Megadeth rude awakening vhs problem?

Εχτές αγόρασα( σε πολύ καλή τιμή ) το live των Megadeth για το video. Πάω σπίτι βάζω την κασέττα παιζεί το πρώτο κομμάτι ( Dread And The Fugitive Mind) και μετά τσουπ παίζει καπάκι το Wake Up Dead. Για να μην τα πολύλογω λειπούν :frowning: τα Kill The King, Angry Again, Trains of Comsequences, A Tout Le Monde, Almost Honest, Hook In Mouth.
Ξέρει καποιος από εσας κάτι?

__Δε ξέρω κάτι, αλλά μιας και είναι αυθεντική (υποθέτω), να την πάς πίσω αμέσως στο κατάστημα απ’ όπου την αγόρασες (αλήθεια, απο που την αγόρασες; ), νομίζω πως θα στην αλλάξουν χωρίς πολλά - πολλά. Καλό είναι να έχεις και την απόδειξη αγοράς μαζί σου…

Τελικά η έκδοση για VHS έχει κυκλοφορήσει με 6 :!: τραγούδια λιγότερα!!!
Εαν κάποιος ξεγελαστεί απο την τιμή του (7 Ε) και το πάρει να το έχει στο νου του.
Επίσης μου είπαν ότι μπορεί και το DVD να έχει λίγοτερα κομμάτια. Εαν καποιος ξέρει ας το πει στο forum.

nai, k sto dvd leipoun kommatia, alla ependyste afoba
muahahaha
/me megadeth fanboy

de pan na gamithoun ola kopies.tpt orignal

original 21

Στο DVD του Rude Awakening υπάρχουν όλα τα τραγούδια, απλά αυτά που λέει ο gore τα έχουν βάλει σαν έξτρα μενού (bonus concert footage γράφει στο οπισθόφυλλο) και έχουν διαφορετική σκηνοθετική ματιά (πιο πρόχειρη, σαν να τραβάς με την κάμερα μέσα από τον κόσμο). Πάντως είναι όλα μέσα.

ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ!?

Θα πας στο “special features” και μετά “underground live show”.
Εκεί θα δείς τα 1. Kill the King 2. Angry Again 3. Almost Honest 4. Train Of Consequences 5. A Tout Le Monde

nai re paidia …epidi to exw kai egw to dvd ( 9 euro to pira :P) ta kommatia auta ta exei sta special features …
MEGADETH RE AIDOIAAAAAAAAA \m/ \m/ \m/