Megadeth - That One Night Live in Buenos Aires DVD

Διάβασα πολύ καλά λόγια κι αναμένω κάτι καλό! :slight_smile:

Πολυ ωραιο Live Dvd…αλλα νομιζω η συναυλια του Rude Awakening ηταν καλυτερη!

Τρομερό live με απίστευτο κοινό!

E3airetiko live… H mpanta se e3airetiki forma, kai o Dave se megala kefia… Gia to koino, pragmatika den exw logia…

“You’ve been great, we’ve been Megadeth”

Έχει κυκλοφορήσει και δεν το 'χω πάρει χαμπάρι;

To exw edw kai enamisi mina peripou… To eixa paraggeilei ton Marti mesw internet! Kykloforei edw kai 2 mines an den kanw lathos.

Apla skefteite oti me paromoio sxedon set list kai me auto to line up, hmastan 1000 atoma stin emfanisi tous stin Ellada
Hmarton pou leei kai o Georgiou:lol: #-o #-o

Kαλύτερα λίγοι και καλοί. Ήταν η πρώτη μου συναυλία τότε :smiley: και πραγματίκα θυμάμαι ότι είχα περάσει απίστευτα και ότι αν και παρόλα τα όσα ακούγονταν παίξαν πολύ καλά. Κρίμα σε όσους τους χάσανε…

1000 ατομα ??? και πολλα λες (απο οτι θυμαμαι). Αν ειναι ετσι μαλλον θα το στιμπησω αφου η εμφανιση της Αθηνας ηταν τρομερη.

Θεσ/νίκη 2000-2500 κοσμο, ήταν δύσκολη περίοδος, αν θυμάστε είχε αμέσως μετά Maiden, Sabbath κτλ. Υπό διαφορετικές συνθήκες θα μάζευαν πολύ περισσότερο λαό.

Σήμερα το αγόρασα και πιστέψτε με, είναι μια πάρα πολύ καλή επένδυση.

Ήδη το είδα 2 φορές σήμερα, μιλάμε για φοβερή απόδοση παικτών και ένα Μουστάνα σε τρελά κέφια.

Me tetoio lao apo katw penrei fwtia to syban…

Αυτό είναι το εξώφυλλο για όσους δεν το έχουν δει:

[CENTER][/CENTER]

και πάρτε μερικές google-αρισμένες φωτό:



Εκπληκτικό το live των Megadeth! Σε τεράστια κέφια, αποδίδουν τρομερά τα τραγούδια… Μεγάλη πόρωση

Oποιος ψηνετε να το παρει…η τιμη του πλεον εχει πεσει απιστευτα!!15 ευρω σε mediamarkt…

εγω το είχα βρει 11 ευρώ (?) στην πάτρα, όχι μεταχειρισμένο…

ακόμα όμως χαζεύω το Warchest…

Χαχα!!Να ανοιξουμε κανα τοπικ για το Warchest??Το εχω παρει και ειναι μεγααααλη καυλα μιλαμε!!!

10? το είχα πάρει από τον Πάτση πριν το καλοκαίρι… :roll:

αααααααααγορι μου!!!κουφο παντως που επεσε τοσο πολυ η τιμη του!!