Megadeth @Release Athens 14/06/24

Μπουκαλάκι νερό δεν περνάει δηλαδή;;

Μέσα σε τσάντα άνετα

1 Like

Κρύψε το καπάκι σε καμία τσέπη και περνα.

1 Like

Στους Nightwish που πήγα κάγκελο,μπήκα με 2 μπουκαλάκια νερό στις τσεπες και 2 στα χέρια.

Νερό δε μου έχουν πάρει στο Release. Επίσης δε σου παίρνουν τα καπάκια. Έχει τύχει όμως να μου πάρουν μπάρα δημητριακών :stuck_out_tongue:. Βέβαια φίλοι είχαν περάσει μπουκάλι κρασί και σνακς χαχαχαχα

1 Like

Καπάκια δεν κλέβουν στο release, μόνο στην High Priority

3 Likes

Έχει πέσει το ρδελομπου το www.more.com;;

Μόλις το ΤΣΙΜΠΗΣΑ

1 Like

Ντάξει έπος😛

11 Likes

Καλά αυτοί οι Blind Guardian παίζει να δίνουν συναυλίες στην Ελλάδα με μεγαλύτερη συχνότητα απ’ ότι οι Πυξ Λαξ που είναι ελληνικό συγκρότημα στην τελική!

Δεν τους ακούω και δεν θα πήγαινα σε live τους αλλά τώρα μαζί με τους Megadeth ευκαιρία είναι.

1 Like

Εξακολουθώ να μην ενθουσιάζομαι καθώς τους είδαμε πρόσφατα

Μόνο αν προστεθεί άλλη μέταλ μέρα και μας δώσουν offers we can’t refuse

Ναι ναι!! Μια χαρά!! Μην ξαναπεράσω τα ίδια που πέρασα πέρσι στους Jinjer

Έχω να τους δω 15 χρόνια οπότε είναι καλή προσθήκη

1 Like

Μόνο εγώ δεν χάρηκα; :joy:

6 Likes

Και λεω να το πω να μην το πω? Εγω ψιλοξενερωσα. Οχι οτι εχω κατι με τους Blind Guardian. Καποτε τους αγαπουσα κιολας, αλλα δεν μου αρεσει το υλικο τους μετα το Somewhere.
Θα προτιμουσα κατι πιο ιδιαιτερο και πιο κοντα στο υφος των Megadeth.
Πχ Overkill <3 . Βεβαια και οι ανθρωποι κοιτανε πως θα μαζεψουνε περισσοτερο κοσμο.

7 Likes

Γι’ αυτό και πολλοί θα τους γράψουν στα μέζεά τους και θα την ψάξουν για έξω. Εσύ και γω πχ, όμως, μπορεί να μην έχουμε τη δυνατότητα, οπότε και θα τους φάμε στη μάπα (εγώ οπωσδήποτε θέλω να δω τους Megadeth) και θα κάνουμε μόκο.

Αχ, ναι. <3 Overkill. Sodom. Kreator. Dark Tranquility. In Flames. Misery Index. Τους τα έγραψα και κάτω από την ανακοίνωση, δεν άντεξα. :joy:

3 Likes

ο μόνος λόγος για να πας στους megadeth είναι για να δεις τον κιθαρίστα των wintersun…

Εγώ μετά από αυτή την ανακοίνωση πιο εύκολα θα το κάψω παρα θα πάω

Όλο τα ίδια και τα ίδια

Είχαμε εσφαλμένα πιστέψει ότι θα δούμε κάτι πρωτοεμφανιζόμενο αλλά δεν υπάρχει διάθεση

3 Likes

Καλοί χρυσοί οι Blind Guardian, αλλά όχι πάλι. Τους είδαμε πολύ κοντά.

Ελπίζω να φέρουν Sabaton σε ξεχωριστή μέρα τώρα που έχουν και καινούριο album.

1 Like

μια απο τα ιδια, περιμενα καλυτερη προσθηκη για να αποφασισω εαν θα παω και τελικα θα το καψω. :stuck_out_tongue:

2 Likes