"ένα απλό meeting"

λεπόν,δώθε θα κανονίζουμε οι άντρες τα αντρικά μύτινγκ.όσα κοριτσόπουλα γουστάρουν,συμμετέχουν φυσκά.
για σήμερα έχει συναυλία,οπότε μάλλον δύσκολο για μερικούς κλπ.
λέω για την άλλη παρασκευή…
σε ρακομελάδικο κλπ,χωρίς φαγιά και έξτρα πεταμένα ευρά.
συμπληρώστε το έντυπο συμμετοχής και βάλτε και 5 ευρώ μέσα στο φάκελο
φχαριστώ.

Καλή φάση. Η μλκια όμως είναι rudolf ότι για να βρούμε μαγαζί τόσα άτομα πρέπει στάνταρ να κλείσουμε τραπέζι γιατί στα ρακομελάδικα στου Ψυρρή ή στο Θησείο που είναι μόνο ρακομελάδικα χωρίς φαΐ δε βρίσκεις θέση ούτε για 2 άτομα. Και στα μαγαζιά που έχουν ρακόμελα και κλείνεις τραπέζι, πρέπει οπωσδήποτε να φας κάτι…

Μέσα!
Την άλλη Παρασκευή, όπου θες!:slight_smile:

Η ρακί…τα ρακόμελα…κάνουν τα χέρια μου να μουδιάζουν…έχει πολύ πλάκα…:oops:
Δε θα πχιω πολύ… γιατί αυτό με τα χέρια είναι επειδή γίνομαι ντέφι…:stuck_out_tongue:

Μανολίτο θα βρούμε την άκρη!
Δηλώσεις συμμετοχής να δούμε! :slight_smile: Kαι μετά θα κινηθούμε αναλογα.

ε,μπορούμε να κάνουμε μια κράτηση νομίζω:-k

Aυτό σου λέω. Στα μαγαζιά που μπορείς να κάνεις κράτηση θα σου πουν ότι πρέπει να παραγείλουμε και φαγητά. :wink:

H φάση είναι κάτι παραπάνω απο καλή, αλλά όπως λέει και ο Μάνος δε γίνεται να βρεις σε αυτά τα μαγαζία θέσεις για παρέες πάνω απο 5-6 άτομα, εκτός αν έχεις κλείσει. Επίσης, όχι πάλι Ψυρρή (απορώ τι του βρίσκετε). Καμία Πλάκα ή Θησείο. Παρασκευές γενικά δεν είναι ό,τι πιο βολικό για μένα, αλλά ας πούμε οτι το τακτοποιώ αυτό.

edit: Α, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΚΟΣΜΟΥ, Ε? ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΙ, ΜΗ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ!

Ψυχραιμία να δούμε πρώτα πόσοι θα είμαστε… γι’αυτό άλλωστε το να το πουν όσοι θέλουν είναι σημαντικό… για να δούμε μετά που θα πάμε!:slight_smile:

Kαι Λα ροκα και μεθυσμενη???No thanks :stuck_out_tongue:

όποιος είναι,ας δηλώκει

Πάντως τα καλά φαγητά λέω να τα φυλάξουμε για κανένα κρίστμας μύτινγκ και έτσι, τις μέρες των γιορτών. Μη το παρακάνουμε στην επόμενη συνάντηση γιατί δεν είμαστε για τέτοια… Επίσης έχει προτείνει η φίλτατη corpsette ένα πάρα πολύ καλό φαγάδικο, ας το έχουμε υπ’ όψη μας για τότε.

Δε νομίζω πως χρειάζεται τίποτα το εξωπραγματικό για να κλείσεις ένα μεγάλο τραπέζι, αν πάρουμε ρακόμελα και καμιά ποικιλία πιστεύω οτι αρκούν.

Τόλκι σκάσε! :stuck_out_tongue: Αφού θα έρθεις…:oops: Το ξέρω!

I trust manos!!!

για το edit…:oops::oops:

Ωραίο μαγαζί για ρακόμελα και ποικιλίες είναι η Καλλιπάτειρα, στον παράδρομο του πεζόδρομου που πάει από Μοναστηράκι Θησείο

Count me in.

Ωραιο μαγαζάκι για ρακόμελα είναι οι "σκάλες " στο θησείο και ένα καινούργιο πάλι στο θησειο πάνω στο δρόμο (δεν θυμάμαι πως το λένε)!

θέλω απλώς να επισημάνω ότι την Παρασκευή είναι του Αγ. Ανδρέα και ως εκ τούτου αν είναι να γίνει κράτηση θα πρέπει να γίνει εγκαίρως μια και είναι από τα πιο συνηθισμένα ονόματα.

Μπορω και εγω την Παρασκευη…δεχεστε το ΟχιΟλγα…στην παλεα σας…???
Κανονηστε μελος και ωλα για να ξελω σιγουλα…φιλακιαααααααααααα!!!:slight_smile:

Πεστα ρεεεε!!! ετσι…

Όχιολγα μου… Τι να σου πω τώρα εσένα βλε?? Χαίρομαι που συμφωνείς πάντως! #-o :lol:

Εεεε…μα ολο ψυρρη και ψυρρη…ξα φυτρωσει καμια ψειρα στο τελος…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Σωστο για “Σκαλες” εχει και σχετικο χωρο, ειδικα προς τα μεσα. Αν παμε απο νωρις πιθανοτατα θα βρουμε…