"ένα απλό meeting"

Κρις, μιλατε για εκεινο το ρακομελαδικο που ειχαμε παει με Ρουντι, Νταβιντιαν και Μέιντεν; Γενικα όπου παμε μη ‘‘βαραει’’ η τιμη ε. Θα βγουμε για να πιουμε και δε λεει να μας ερθει κανας λογαριασμος μαουνα.

Εσυ που κολλας…?..Ενα τουρνουα ταβλι να οργανωσουμε και θα βγαλεις τη ζημια…

rasp! ποσταρεις που ποστάρεις… πες μας και αν θα έρθεις! :stuck_out_tongue:

Οχι γι αυτο. Ειναι ενα εκει που ξεκιναει ο δρομος με τις καφετεριες αριστερα στις σκαλες. Εξ ου και το “Σκαλες” ως ονομα. Εχει και φαγητα παντως, αλλα κρασια, ρακομελα κτλ. απ οτι θυμαμαι ειναι φτηνα σχετικα…

Εκλεισε.

Αυτά είναι! 8)
Eίσαι άρχοντας! :drunk:

Αlcohol και γυναίκες! Υπάρχει κάτι καλύτερο; 8)

:stuck_out_tongue: :lol:

Πάμε όπου θέλετε!
Πάντως εκεί που λέει η witch και ο ChrisP είναι καλά! :wink:

Συμφωνούν για Σκάλες 5 στους 14! Πάμε Σκάλες λοιπόν…? Οι υπόλοιποι συμφωνείτε? Αν διαφωνείτε ποιες οι προτάσεις σας…:-s

Το κλόπιραϊτ (για την από κάτω σειρά) στον Κουρού… το κλόπιραϊτ του κλόπιραϊτ δε θυμάμαι που…
πάρτε μια λίστα!
sofi-k
OxiOlga
witch
corpsette
ChrisP
rudolf
Angmar
tollki
red pyramid
ellanor
Maiden1979
rasputin (?)
manos87
LaRocca

ποιος άλλος?! :slight_smile: πείτε! και όπως είπε και ο ellanor μη ντρέπεστε

Eμμμμ ευχαριστω που κανονιζεις για εμενα να’σαι καλα!

Το να μην έρθεις δεν είναι λίγο σαν τα μακριά μεταξένια σου μαλλιά…? :oops:

Ουτε να κανονίζεις δεν εισαι άξια…Ουστ…

:lol: :stuck_out_tongue:

Λοιπόν εγώ ντρέπομαι αλλά θα το παίξω κουλ.Πάμε όπου να 'ναι αρκεί να έχει και λίγο φαγητό με το πιοτό γιατί αλλιώς με 2 ποτήρια θα κοκκινήσουν τα μαγούλά μου και θα σας πω όοοολα τα μυστικά μου.Ρωτήστε και τον ellanor, να σας βεβαιώσει ότι γενικά μιλάω πολύ.Φαντατείτε με το booze…:oops:

8O Έχεις κι άλλα μυστικά??!

εντάξει, πλάκα κάνω! :lol:

Μόλις το είδα ήμουν κάπως :oops::oops::oops:
Αλλά δεν έχεις ποστάρει εδω μέσα!!

Άμα το πάμε έτσι… με εμένα να μαντεύω θα έπρεπε να γράψω…
sofi-k
OxiOlga
witch
corpsette
ChrisP
rudolf
Angmar
tollki
red pyramid
ellanor
Maiden1979
rasputin (?)
manos87
LaRocca
Davidian
panagiotis

:lol: :stuck_out_tongue:

panagioti παναγιώτη θα έρθεις…?

Ενας μπόγιας να την μαζέψει υπάρχει?:lol:

Για την αλλη Παρασκευη λετε τελικα?:-s

Νόμιζα πως λέγαμε για αυτή… 30 του μήνα…
θα σε γελάσω δε ξέρω στα σίγουρα…
ξέρω όμως από άλλο τόπικ πως θα πεις πως αυτή την Παρασκευή δεν μπορείς…:frowning:
δε ξέρω… ας πουν οι άλλοι ποια Παρασκευή θέλουν… εγώ μια φορά την κοπάνα από την προπόνηση της Παρασκευής θα την κάνω…:stuck_out_tongue: :oops:
ανεξάρτητα από το ποια Παρασκευή θα είναι.

Χαχα ναι, τελικα ξερεις πολλα!!:-k Απλως ηθελα να δω αν υπηρχε καποια πιθανοτητα…

Βασικα και γω για τον ιδιο λογο δεν μπορω. Εχω χασει αρκετες προπονησεις για διαφορους λογους και δεν θελω να χασω κι’αλλες. Ασε που απο Φεβρουαριο μπαινω φανταρος οποτε ο,τι προλαβω να μαθω τους επομενους 2 μηνες…:frowning: :frowning: :frowning:

Κανονιστε παντως οποτε θελετε και αν μπορω σιγα μην ερθω.

1ον,εγώ μάλλον δεν μπορώ για αυτή τη Παρασκευή
2ον,δεν υπάρχει λόγος βιασύνης

για να καταλαβω, ποια παρασκευη ειναι τελικα? :?

χμμμ…
αν όχι αυτή την Παρασκευή… από την επόμενη και μετά… πλησιάζουμε αρκετά το pre-christmas-meeting…
εντάξει όχι και πολύ… θα απέχει 2 βδομάδες…
σίγουρα δεν υπάρχει κανένας λόγος για βιασύνη… αυτή και το άγχος είναι για άλλα πράγματα της καθημερινότητας… στα οποία η διασκέδαση δεν συμπεριλαμβάνεται!! :slight_smile:

Oπότε… Thorgal θα έρθεις και εσύ μάλλον! :slight_smile: