Ανεπισημο Meeting

Ουφφ παραλιγο να ημουν και εγω στη φοτο και δεν ειχα ισιωσει και το μαλλι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: !!!

Μια χαρα ηταν!γαματα!!!αδε και την επομενη φορα περισοτεροι!!!

Χαλια ηταν το meeting!!!Έλειπε η ψυχή της παρέας!!! ΕΓ΅ΩΩΩΩΩΩ8) 8) 8)

ΓΙατι δεν ηρθες να δουμε τι κουνασι εισαι και εσυ!!!:stuck_out_tongue: :lol:

Είχα ερθει στις official!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Στις Oficial δεν παταω θα με γιουχαρουνε!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[QUOTE=Aloe;127710και να με γαργαλήσουν (για λίγο ευτυχώς:lol: )
[/QUOTE]

Τωρα που βρηκαμε το ευαισθητο σημειο σου, δν την γλιτωνεις την επομενη φορα!!:stuck_out_tongue: :lol:

Εεεεεεε ψώνιοοοοοοοο!!! :lol:

Kαημενη κοπελιτσα με τους μαντραχαλους γυρω γυρω!Σε νιωθω, πιστεψε με!:stuck_out_tongue:

Ε, δεν κακοπερασε κι ολας…

Στα ωπα ωπα την ειχαμε…:slight_smile: 8) :smiley:

Μην τολμήσετε να με ξανα-αφήσετε μόνη μου! :stuck_out_tongue: Μόνο αυτό σας λέω!

Πού τα είδες εσύ τα ώπα ώπα, που έτρεχες να βγάζεις φωτογραφίες και με άφηνες να σε ψάχνω; :lol: Παλιόπαιδο!

8O 8O 8O 8O

Αυτο λεγεται ΘΡΑΣΟΣ!!!

Μαζι ημασταν μπροστα οι δυο μας αν θυμασαι και εβγαζες φωτο με τη μηχανη ΜΟΥ!!!

Αλόη δεν τα λές καλά… δεν υπάρχει καλύτερο από το να είσαι η μόνη γυναίκα ανάμεσα σε τόσους άντρες!:wink:

Υπάρχει…

Να είσαι η μόνη γυναίκα δίπλα μου!!!8) 8) 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

αυτό θα συμβεί σύντομα! καλομελέτα κι ΄΄ερχεται…:stuck_out_tongue:

Άληλουιά!!!

Αμήν

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

halleluja!

Μάπα η διασκευή Αννα-Μαρία …Αστο…

:wink: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Καλά ντε, δεν ήξερα ότι σε πείραξε τόσο πολύ! :stuck_out_tongue: (εγώ μίλησα για την αρχή, όταν πήγαμε, χεχε!)

Σωστά, αλλά ΤΙ άντρες είναι αυτοί! :lol:

Κάποιος είναι ψώνιο; :-- :har: :smiley:

κάποια δε με έχει γνωρίσει ακόμα? 8) 8) 8) :har:

ΥΓ. και είμαι και ψώνιο!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Τί λέτε ρε; Είναι γαμάτο να ειναι μια γυναίκα μεταξύ πολλών ανδρων ή το αντίθετο!!!

Στην 5ημερη ένα βράδυ ήμουν μονος με άλλα 5 κορίστια!!! Οι περαστικοί ή θα με θεωρούσαν ο Αντρας που έχει 5 γκόμενες ή θα με θεωρούσαν [SIZE=“1”]gay[/SIZE]!!!