Που ησουνα εσυ? Δεν εχεις δικαιολογια, και η Αλοη δινει πανελληνιες, αλλα ηρθε οπως βλεπεις…8)

είχα σοβαρότερες δουλειές:p

εγώ ΞΑΝΑδίνω:lightsabre:

ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ :smiley: :smiley: :smiley:

ΩΡΕ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ…:wink:

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΜΗ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ :stuck_out_tongue:

ΤΕΣΠΑ

Α ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΟΙ ΔΙΝΕΤΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΟΣΟΙ ΞΑΝΑΔΙΝΕΤΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΟΣΟΙ ΕΙΣΤΕ ΣΕ ΤΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΕΡΑ ΜΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΜΗΝ ΜΑΣΑΤΕ Η ΝΙΚΗ ΚΑΙ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΜΑΣ…

ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΑΡΤΥΡΙΑ

ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΝΙΩΘΩ ΑΚΟΜΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 24 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΣΦΥΞΙΜΟ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΤΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΕΙΜΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΩΤΗ ΦΟΥΡΝΙΑ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΩΝ ΔΕΣΜΩΝ Ο ΔΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΜΟΥ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΥΠΝΩ ΚΑΘΙΔΡΗ ΕΙΝΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΠΤΥΧΙΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΟ 88

Σ’ευχαριστούμε rock and roses για τα καλά λόγια και τις ευχές! Χεχε!

Γιατί ανεπίσημο meeting? Μια χαρά δεν ήταν; :stuck_out_tongue: Τώρα οι υπόλοιποι θα λιώνουν στο Wizard… Καλά, μη βαράτε παιδιά που δεν κοιμάμαι ακόμα! :-s :lol:

Ανεπίσημο μίτινγκ για δύο λόγους:

  1. Δεν το οργάνωσα εγώ…:stuck_out_tongue:
  2. Έλειπαν οι τσιρλίντερς:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ποιοι ειστε εκει?

Καλα ρε μλκ freedom, γυρισες απο το Γκαζι και πήγες κατ’ευθειαν στο pc???#-o

Θέλω τη φωτό ξανά με βελάκια και ονόματα :smiley:

Από αριστερά προς τα δεξιά, διακρίνουμε: :stuck_out_tongue:
Angmar, freedomofrock, Gigatron, Aloe, Maiden1979, Davidian, Eagleheart, Vaggelas.
Ήταν κι άλλοι, αλλά…

ημασταν κι’εγω με τον Hatebreeder αλλα οταν βγαλατε τη photo παιζαν οι Nightstalker και ειχαμε παει μπροστα…

πειτε ρε οτι ντρεπεστε κ αστα αυτα! :lol: :stuck_out_tongue:

μα οχι, αφου ημασταν και μαζι για καποια ωρα, απλα μετα χαθηκαμε :wink:

λες ψεματα! :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Μάγκες ότι μου έμεινε από χτες ήταν η γνωριμία και η συνεύρεση με όλα τα παιδιά του φόρουμ που ήρθαν!

Πραγματικά το κατευχαριστήθηκα! 8)

Να επαναληφθεί! :thumbup:

θα επαναληφθει κ με χιππικα σκηνικα ομως! :wink: :hippy:

Εννοείται, άλλωστε συζητούσαμε με τον Davidian τα της προετοιμασίας χθες! :thumbup: :hippy:

:lol: :lol: κ τι κανονισατε?

Ότι μόλις κατέβεις Αθήνα θα γίνει χαμός!!! :smiley: :thumbup: :yes: :hippy: